OHLA Dil Okulu, New York, San Francisco, Washington DC gibi dil eğitimi ve yaşam maliyetlerinin yüksek olduğu bölgelerden ziyayade, Amerika Dil eğitimini Amerika’da almak isteyen öğrenciler için Miami ve Orlando’da kampüsleri bulunan ve Amerika Dil Okulları içerisinde yüksek eğitim kalitesine sahip ve sadece Amerika’da hizmet veren kurumlardan biridir. Miami kampüsü Brickell’da yer almaktadır. Bulunduğu yer South Florida’nın önemli finansal bölgesidir. OHLA Miami, The Four Ambassadors Complex’in 18.katında yer almaktadır. OHLA Orlando, Metro West’te yer almaktadır. Okulun bitişinde alışveriş mekanları, restoranlar ve spor salonları bulunmaktadır.

ICES Yurtdışı Eğitim Danışmanlık aracılığıyla OHLA Miami Dil Okulu veya OHLA Orlando Dil Okulu kampüsü için kayıt yaptırarak Amerika’da Dil Eğitimi alma şansına sahip olursunuz. Bunun için öncelikle bilgi istek formumuzu doldurunuz.

 

Neden OHLA Dil Okulu’nda Eğitim Almalıyım? 

*Sınıflarda maximum 15 ortalama 12 öğrenci
*Miami ve Orlando gibi merkezi bir konumda eğitim şansı
*Open Hearts Language Academy’ de20 yıllık deneyime sahip uzman kadro
* Colorado State, George Mason gibi üniversiteler dahil olmak üzere 40’tan fazla üniversite partneri aracılığı ile Amerika’da lisans ya da Amerika’da yüksek lisans programlarına kolaylıkla geçiş yapabilirsiniz.
*Open Hearts Language Academy’de sınıflarda genellikle 16-30 yaş aralığındaki öğrencilerle dil eğitimi
*Amerika’daki üniversitelere IELTS ve TOEFL olmadan geçme imkanı
*70 ten fazla milletten öğrenci
*7 yıldır üst üste Miami’nin en iyi dil okulu seçilmiştir

 

 

OHLA Dil Okulu Programları

*Yarı-Yoğun İngilizce (Semi-Intensive Language Program)
*Yoğun İngilizce (Intensive Language Program)
*Süper Yoğun İngilizce (Super- Intensive Language Program)
*Academic English + Business and Marketing Certificate
*Project Management Certificate
*Sınav Hazırlık Kursları (IELTS/TOEFL/Cambridge Sınavları)
*Birebir Kurslar

 

Open Hearts Language Academy OHLA Dil Okulu Eğitim 

OHLA Dil Okulu’nda minimum 2 haftalık eğitim alabilirsiniz. İngilizce dil eğitiminde bir seviyeyi tamamlamak için ise 6 bloktan oluşan 12 haftalık periyodda eğitim almanız gerekir. Kurslar her iki haftada bir pazartesi günü başlar.

OHLA Language School’da 8 seviye vardır: 1-Pre Basic, 2-Basic, 3-Basic II, 4-Intermediate I, 5-Intermediate II, 6-Advanced I, 7-Advanced II, 8-Elite

 

Yarı-Yoğun İngilizce (Semi- Intensive Language Program): Haftada 20 ders/16.6 saatlik eğitim alınır. Başlangıç seviyesinden en yüksek seviyeye kadar herkes eğitim alabilir. Minimum İngilizce dil eğitim süresi 2 haftadır. Dersler pazartesiden cumaya kadar saat sabah 09:00’da başlar öğlen 12:40’a kadar sürer. B1-B2 vizesi (turist vizesi) ile bu kursa kayıt yapılabilir.

Yoğun İngilizce (Intensive Language Program): Haftada 24 ders/20 saatlik eğitim alınır. Öğrencinin dil seviyesine bakılmaksızın bu kurslara katılma şansı vardır. Eğitim 2-52 hafta arasında alınabilir. Dersler pazartesiden cumaya saat sabah 09:00’da başlar öğlen 12:40’a kadar sürer. Pazartesi ve Perşembe günleri ise 13:10-14:00 arası ekstra ders saati eklenir. F1 vizesi (öğrenci vizesi) ile bu kursa kayıt yapılabilir.

Süper Yoğun İngilizce (Super-Intensive Language Program): Haftada 28 ders/23.3 saatlik eğitim alınır. Minimum 2 maximum 52 hafta dil eğitimi alınabilir. Dersler pazartesiden cumaya saat sabah 09:00’da başlar öğlen 12:40’a kadar sürer. Pazartesi ve Perşembe günleri ise 13:10-15:00 arası ekstra ders saati eklenir. F1 vizesi (öğrenci vizesi) ile bu kursa dahil olunabilir.

