İngiltere Dil Okulları Türkiye’ye konum olarak yakınlık açısından yakın ve anadili İngilizce olan bir ülke olmasından dolayı tercih edilmektedir. LAL Language Centres da İngilizce dil eğitimi vermek amacıyla kurulmuş ve İngiltere’de en çok tercih edilen ve turistik özellikleriyle ilgi çeken şehirlerden biri olan Londra Dil Okulu merkezi ve biraz daha butik bir okul özelliğiyle ve İngiltere’nin yerli halkı ile vakit geçirmek isteyen ve merkezi konumdan uzakta olmak isteyen öğrencilere hitap eden Torbay Dil Okulu merkezi bulunmaktadır.

 

LAL Language Centers Programları

  • Genel İngilizce (General English)
  • Yoğun İngilizce (Intensive English)
  • İş İngilizcesi (Business English Plus)
  • Birebir dersler
  • 30 / 40 yaş grubuna özel dersler
  • Sınav Hazırlık Kursları (IELTS/TOEFL/TOEIC/Cambridge Sınavları)
  • Yoğun IELTS Sınav Hazırlık
  • Öğretmenlere yönelik dil kursları (Teacher training)
  • Ayrıca Malta ( Gozo , Sliema ) ,Güney Afrika ( Cape Town ) , Amerika ( Boston , Fort Lauderdale ) , İrlanda ( Dublin ) gibi lokasyonlarda yetişkinlere yönelik kurslar sunulmaktadır.
  • LAL Dil Okulu, yurtdışında yaz okulu düşünen öğrenciler için de programlar düzenlemektedir.

 

LAL İngiltere Dil Okulu Merkezleri

LAL İngiltere Dil Okulu merkezleri Londra-London ve Torbay’da bulunmaktadır.

 

LAL Londra Dil Okulu

LAL Londra Dil Okulu Richmond upon Thames bölgesinde bulunur. Modern bir binada eğitim veren LAL Londra okulunda 10 adet sınıf vardır ve her sınıfta maksimum 12 öğrenci bulunmaktadır. Başkent Londra‘da eğitim dışında yapabileceğiniz birçok aktivite bulunmaktadır. Boş zamanlarınızda müzikallere gidip, London Eye , Big Ben , Buckingham Sarayı , British Museum , Thames Nehri , Oxford Caddesi gibi bir çok tarihi ve önemli yerleri ziyaret edebilirsiniz. Yurtdışında dil eğitimi denilince akla gelen ilk ülkelerden biri İngiltere olmaktadır. İngiltere ‘de ise başkent Londra olmaktadır. LAL Language Centre London, ekonomik paket programları ve güncel promosyonları ile Londra tercih edilen dil okullarından biridir. Daha fazla bilgi için ICES Turkey Yurtdışı Eğitim Danışmanlığını arayabilirsiniz.

 

 

LAL Torbay 

Şehir merkezine çok yakın olan LAL Torbay, klasik bir İngiliz kasabası olan Paignton ‘da bulunur. Kalabalıktan uzak, yerel halk ile içe içe olan bir yerde İngilizce öğrenmek isteyenler için oldukça ideal bir yerdir. LAL Torbay oldukça sosyal bir dil okuludur.31 adet sınıfı ve maksimum 15 öğrenci ile İngilizce dil eğitimi hizmeti sağlamaktadırlar. Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri film – kitap günleri düzenlenmektedir. Ücretsiz internet ve kütüphane bulunmaktadır. Geniş bahçesiyle de dil okulu öğrencilerinin sosyalleşmesine katkı sağlamaktadır.

