KAPLAN INTERNATIONAL KANADA

Kaplan International Kanada’da 2 şehirde hizmet vermektedir. Şehirler; Toronto ve Vancouver’dır. Okullara göz atar isek;

 

Toronto Dil Okulu

Kanada’nın en büyük şehrinde canlı ve dinamik bir ortamda eğitim alma imkanı bulacaksınız. Burada Genel İngilizce kursları, İş İngilizcesi kursu, TOEFL, IELTS ve Cambridge gibi sınavlara hazırlık kursları alabilirsiniz. Sınıflarda akıllı tahta vardır. Okulda wi-fi, bilgisayar laboratuarı, ortak öğrenci salonları ve kafeterya bulunmaktadır.


Vancouver Dil Okulu

Okul plaja 15 dakika yürüme mesafesinde olup Vancouver’ın merkezindedir. Burada Genel İngilizce kursları, İş İngilizcesi kursu, TOEFL, IELTS ve Cambridge gibi sınavlara hazırlık kursları alabilirsiniz. Sınıflarda akıllı tahta vardır. Okulda çalışma odaları, kütüphane ve öğrenci salonları bulunmaktadır.

 

Kaplan Kanada’da Eğitim

Kaplan-Kanada’da yetişkin programlarının yanı sıra Vancouver’da gençler için de bir program bulunmaktadır. Kaplan International’ın Kanada’daki okullarında Genel İngilizce (yoğun İngilizce programları da dahildir), İş İngilizcesi ve Sınava Hazırlık kurslarına katılabilirsiniz. Genel İngilizce programları için okulda minimum kurs süresi 2 haftadır. Derslerin ortalama süresi ise 45 dakikadır. Kurs saatleri sabah ve öğleden sonra olarak değişiklik gösterebilir.

 

Kaplan Kanada Genel İngilizce Programları

Genel İngilizce programları İngilizce bilginizi geliştirmenizi ve akıcılık kazanmanızı sağlar. Kurs yapısı 20 ders(15 Saat) Genel İngilizce + 7 Seans (5.25 saat) K/tools, K/extra ve K/clubs şeklindedir.

 

Kaplan Kanada Yoğun İngilizce Programları

Yoğun İngilizce programları İngilizcenizin hızlı bir şekilde ilerlemesini sağlar. Kurs yapısı 20 ders(15 Saat) Genel İngilizce + 8 Özel Beceri Dersleri(6 Saat)+ 7 Seans (5.25 saat) K/tools, K/extra ve K/clubs şeklindedir.

 

Kaplan Kanada Tatilde İngilizce Programları

Tatilde İngilizce programları İngilizce öğrenirken aynı zamanda içinde bulunduğunuz kültürü tanıma fırsatı sağlar. Kurs yapısı 20 ders(15 Saat) Genel İngilizce şeklindedir.

 

Kaplan Kanada Genel İş İngilizcesi Programları

Bu programlara katılmak için minimum Intermediate seviye olmanız gerekmektedir. İş İngilizcesi programı ülkenize döndüğünüzde iş alanınızda İngilizce’yi daha efektif kullanabilmenize olanak tanır. Kurs yapısı 20 ders(15 Saat) Genel İngilizce + 7 Seans (5.25 saat) K/tools, K/extra ve K/clubs + 8 (Ders) İş İngilizcesi şeklindedir.

 

Kaplan İskoçya Cambridge Sınav Hazırlık Programları-5 Hafta

Bu programlara katılmak için minimum Intermediate –Advanced arası seviyede olmanız gerekmektedir. Program 5 hafta boyunca Cambridge sınavlarına yönelik çalıştırılmanızı hedeflemektedir. Kurs yapısı 28 Ders(21 Saat) Sınav Hazırlık + 7 Seans (5.25 saat) K/tools, K/extra ve K/clubs şeklindedir.

 

Kaplan Kanada Cambridge Sınav Hazırlık Programları-10 Hafta

Bu programlara katılmak için minimum Intermediate –Advanced arası seviyede olmanız gerekmektedir. Program 10 hafta boyunca Cambridge sınavlarına yönelik çalıştırılmanızı hedeflemektedir. Kurs yapısı 28 Ders(21 Saat) Sınav Hazırlık + 7 Seans (5.25 saat) K/tools, K/extra ve K/clubs şeklindedir.