Sınav Hazırlık Kursları: İngilizce dil eğitiminin yanında IELTS, TOEFL ve Cambridge sınavlarına hazırlık programı mevcuttur. Minimum 2 maximum 12 hafta eğitim alınabilir. 15 ders/12.5 saatlik programlardır. Bu dil kursuna B1-B2 vizesi (turist vizesi) ile kayıt yapılabilir. Sınav hazırlık kursları, yarı-yoğun ingilizce programına ek olarak da alınabilir. İngilizce kursu haftada 35 ders/29.2 saattir. Ders saati pazartesiden cumaya 09:00-12:40- Break- 14:10-17:00 şeklindedir.
F1 vizesi (öğrenci vizesi) olması gerekmektedir.

*Ücretsiz online sınav için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

OHLA Dil Okulu Konaklama

Amerika’da dil eğitimi alırken aile yanı konaklama (Miami ve Orlando),on-site residence (Miami’de apartman tipi, Orlando’da otel tipi) ve off-site student residence (Miami ve Orlando) olmak üzere pek çok seçenek mevcuttur. Aile yanı konaklamalarda, günde iki öğün yemek seçeneği bulunmaktadır. Aile yanı konaklamalar dil kursunuza residencelardan daha uzak mesafede bulunmaktadır. OHLA Dil Okulu konaklamasında tek kişilik ya da çift kişilik oda seçeneği vardır. Yurttaki öğrencilerle beraber İngilizce dil pratik yapma imkanı ve aynı zamanda Miami hakkında fikir edinebileceğiniz sosyal aktiviteler de mevcuttur.

Miami Apartman Tipi - On Site Residence

Paylaşımlı 2 yatak odalı dairelerde konaklama (oda başına 2 veya 3 öğrenci)
Her dairede 2 özel banyo, tam donanımlı bir mutfak,yemek odası, oturma odası, TV, telefon ve geniş depolama alanı
Haftada bir oda temizliği yapılır. Yatak çarşafları ve havlular her hafta değiştirilir
Otel bünyesinde çamaşır yıkama olanakları
Fitness merkezi, yüzme havuzları ve jakuziler
24 saat güvenlik

Miami Ve Orlando Apartman Tipi - Off Site Residence

Tek kişilik veya çift kişilik 2 yatak odalı stüdyoya ev sahipliği
Stüdyo daire özel banyo, mini mutfak, bir oturma alanı, masa ve dolap
Lobide kahvaltı
Ücretsiz Wi-Fi ve Kablolu TV
Haftada bir oda temizliği yapılır. Yatak çarşafları ve havlular her hafta değiştirilir
Binada çamaşır yıkama olanağı
24 saat güvenlik

Orlando Otel Tipi - Off Site Residence

Tek kişilik odada ya da çift kişilik odada konaklama seçenekleri
Ücretsiz Sıcak Kahvaltı
Ücretsiz internet
Her odada mikrodalga fırın ve buzdolabı
Açık havuz
Günlük kat hizmeti

**Miami konaklamaları için tıklayınız.

**Orlando konaklamaları için tıklayınız.

 

OHLA Dil Okulu Sigorta 

Amerika’da Dil Eğitimi alırken sigortaya sahip olunması zorunludur. Okul tarafından yapılmaktadır.

 

OHLA Dil Okulu Havalimanı Transferleri

Havaalanı transferi isteğe bağlı olarak total ücrete eklenebilir. Miami kampüse gidiş için, Miami uluslararası havalimanından(MIA) ya da Fort Lauderdale Havalimanından (FLL) havalimanı transferi alınabilir ancak Türkiyeden giden öğrenciler için uygun seçenek MIA’dır. İsterseniz tek yön, isterseniz gidiş-dönüş rezervasyon yaptırabilirsiniz. Kayıt formumuzu doldurduktan sonra bizimile iletişime geçebilir ve okul başvuru formunu tamamladıktan sonra ICES Yurtdışı Eğitim aracılığıyla Open Hearts Language Academy dil okuluna kayıt ve havaalanı transfer işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.

BİLGİ ALMAK İÇİN FORMU DOLDURUP GÖNDERİN, SİZİ ARAYALIM!

Ayrıntılı bilgi için

OHLA Amerika ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için bizi arayın.

444 22 03

~ Bilgi İste ~

Bilgi Almak İçin Formu Doldurup Gönderin, Sizi Arayalım!