İletişim
EC Malta

EC Dil Okulları, Malta dışında Amerika, Kanada, İrlanda, İngiltere ve Güney Afrika gibi birçok ülkede hizmet vermektedir. 24 okul, 6 ülke ve 3 kıtadan, her yıl 140’tan fazla ülkeden 45,000’den fazla öğrenci eğitim almaktadır. EC Dil Okulu’nun vizyonu; öğrencilere cesaret vererek global bir toplulukta onların başarı edinmelerini sağlamaktır. Malta Dil Okulları içerisinde en yüksek kalitedeki okullardan biridir ve Malta’daki binası 1991 yılında kurulan eğitim merkezi St.Julians’ ta bulunmaktadır. 30 yaş ve üzeri öğrencilere özel sınıfları bulunmaktadır. Malta hakkında ve EC Malta Dil Okulları hakkında bilgi sahibi olmak için bilgi istek formunu doldurup lütfen ICES Turkey Yurtdışı Eğitim Danışmanlık ile iletişime geçiniz.

EC Malta Dil Okulu Programları

 • Genel İngilizce (20 ders)
 • Yoğun İngilizce (30 ders)
 • 30 Yaş ve 50 Yaş Üstü Programları
 • Şehirde İngilizce
 • Mini Grup
 • Akademik Dönem/Yıl
 • Sınav Hazırlık Kursları (IELTS/TOEFL/TOEIC Sınavları)
 • Birebir Kurslar

 

EC Malta Dil Okulunu Neden Seçmeliyim?

 • EC Malta Dil Okulu’nun konumu St.Julians’ta, eğlencenin merkezinde yer almaktadır.
 • Kariyer oturumlarını ve Cafe Chat’i içeren ücretsiz dil atölyeleri mevcuttur.
 • EC Malta Dil Okulu’nda eğitim alırken Mdina, Valetta,Comino ve Gozo’yu gezebilirsiniz.
 • Karaoke gecelerini de içeren ücretsiz aktiviteler mevcut.
 • Genel İngilizce, İş İngilizcesi kurslar alabileceğiniz gibi sınava hazırlık programlarına katılabilir ya da mini gruplarla çalışabilirsiniz.
 • Yaş profiili genel olarak 21-25 yaş aralığındadır. Yetişkin gruplarda minimum yaş 16’dır.
 • St.Julians’taki kampüste 44 sınıf bulunmaktadır.
 • İngilizce kurs merkezinde akıllı tahta, okulda ücretsiz Wi-Fi, kütüphane, okulun kafesinde sıcak ve soğuk yemekler ve dahası okulda mevcuttur.

 

EC Malta Dil Okulu Konaklama

EC Malta Dil Okulu’nda konaklamalara cumartesi günü girilir ve konaklamalardan pazar günü çıkılır. Paylaşımlı apartmanlarda ücretsiz Wi-fi, yatak örtüsü ve çamaşır yıkamak için imkanlar bulunmaktadır.

 

EC Malta Dil Okulu Aile Yanı Konaklama

Yurtdışı dil okulu isteyen öğrencilerin olmazsa olmaz dedikleri ihtiyaçlardan biri konaklamadır. Aile yanı konaklama bunlardan biridir ve kısa sürede İngilizce dilinde konuşmaya alışmanıza ve İngilizce pratik yardımcı olur. Aile yanında sabah ve akşam yemekleri dahil olmak üzere günde iki öğün yemek seçeneği vardır. Aile yanında çift kişilik odada kalabilmek isteyen dil okulu öğrencileri için iki kişinin beraber rezervasyon yaptırması gerekmektedir. Aile yanı konaklamada tek kişilik oda seçeneği de mevcuttur. EC Malta aile yanı konaklamada mutfakta yemek pişirme öğrenciler tarafından yapılamayabilir. Banyoyu aile ile öğrenci ortak kullanır. Superior homestayde öğrencilerin kendilerine ait banyosu mevcuttur.

Aile yanı konaklamaya Cumartesi ya da Pazar giriş yapılabilmektedir. Konaklamadan çıkış ise yine cumartesi veya Pazar yapılabilmektedir.

*Detaylar için lütfen ICES Turkey Yurtdışı Eğitim Danışmanlık danışmanı ile iletişime geçiniz.