 

Kaplan Kanada IELTS Sınav Hazırlık Programları-Yoğun

Bu programlara katılmak için de minimum Intermediate –Advanced arası seviyede olmanız gerekmektedir. IELTS hazırlık programında sınav tekniklerini öğretilecek ve daha iyi bir skor almanız amaçlanacaktır. Kurs yoğun ve hızı bir şekilde IELTS tekniğinizi geliştirmeye olanak sağlar. İçerisinde bulunan seçmeli derslerle en çok geliştirmeye ihtiyaç duyduğunuz alanı kendiniz belirleyebilirsiniz. Kurs yapısı 20 ders(15 Saat) IELTS Sınav Hazırlığı + 8 Ders (6 Saat) Seçmeli Dersler + 7 Seans (5.25 saat) K/tools, K/extra ve K/clubs şeklindedir.

 

Kaplan Kanada TOEFL Sınav Hazırlık ve Akademik İngilizce Programları

Bu kurs simülasyon testleri içeren kendinizi TOEFL için akademik anlamda geliştirmenizi sağlayan bir kurstur. Kursa katılım şartı olarak CELTA üzerinde Higher Intermediate; ya da TOEFL IBT 55/CBT 153/ PBT 477 almış olmanız gerekmektedir. Kurs Yapısı 20 Ders (15 Saat) + 7 yapısal çalışma seansı (5.25 Saat) şeklindedir.

 

Kaplan Kanada TOEFL Sınav Hazırlık Programları

TOEFL hazırlık programında sınav tekniklerini öğretilecek ve daha iyi bir skor almanız amaçlanacaktır. Kursa katılım şartı olarak CELTA üzerinde Higher Intermediate; ya da TOEFL IBT 53/CBT 153/ PBT 477 almış olmanız gerekmektedir. Kurs süresi minimum 4 ila 16 haftadır. Kurs Yapısı 20 Ders (15 Saat) + 8 Akademik Beceri Seansı (6 Saat) + 7 yapısal çalışma seansı (5.25 Saat) şeklindedir.

 

Kaplan International - Kanada Konaklama

Kaplan Dil Okullarından birisini tercih ettiğinizde 2 şekilde konaklama şansına sahipsiniz demektir. Öğrenci yurtları ya da aile yanı konaklama. Bu konaklama şekilleri yine şehirden şehre değişiklik gösterebilmektedir.

Öğrenci Yurdu

Öğrenci yurtları apartmanlardan, hostellerden ve kampus içi yurtlardan oluşur. Diğer milletten öğrencilerle daha çok bir arada olmak isteyenler için iyi bir seçenek olarak görülür. Avantajları;
Diğer öğrencilerle yaşamak ve sosyalleşme imkanı
Tek kişilik ya da çift kişilik odalarda konaklama
Yurt mutfaklarında kendinize özel yemek pişirebilirsiniz
Aile yanı konaklamaya göre hareket alanınız daha geniştir

Aile Yanı

Yerel bir aile ile yaşamak size eğitim süreniz boyunca farklı bir kültürün içerisinde bulunma fırsatı verir. Yemek saatlerinde ailenizle beraber geçireceğiniz dakikalar bulunduğunuz bölgeyi daha iyi özümsemenizi sağlayabilir. Avantajları;
Yeni bir kültürün içerisinde olmak
Aileden birisi gibi rahatça İngilizce konuşabilmek
Kahvaltı ve akşam yemeğinizi düşünmeden eğitim sürenizi tamamlamak

 

Kaplan Kanada Dil Okulu Fiyatları

Kaplan Dil Okulu fiyatları ve dil okulu indirimleri için lütfen bilgi formumuzu doldurunuz. Konaklama fiyatlarına ise kurs başlama tarihinize göre yaz dönemi ek ücretleri eklenebilir. Kapla Dil Okulu fiyat listesi için lütfen bilgi isteyiniz.

 

BİLGİ ALMAK İÇİN FORMU DOLDURUP GÖNDERİN, SİZİ ARAYALIM!

Ayrıntılı bilgi için

Kaplan International Kanada ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için bizi arayın.

444 22 03

~ Bilgi İste ~

Bilgi Almak İçin Formu Doldurup Gönderin, Sizi Arayalım!