İngiltere’de dil eğitimini 1965 yılından beri sağlayan kurum, dil eğitimi konusunda bilinen kaliteli okullardan biridir. 123 farklı milletten öğrencisi ve LSI İngiltere dil okulu dışında başka ülkelerde de şubelerinin olması ile dünyaya yayılmış bir eğitim ağı söz konusudur. New York, San Diego, Boston ve San Francisco/Berkeley şubeleri ile Amerika’da, Toronto ve Vancouver şubeleri ile Kanada’da hizmet vermektedir. Ayrıca Yeni Zelanda ve Avustralya şubeleri de mevcuttur. Londra Merkez, Londra Hampstead, Londra Ealing, Brighton, Cambridge lokasyonları ile İngiltere’de de geniş çapta İngilizce eğitim konusunda hizmet vermektedir. Ayrıca belirli lokasyonlarda yurtdışı yaz okulları ile ilgili eğitim programı düzenlemektedirler. ICES Turkey Yurtdışı Eğitim Danışmanlık web sitesinden ve sosyal medya üzerinden hesaplarımızdan okullar hakkında bilgileri ve güncel indirimleri takip ederek görebilirsiniz.

 

İngiltere’de üniversite veya yüksek lisans eğitimi öncesi İngilizce dil seviyenizi ilerletmek için uygun fiyatı ve kalitesi ile LSI İngiltere dil okulları, ICES Turkey Yurtdışı Eğitim Danışmanlık öğrencilerinin tercihleri arasında bulunan bir okuldur. Aynı zamanda lise değişim alanında ilgilenen öğrenciler için Hampstead kampüsünde A level kursları mevcuttur. Gelecekte İngiltere’de lisans programlarını veya sertifika programlarını planlayanlar için öncesinde yurtdışı yaz okulu dönemlerini iyi değerlendirmeleri ve bu süreçte bireysel çalışarak da öğrencileirn kendilerini geliştirmeleri tavsiye edilir.

ICES Yurtdışı Eğitim aracılığıyla İstanbul Kadıköy, İzmir Alsancak ya da Adana Seyhan ofislerimizden LSI Dil Okulu için dil eğitimi başvurunuzu yapabilirsiniz. Ayrıca vize danışmanlık konusunda da İngilizce öğrenmek ve İngiltere’de dil eğitimi almak isteyen öğrencilerimize yardımcı oluyoruz. Detaylı bilgi için bizi arayın ya da bilgi istek formunu doldurun.

 

LSI İngiltere Dil Okulu Programları

 • Genel İngilizce
 • Yoğun İngilizce
 • Akademik İngilizce
 • Sınav Hazırlık Kursları (IELTS/TOEFL/TOEIC/Cambridge Sınavları)
 • İş İngilizcesi
 • Birebir Kurslar

Genellikle öğrenciler genel ve yoğun İngilizce programlarına kayıt olmaktadırlar. Eğer İngilizce dile eğitiminizi bir dil kursuna yazılarak ya da bireysel çalışma ile Türkiye’de başaramadığınızı düşünüyorsanız genel İngilizce ve yoğun İngilizce programları uygundur. Lisans ve yüksek lisans öğrencileri Türkiye’deki üniversitelerinde İngilizce hazırlık programlarını tamamladıktan sonra genellikle İngilizce pratik amaçlı genel ve yoğun İngilizce programlarını tercih etmektedir.

 

LSI İngiltere Dil Okulu Okul Avantajlari

 • İngilizce dil kursunda kalabalık olmayan maximum 15 kişilik sınıflar
 • Online eğitim
 • Öğrenci odası
 • Öğrenci bilgisayar odası
 • Ücretsiz Wi-Fi
 • Kahve makinesi ve mikrodalga

 

LSI İngiltere Ders Programı

Örnek programda dersler sabah 9:00’da başlar ve alınan programa göre saatler değişkendir. Genel İngilizce 20 ders saati programlar öğle 12:50’de biter. Yoğun İngilizce 30 derslik programlar ise 15:30’da bitmektedir. İngilizce dil eğitimi Pazartesi-Cuma arası yapılmaktadır.

 

LSI İngiltere Dil Okulu Merkezleri

Dil okullarımızdan biri olan LSI Dil Okulu’nun İngiltere’de Londra Merkez, Londra Hampstead, Cambridge ve Brighton’da kampüsleri bulunmaktadır.

 

 

LSI Londra Merkez Dil Okulu

Ingilizce eğitimi almak için Londra’yı tercih eden öğrenciler özellikle şehir merkezinde olmayı tercih etmektedirler. Okulun yeri Soho’ya 15, Covent Garden’a 20 dakikalık yürüme mesafesindedir. Londra Dil Okulu konumu ile caziptir ve aynı zamanda İngiltere üniversite eğitimi ya da İngiltere yüksek lisans eğitimi düşünenler ya da yurtdışında üniversite olarak farklı bir ülke tercihiniz olsa dahi LSI Londra’yı tercih edebilirsiniz.