 

EC Malta Dil Okulu Comfort Ortigia Paylaşımlı Apartman

 • Dolu dolu bir İngilizce dil eğitimi programına başlamadan önce konaklama seçeneklerini değerlendirmek önemlidir.
 • EC Malta Dil Okulu’nda aile yanı seçeneği dışında paylaşımlı apartman konaklama seçeneği de mevcuttur ve Comfort Oritigia bunlardan biridir.
 • Yurt ile İngilizce kurs yeri arasında 10 dakikalık yürüme mesafesindedir.
 • Binada 10 apartman vardır.
 • Ortak mutfak, ortak alan, ücretsiz Wi-Fi, yatak örtüsü mevcuttur.
 • Apartmanlarda sigara kullanımı kesinlikle yasaktır.
 • Banyolar ortak kullanılmaktadır.
 • Depozito alınmaktadır.

**EC Malta Dil Okulu Comfort Ortigia paylaşımlı apartman detaylar için tıklayınız.

 

EC Malta Dil Okulu Standart Torrı Katur Paylaşımlı Apartman

Malta konaklama seçenekleri arasında yurtlar aile yanlarına göre daha çok tercih edilmektedir. Genel İngilizcenizi yurttaki öğrencilerle iletişim sağlayarak da kısa sürede geliştirebilirsiniz. Bu yurt konaklama seçeneğini düşünenler için tek kişilik ya da çift kişilik oda seçeneği mevcuttur. Klima mevcuttur ancak ekstra ücret ödenmelidir. Haftada bir temizlik yapılır. Ücretsiz Wi-Fi bulunmaktadır. Okula yaklaşık 8-10 dakikalık yürüme mesafesindedir.

**EC Malta Standart Torri Katur detaylar için tıklayınız.

 

EC Malta Dil Okulu Konforlu Paylaşımlı Apartman

*Maltada eğitim alırken EC Malta’nın konforlu apartmanında kalmak isteyen öğrenciler için de seçenekler mevcuttur. 
*Konforlu paylaşımlı apartmanlar daha çok 30 yaş ve üzeri öğrencilere tavsiye edilir. *Yıl boyunca rezervasyona açıktır ancak müsaitlik durumu sorgulanmalıdır. 
*Odalar tek kişilik ya da iki kişilik olabilir. Banyolar ise ortaktır.
*Yemekler self-cateringdir. 
*Apartmanların okula uzaklığı en fazla 15 dakikalık yürüme mesafesindedir. 
*Tüm apartmanlarda karma konaklama sistem vardır. Çift kişilik odalarda ise aynı cinsiyetten öğrenciler kalmaktadır.
*Depozito ücreti alınmaktadır.

**EC Malta dil okulu paylaşımlı apartmanlarla bilgi için tıklayınız.

 

EC Malta Dil Okulu Havalimani Karşılama

Türkiye’den Malta’ya tek uçuşla yani aktarmasız uçuş ile ulaşabilirsiniz.Uçak bileti ile ilgili detaylı bilgi için lütfen danışınız. EC Malta Dil Okulu’na gitmeden önce ICES Turkey aracılığıyla ülkeye varadığınıza konaklamanıza ulaşım için gerekli olan karşılama hizmetini gidişiniz öncesi sağlayabilirsiniz.

 

EC Malta

 

EC Malta

 

EC Malta Dil Okulu Fiyatları

Maltada dil eğitim ücretleri Euro para birimi üzerinden sunulur. EC Malta Dil Okulu’nda eğitim almak istediğiniz ders saatine göre dil eğitimi fiyatları değişmektedir. Genel İngilizce, Yoğun İngilizce ve Sınav Hazırlık Kursları, Mini Grup gibi pek çok seçenek mevcuttur. EC Dil Okulu tarafından Türk öğrencilere özel sunulan dil okulu indirimli fiyatlarını kaçırmayın!

 

EC Malta Dil Okulu Öğrenci Yorumları

Yabancı dil öğrenmek elbette ki kolay değil. Üstelik bunu yurtdışı dil eğitimi ile sağlamanın da zorlu yanları var.Bir yandan dil eğitimi bir yandan aile yanı ya da yurtta konaklama öteki tarafta yaşam masrafları derken birçok deneyim edinmiş ve İngilizce eğitimini tamamlamış EC Malta Dil Okulu öğrencilerinin yorumlarına ICES Turkey Yurtdışı Eğitim Danışmanlık şirketimizin sosyal medya hesaplarımızdan bakabilirsiniz.

Bilgi Almak İçin Formu Doldurup Gönderin, Sizi Arayalım!
Hızlı İletişim İçin Hemen Arayın 444 2 203
COVID-19 Sebebiyle Geçici Bir Süreyle Online Hizmet vermekteyiz. Detaylar için tıklayınız
Bilgi İste