İletişim
LAL Amerika

Amerika’da üniversitede eğitimi almak ve üniversite hazırlık programlarına dahil olmak isteyen öğrencilerin çoğu İngilizce dil seviyesi yetersiz olduğu için İngilizce eğitimi anadili İngilizce olan Amerika’da almak istemekte ve yurtdışı eğitim için Amerika Dil Okulları’nı tercih etmektedir. LAL Language Centers Amerika’da Fort Lauderdale ve Boston’da bulunmaktadır.

Ücretsiz dil okulu danışmanlık hizmetinden faydalanmak ve daha fazla bilgi almak için ICES Turkey Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile iletişime geçebilirsiniz.

 

LAL Language Centers Programları

 • Genel İngilizce (General English)
 • Yoğun İngilizce (Intensive English Language)
 • İş İngilizcesi (Business English)
 • 30 yaş üzeri için dil kursu
 • Sınav Hazırlık Kursları
 • IELTS Hazırlık – IELTS Avrupa’da üniversite, İngiltere’de üniversite ya da Amerika’da üniversite okumak isteyen öğrencilerden dil yeterliliği için istenen belgedir.
 • TOEFL Hazırlık- TOEFL Amerika’da üniversite okumak isteyen öğrencilerden İngilizce dil bilgisini gösteren evraktır.
 • TOEIC Hazırlık
 • Cambridge Hazırlık
 • Öğretmenlere yönelik dil kursları
 • Yurtdışında yaz okulu düşünen küçük yaştaki öğrencilerimiz için Amerika (Boca Raton ,Boston , Fort Lauderdale , New York) gibi lokasyonlarda 12 yaştan itibaren eğitim olanakları sunulmaktadır.

 

 

LAL Boston 

LAL Amerika

Amerika‘nın akademik başkenti sayılan Boston, dil eğitimi almak isteyen öğrencilerin sıklıkla tercih ettiği bir yerdir. Kısa süre önce yenilenen LAL Boston İngilizce Dil Okulu, oldukça küçük ve butik bir dil okulu olan LAL Boston, şehrin tam ortasında bulunur ve birçok lokasyona yürüyüş mesafesindedir. Bu dil okulunda mutfak bulunduğundan evden getirdiğiniz yiyeceğinizi mikrodalgada ısıtabilirsiniz. Ayrıca okulda bilgisayar odası,klima ve ücretsiz Wi-fi bulunmaktadır.

Boston büyük ve gelişmiş bir şehir olduğundan dolayı öğrencilerin boş zamanlarını değerlendirebileceği birçok aktivite bulunur. Bu yüzden yurtdışı dil okulları arasında Boston Dil Okulları’ndan LAL Boston en çok tercih edilen dil okullarından biridir. Bostonda iken birçok tarihi geminin bulunduğu Charlestown Tersanesini ziyaret edebilir veya eğlence parkı Six Flags ‘de bolca eğlenebilirsiniz. Etkinlikleri kaçırmamak için dil okulu etkinlik takvimini takip edebilirsiniz.

LAL Amerika

 

 

LAL Fort Lauderdale 

LAL Amerika

Bütün bir yıl boyunca güzel havanın tadını çıkarabileceğiniz, outlet mağazalara, altın rengi kumsallara kolay ulaşım sağlayabileceğiniz LAL Fort Lauderdale , West Palm Beach ve hareketli Miami arasında kalan bir bölgededir. Florida aynı zamanda turistlerin tatil için tercih ettiği bölgelerden biridir ve oldukça hareketlidir. LAL dil okulunun bünyesinde yüzme havuzu, kütüphane, kafeterya gibi öğrencilerin sosyalleşebileceği birçok ortak alan vardır. Dil okulu ünlü Fort Lauderdale plajına 20 dakikalık mesafededir.

 

LAL Amerika Dil Okulu Konaklama

LAL Amerika dil okulu Boston merkezinde eğitim almak istediğinizde aile yanı konaklama mevcuttur. Aile yanı konaklama istemiyorsanız dil okuluna 20 dakikalık tren mesafesindeki International Guest House’da konaklayabilirsiniz ya da dil okuluna 45 dakika uzaklıktaki Waverly IGH Apartments’ı tercih edebilirsiniz.

Uluslararası Konuk Evi’nde (International Guest House), özel banyosu bulunan tek kişilik odada konaklayabilirsiniz ya da ortak banyosu bulunan iki kişilik odada başka bir öğrenci arkadaşınızla birlikte kalabilirsiniz. Pek çok ortak kullanım alanının yanı sıra, arkadaşlarınızla yemek pişirip yiyebileceğiniz bir merkezi yemek odası da bulunmaktadır. Waverly IGH apartman konaklamada her dairede dört tek kişilik oda, ortak banyo ve geniş bir mutfak vardır. Yurtta uluslararası öğrencilerle beraber kalarak İngilizce dil pratiği yapma fırsatınız olur. 

LAL Fort Lauderdale konaklama konusunda bu şehirde dil okulu ile öğrenci yurdunu aynı binada bulabileceğiniz tek uluslararası dil okuludur. Öğrenci yurdu konaklamada, temizlik hizmeti, 24 saat güvenlik, konforlu konaklama ve açık büfe kahvaltı gibi rahat bir otel ortamı mevcuttur. La Quinta Residence yurt konaklama okulun yanındadır.

LAL AmerikaLAL Amerika

 

 

LAL Amerika Dil Okulu Havaalanı Transfer

LAL Dil Okulu havaalanı karşılama ve dönüşte havaalanına bırakma için hizmet vermektedir. Boston’da havaalanından ulaşım kolaydır ancak okulun sağladığı havaalanı karşılama hizmetini de alabilirsiniz.

 

LAL Amerika Dil Okulu Fiyatları

LAL dil okulunun fiyat listesi ve güncel promosyonları hakkında daha fazla bilgi almak için, ICES Yurtdışı Eğitim danışmanınızla iletişime geçiniz veya bilgi istek formu doldurunuz. Fiyatlar kayıt olmayı düşündüğünüz döneme göre değişkenlik gösterebilir.

Bilgi Almak İçin Formu Doldurup Gönderin, Sizi Arayalım!
Hızlı İletişim İçin Hemen Arayın 444 2 203
Bilgi İste