EMBASSY ENGLISH INGILTERE

İngiltere , İngilizce dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için her zaman ilk alternatiflerden biri olmaktadır. Bir dili , o dilin anadil olduğu yerde öğrenmek , kültürü yakından tanımak ve yabancı arkadaşlar edinmek , dili interaktif olarak öğrenmenin en iyi yoludur. Embassy English , kendini dil eğitiminde kanıtlamış bir uluslar arası zincir okul olarak size İngiltere ‘ nin bir çok merkezinde bu imkanı sunmaktadır. Sahil kenti Brighton , eğitim şehri Cambridge , daha sakin bir yer olan Hastings , daha büyük bir lokasyon olan Londra / Greenwich gibi lokasyonlar İngiltere için seçeneklerinizi arttıracaktır.

Embassy Dil Okulu Brighton

Brighton İngiltere ‘ de dil eğitimi almak isteyen öğrencilerin sıklıkla tercih ettiği lokasyonlardan biridir. Embassy Brighton , Bellerbys College kampüsü içerisinde yer alır. Böylelikle öğrenciler kampüs içerisinde , daha rahat ve güvenli bir ortamda eğitim alırlar. Yetişkin programlara katılım yaşı minimum 16’ dır. Sınıf mevcutları ortalama 15 olmaktadır.

 

Embassy Dil Okulu Cambridge

Uluslar arası zincir okul olan Embassy dil okulunun Cambridge merkezi yüz yıllık tarihi bir binada eğitim vermektedir.Londra ‘ ya trenle yaklaşık 1 saatlik mesafede bulunan Cambridge , hareketli yaşantısının yanı sıra dil eğitimi almak içinde oldukça uygun bir merkezdir. Cambridge dil okulu , İngiltere ‘ de İngilizce öğrenmek için , akıcı ve saf bir İngilizce konuşulduğu için son yıllarda daha çok talep gören okullardandır.

 

Embassy Dil Okulu Hastings

Küçük bir sahil kasabası olan Hastings ‘ de , modern ve Victorian tarzı bir binada eğitim veren Embassy Hastings dil okulu , büyük şehir kalabalığından sıkılanlar için oldukça uygun bir lokasyon olacaktır.

 

Embassy Dil Okulu Londra Greenwich

Bellerbys College ile aynı kampüsü paylaşan Embassy Greenwich dil okulu , Londra ‘ nın kalbine sadece kısa bir uzaklıktadır.Greenwich aynı zamanda Thames Nehri’ne kısa bir yürüme mesafesindedir. Bellerbys ve Coventry Üniversiteleri ile aynı kampüsü paylaşması , öğrencilerin International Study Centre ‘ da birbirleri ile kaynaşmasını sağlar.Ayrıca okulun McMillan yurdu yıl boyunca açık olduğu için hem İngiliz hem de uluslar arası öğrencilerin bir arada kalmasını sağlar.Tek / çift kişilik odalarda özel banyo imkanı sunan yurtlar da veya yarım pansiyon / tam pansiyon seçeneği olan aile yanlarında konaklayabilirsiniz.

 

BİLGİ ALMAK İÇİN FORMU DOLDURUP GÖNDERİN, SİZİ ARAYALIM!

Ayrıntılı bilgi için

Embassy English İngiltere ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için bizi arayın.

444 22 03

~ Bilgi İste ~

Bilgi Almak İçin Formu Doldurup Gönderin, Sizi Arayalım!