LSI Londra Merkez dil okulu adresi:19-21 Ridgmount St, Bloomsbury, London WC1E 7AH, İngiltere
Çalışma Saatleri: 8:30-17:00

**LSI Londra dil okulu konaklamalar için tıklayınız.


Yurtdışı üniversiteler ve Londra dışında yurtdışı dil okulları için ICES Turkey ile iletişime geçiniz.

 

LSI Londra Hampstead Dil Okulu

İngiltere dil okullarından biri olan LSI Hampstead dil okulu, Londra’nın merkezine yaklaşık 20 dakikalık mesafededir. Hem Londra’da olmak hem de şehrin kaosundan daha uzakta olmak isteyen öğrenciler için ideal bir kampüstür. Yurtdışı dil okullarına baktığımızda Londra Hampstead’teki kurslar Londra merkezdeki kurslara oranla biraz daha uygundur.

**LSI Londra dil okulu konaklamalar için tıklayınız.
**LSI Londra Hampstead dil okulu videosu için https://vimeo.com/108807736

 

LSI Brighton Dil Okulu

LSI Brighton dil okulu Londra’ya yaklaşık 1 saatlik uzaklıkta bulunan Brighton’da, öğrencilerin sıklıkla tercih ettiği şehirlerden biridir. Sahil kenti olan Brighton’daki okulun konumu; mağazalara, cafelere ve sosyal faaliyetlere yakın konumdadır. Brighton dil okulunda genel ingilizce, yoğun ingilizce, IELTS sınavına hazırlık ve iş ingilizcesi programları alabilirsiniz.

Brighton dil okulu adresi: 13 Ventnor Villas, Brighton BN3 3DD, İngiltere
Çalışma Saatleri: 9:00-17:00

**LSI-Brighton konaklamalar için tıklayınız.
**LSI- Brighton videosu için https://vimeo.com/108985028

 

LSI Cambridge Dil Okulu

Cambridge şehri,üniversitesi ve tarihi yapısıyla ilgi çeken, canlı ve haraeketli bir kenttir. Bisiklet ile erişim sağlanan bu şehirde eğitim yanında şehrin sakinliğiyle huzur bulurken, uluslararası ortamda eğitim fırsatı yakalayacaksınız.

**LSI Cambridge dil okulu konaklamalar için tıklayınız.

 

LSI İngiltere Dil Okulu Konaklama

LSI İngiltere Dil Okulu’na giden öğrenciler İngilizce dil eğitimini alırken yurt konaklama ya da aile yanı konaklama tercih edebilir. Konaklama seçeneğinde aile yanı konaklamalara yaz döneminde yaz dönemi ek ücretleri haftalık olarak uygulanır. Yurtdışı dil 0kulları konusunda aile yanında kalmak isteyen öğrencilerin aklında sıkça sorulan sorular arasında ailenin önceden bilgisinin alınıp alınamayacağı söylenir. Aile bilgileri öğrenciye son 2-3 hafta içerisinde gönderilir.

 

LSI İngiltere Dil Okulu Sosyal Aktiviteler

Yurtdışında eğitim aldığınız süre boyunca İngilizce kursu dışında keyifli ve en iyi şekilde vakit geçirmek de çok önemlidir. Uluslararası aktiviteler, günübirlik geziler ve pek çok ücretsiz ya indirimli etkinlikler mevcuttur. Okula gittiğinizde yetkili birimden aylık aktivite programlarını temin edebilirsiniz.

 

LSI İngiltere Dil Okulu Fiyatları

İngiltere’de dil eğitimi ülke rehberinde yer alan bilgiler dışında okul bilgileri ve fiyat bilgileri de mevcuttur. Fiyatlara dönemsel olarak dil okulu indirimleri uygulanmaktadır. Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak LSI dil okulu fiyat bilgisi talebinde bulunan öğrencilerimize eğitim süresini, ders saatini, aile yanı konaklama ya da yurt seçeneği gibi tercihleri sunduktan sonra detaylı bir dil okulu fiyat listesi ve dil okulu fiyat teklifi iletiyoruz. Sonrasında öğrenci vizesi için gerekli olan vize bilgilerini ve belgelerini iletip evrak toplama sürecine başlıyoruz. Dil okulu Kabul mektubunuzu evraklarınıza ekleyip İngiltere vizesi için vize başvurusunda bulunuyoruz. Öğrenci vizenizi aldıktan sonra okul güncel indirim yapmış olsa dahi dil okuluna kayıt olduğunuz günün dil okulu indirimi geçerlidir. Yeni dil okulu promosyonundan faydalanamazsınız.

 

LSI İngiltere Dil Okulu Öğrencİ Yorumlari

ICES Turkey Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı sosyal medya hesaplarımızdan LSI dil okuluna giden öğrencilerimizin yurtdışı dil eğitimi hakkındaki yorumlarına ulaşabilirsiniz.

İngiltere Dil Okulları hakkında bilgi almak için anasayfaya dönebilirsiniz.

 

 

BİLGİ ALMAK İÇİN FORMU DOLDURUP GÖNDERİN, SİZİ ARAYALIM!

Ayrıntılı bilgi için

LSI İngiltere ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için bizi arayın.

444 22 03

~ Bilgi İste ~

Bilgi Almak İçin Formu Doldurup Gönderin, Sizi Arayalım!