 

 

LAL İngiltere Dil Okulu Konaklama

LAL Londra konaklaması hakkında bahsetmek gerekirse Londra oldukça büyük ve konaklama konusunda aşırı talep gören bir bölge olduğu için kalacak yer bulmak kolay değildir. Ancak LAL Londra İngiltere Dil Okulu size aile yanı konaklama ve yurt konaklama avantajı sağlamaktadır.
Eğer okula yakın mesafede bir yerde kalmak istiyorsanız Allied House Residence sizin için uygundur. İngiltere Dil Okulları’nda gidip Birleşik Krallık kültürünü elde etmek isterseniz aile yanı konaklamaları tercih etmelisiniz. Okula yakın seçenekler arasında hotel konaklama fırsatları da mevcuttur.
Aile yanı konaklamalar ise ortalama 30-45 dakikalık mesafededir ve tek kişilik odada kalabilirsiniz. Sadece kahvaltı dahil ya da sabah ve akşam günde iki öğün yemek dahil seçenekleri mevcuttur. Paylaşımlı banyo kullanılmaktadır ancak ekstra ücretle özel banyolu bir oda seçeneği bulabilirsiniz. Aile yanında internet mevcuttur.

LAL Torbay dil okulu konaklamalarında aile yanı veya residence seçebilirsiniz. Aile yanı konaklama okula ortalama 25 dakika mesafededir. Dil okulundan 10 dakika mesafe uzaklıkta LAL Hunters Lodge Residence’ta konaklayabilirsiniz. Ayrıca yakın mesafede otel ve guest house-misafir öğrenci evi mevcuttur. Yemeksizdir.

 

LAL İngiltere Aktiviteler

Yurtdışı dil okulları konusunda en çok merak edilenlerden biri sosyal hayat ve aktivitelerdir. Pazartesi’den cumartesiye kadar dil okulu aktiviteleri mevcuttur. Londra’dan İskoçya’ya, Torbay’dan Bath, Cardiff gibi şehirlere tam günlük geziler düzenlenmektedir.

 

LAL İngiltere Dil Okulu Fiyatları

İngiltere Dil Okulu fiyatlar listemizden fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Dil okulu paket fiyatları mevcuttur. Fiyat teklifimiz belirli bir süreye kadar geçerlidir daha sonra kayıt olmak istediğinizde fiyat değişiklikleri olabilir. Daha fazla bilgi için ICES Turkey Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı arayabilir ya da sosyal medya hesaplarımız üzerinden bizi takip edebilirsiniz.

 

LAL İngiltere Vize

Dil okulu kayıt oluşturduğunuz ve LAL Dil Okulu başvurunuzu tamamladıktan sonra vize için gerekli bilgileri ve belgeleri sizlerle paylaşıyoruz. İngiltere vizesine başvurabilmemiz için öncelikle dil okulu kabul mektubu gelmesini bekliyoruz. İngilizce dil eğitimini aldığınız okulu ve konaklama bilgilerinizi tamamladıktan sonra vize işlemlerinizi tamamlıyoruz.

İngiltere vize evrakları için öğrencilerden öğrenci belgesi istenmektedir. Sponsor olacak kişinin emekli, çalışan veya işyeri sahibi olmasına göre evraklar hazırlanmaktadır. Daha önceden aldığınız İngiltere vizeniz varsa, vizenizin çıkması için avantaj yaratacaktır. Yeşil pasaportunuzun olması İngiltere’ye vize almayacağınız anlamına gelmez. Mutlaka İngiltere vizesi için başvurulmalıdır.
İngiltere vizesi en geç 15 iş günü içerisinde açıklanmaktadır. Ancak öncesinde dil okulu kayıt, vize evrak hazırlık gibi süreçler ve bazı resmi tatillerin de araya girebileceği düşünülerek dil okulu kaydı erkenden yapılmalıdır. Vize başvurunuzda ICES Yurtdışı Eğitim Danışmanlık olarak yardımcı oluyoruz.

BİLGİ ALMAK İÇİN FORMU DOLDURUP GÖNDERİN, SİZİ ARAYALIM!

Ayrıntılı bilgi için

LAL İngiltere ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için bizi arayın.

444 22 03

~ Bilgi İste ~

Bilgi Almak İçin Formu Doldurup Gönderin, Sizi Arayalım!