İletişim
Kaplan International İrlanda

Kaplan International İrlanda’da Dublin’de hizmet vermektedir.

 

Dublin Dil Okulu

İrlanda’nın başkenti Dublin’de muhteşem tarihi dokuların içerisinde okuma şansını yakalayın. Burada Genel İngilizce kursları, İş İngilizcesi kursu, IELTS, FCE ve CAE gibi sınavlara hazırlık kursları alabilirsiniz. Sınıflarda akıllı tahta vardır. Okulda wi-fi, çalışma odaları ve ortak öğrenci salonları bulunmaktadır.

 

Kaplan İrlanda’da Eğitim

Kaplan-İrlanda’da yetişkin programları sunulmaktadır. Kaplan International’ın İrlanda’daki okulunda Genel İngilizce (yoğun İngilizce programları da dahildir), İş İngilizcesi ve Sınava Hazırlık kurslarına katılabilirsiniz. Genel İngilizce programları için okulda minimum kurs süresi 2 haftadır. Derslerin ortalama süresi ise 45 dakikadır. Kurs saatleri sabah ve öğleden sonra olarak değişiklik gösterebilir.

 

Kaplan İrlanda Genel İngilizce Programları

Genel İngilizce programları İngilizce bilginizi geliştirmenizi ve akıcılık kazanmanızı sağlar. Kurs yapısı 20 ders(15 Saat) Genel İngilizce + 7 Seans (5.25 saat) K/tools, K/extra ve K/clubs şeklindedir.

 

Kaplan İrlanda Yoğun İngilizce Programları

Yoğun İngilizce programları İngilizcenizin hızlı bir şekilde ilerlemesini sağlar. Kurs yapısı 20 ders(15 Saat) Genel İngilizce + 8 Özel Beceri Dersleri(6 Saat)+ 7 Seans (5.25 saat) K/tools, K/extra ve K/clubs şeklindedir.

 

Kaplan İrlanda Tatilde İngilizce Programları

Tatilde İngilizce programları İngilizce öğrenirken aynı zamanda içinde bulunduğunuz kültürü tanıma fırsatı sağlar. Kurs yapısı 20 ders(15 Saat) Genel İngilizce şeklindedir.

 

Kaplan İrlanda Genel İş İngilizcesi Programları

Bu programlara katılmak için minimum Intermediate seviye olmanız gerekmektedir. İş İngilizcesi programı ülkenize döndüğünüzde iş alanınızda İngilizce’yi daha efektif kullanabilmenize olanak tanır. Kurs yapısı 20 ders(15 Saat) Genel İngilizce + 7 Seans (5.25 saat) K/tools, K/extra ve K/clubs + 8 (Ders) İş İngilizcesi şeklindedir.

 

Kaplan İrlanda English Plus Professional Certificate Courses

Turizm Marketing üzerine sertifikaya sahip olmanıza olanak veren bir programdır. 12 haftalıktır. Bu programlara katılmak için minimum Intermediate seviye olmanız gerekmektedir. Aynı zamanda bu programa Avrupa Birliği üyesi olan adaylar katılabilmektedir. Program öncesinde Kaplan-Dublin’ de 4 hafta Yoğun Genel İngilizce almış olmanız gerekmektedir. Kurs yapısı Genel İngilizce kısmı; 20 ders(15 Saat) Genel İngilizce + 8 Özel Beceri Dersleri(6 Saat)+ 7 Seans (5.25 saat) K/tools, K/extra ve K/clubs şeklindedir. Turizm Marketing kısmı ise; 6 Ders + sınav ve değerlendirme sınıfları şeklindedir.

 

Kaplan İrlanda Cambridge FCE Sınav Hazırlık Programları

Bu programlara katılmak için minimum High- Intermediate seviye olmanız gerekmektedir. Programın hedefinde FCE sınavına yönelik teknik ve altyapıları öğrenmeniz amaçlanır. Kurs Yapısı 20 Ders(15 Saat) Sınav Hazırlık + 8 Ders(6 Saat) Özel Teknik + 7 Seans (5.25 saat) K/tools, K/extra ve K/clubs şeklindedir.

