EC Language Centers (Yabancı Dil Okulları) sadece ingilizce konusulan ülkelerde yabancı dil eğitimi veren dünyanın en kaliteli dil okulları zincirlerinden biridir. Okulda eğitiminizi aldıktan sonra halkın arasına ve hayata karışarak pratiğinizi geliştirmenizi hedefler. Eğitmenleri daima ana dili İngilizce olan profesyonel yabancı dil öğretmenleridir.

EC dil okulları Amerika, Kanada, İngiltere, Malta ve Güney Afrika’da 20’den fazla kampüste eğitim vermektedir.

EC Language Centers Dil Okulu şubeleri Amerika’da; Boston, New York, San Francisco, San Diego, Los Angeles, Miami ve Washington DC eyaletlerinde bulunmaktadır.

 

EC Language Centers Programları

  • Genel İngilizce (General English)
  • Yoğun İngilizce (Intensive English)
  • İş İngilizcesi (Business English Plus)
  • Birebir dersler
  • 30 / 40 yaş grubuna özel dersler (New York)
  • Sınav Hazırlık Kursları (IELTS/TOEFL/TOEIC/Cambridge Sınavları)
  • Yoğun IELTS Sınav Hazırlık
  • EC Language Centers Özel Yaz Okulu Programları

 

EC USA Dil Okulları bulundukları eyaletlerin en nezih ve seçkin bölgelerinde bulunmaktadır. Modern dizaynlı binalarda eğitim veren EC okularında öğrenci sayılarına göre geniş ve ferah derslikler bulunmaktadır ve sınıflarda en fazla 15 öğrenci bulunmaktadır. Her eyalette konuma göre eğitim dışında yapabileceğiniz birçok aktivite bulunmaktadır. Boş zamanlarınızda tiyatro ve konserlere gidip eyaletin size sunduğu tarihi ve doğal güzellikleri keşfedebilirsiniz. Bu sırada İngilizce yi anadili olarak konuşan kişilerle de tanışma şansı yakalarsınız. Yurtdışında dil eğitimi denilince akla gelen ülkelerden biri Amerika’dır. Baş eyelet Washington olmasına ragmen her eyelet kendi içinde farklı kültürler ve yenilikler barındırır. EC Language Centre, ekonomik paket programları ve güncel promosyonları ile tercih edilen dil okullarındandır. Daha fazla bilgi için ICES Turkey Yurtdışı Eğitim Danışmanlığını ile iletişime geçebilirsiniz.

Okullarla İlgili detaylı bilgi edinmek için lütfen danışmanlarımız ile iletişime geçin:
444 2 203

BİLGİ ALMAK İÇİN FORMU DOLDURUP GÖNDERİN, SİZİ ARAYALIM!

Ayrıntılı bilgi için

EC Amerika ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için bizi arayın.

444 22 03

~ Bilgi İste ~

Bilgi Almak İçin Formu Doldurup Gönderin, Sizi Arayalım!