 

Kaplan İrlanda Cambridge CAE Sınav Hazırlık Programları

Bu programlara katılmak için minimum Advanced seviye olmanız gerekmektedir. Programın hedefinde CAE sınavına yönelik teknik ve altyapıları öğrenmeniz amaçlanır. Kurs Yapısı 20 Ders(15 Saat) Sınav Hazırlık + 8 Ders(6 Saat) Özel Teknik + 7 Seans (5.25 saat) K/tools, K/extra ve K/clubs şeklindedir.

 

Kaplan İrlanda IELTS Sınav Hazırlık Programları-Yoğun

Bu programlara katılmak için de minimum Intermediate –Advanced arası seviyede olmanız gerekmektedir. IELTS hazırlık programında sınav tekniklerini öğretilecek ve daha iyi bir skor almanız amaçlanacaktır. Kurs yoğun ve hızı bir şekilde IELTS tekniğinizi geliştirmeye olanak sağlar. İçerisinde bulunan seçmeli derslerle en çok geliştirmeye ihtiyaç duyduğunuz alanı kendiniz belirleyebilirsiniz. Kurs yapısı 20 ders(15 Saat) IELTS Sınav Hazırlığı + 8 Ders (6 Saat) Seçmeli Dersler + 7 Seans (5.25 saat) K/tools, K/extra ve K/clubs şeklindedir.

 

Kaplan İrlanda IELTS Sınav Hazırlık ve Supplementary Programları

Bu programlara katılmak için de minimum Intermediate –Advanced arası seviyede olmanız gerekmektedir. Bu kurs IELTS Sınav Hazırlık ile yoğun Genel İngilizce programının birleşiminden oluşur. Kurs yapısı 20 ders(15 Saat) Genel İngilizce + 6 ders IELTS Sınav Hazırlığı + 7 Seans (5.25 saat) K/tools, K/extra ve K/clubs şeklindedir.

 

Kaplan International İrlanda Konaklama

Kaplan Dil Okullarından birisini tercih ettiğinizde 2 şekilde konaklama şansına sahipsiniz demektir. Öğrenci yurtları ya da aile yanı konaklama. Bu konaklama şekilleri yine şehirden şehre değişiklik gösterebilmektedir.

Öğrenci Yurdu

Öğrenci yurtları apartmanlardan, hostellerden ve kampus içi yurtlardan oluşur. Diğer milletten öğrencilerle daha çok bir arada olmak isteyenler için iyi bir seçenek olarak görülür. Avantajları; 
Diğer öğrencilerle yaşamak ve sosyalleşme imkanı
Tek kişilik ya da çift kişilik odalarda konaklama 
Yurt mutfaklarında kendinize özel yemek pişirebilirsiniz
Aile yanı konaklamaya göre hareket alanınız daha geniştir

Aile yanı

Yerel bir aile ile yaşamak size eğitim süreniz boyunca farklı bir kültürün içerisinde bulunma fırsatı verir. Yemek saatlerinde ailenizle beraber geçireceğiniz dakikalar bulunduğunuz bölgeyi daha iyi özümsemenizi sağlayabilir. Avantajları;
Yeni bir kültürün içerisinde olmak
Aileden birisi gibi rahatça İngilizce konuşabilmek
Kahvaltı ve akşam yemeğinizi düşünmeden eğitim sürenizi tamamlamak

 

Kaplan İrlanda Dil Okulu Fiyatları

Kaplan Dil Okulu fiyatları ve dil okulu indirimleri için lütfen bilgi formumuzu doldurunuz. Konaklama fiyatlarına ise kurs başlama tarihinize göre yaz dönemi ek ücretleri eklenebilir. Kapla Dil Okulu fiyat listesi için lütfen bilgi isteyiniz.

Bilgi Almak İçin Formu Doldurup Gönderin, Sizi Arayalım!
Hızlı İletişim İçin Hemen Arayın 444 2 203
Bilgi İste