İletişim
St Giles İngiltere

Uluslararası zincir yurtdışı dil okullarından olan St Giles Dil Okulu, 1955 yılında kurulan köklü dil okullarından biridir .60 yılı aşkın süredir eğitim veren bu kurum, yurtdışında İngilizce dil eğitimi almak isteyen öğrencilerin mutlaka karşısına çıkan bir okul olmaktadır. İngiltere dışında Amerika ve Kanada ‘da merkezleri bulunan St Giles eğitim kalitesi yüksek olan okullardandır. St Giles dil okulu ve yaz okullarında çok çeşitli programlar sunmaktadır. Eğitim kalitesinin yanında sosyal aktiviteleri ile öğrencilere sosyal ortamda dillerini geliştirme imkanı sunan St Giles International College, kendini kanıtlamış bir dil okuludur. İngiltere’de dil okulu olmasının yanı sıra İngiltere yaz okulu ve İngiltere aile programları da okulun sağladığı fırsatlardandır.

ICES Turkey Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, St Giles International College’ın Türkiye Resmi Kayıt Ofisi’nden biridir. Dil okulu hakkında detaylı bilgi almak için bilgi istek formunu doldurunuz.

 

St Giles English Schools Dil Programları 

 • Genel İngilizce (Sabah dersleri)
 • Genel İngilizce (Öğleden sonra dersleri)
 • Yoğun İngilizce
 • Akademik İngilizce (International Semester Courses)
 • Üniversite Hazırlık kursları
 • Öğretmenlere yönelik kurslar (CELTA, DELTA, ICELT kursları)
 • Sınav Hazırlık Kursları (IELTS/TOEFL/TOEIC/Cambridge Sınavları)
 • Birebir dersler
 • Aile Programları (Family Program)
 • Family Course seçenekleri: İngiltere’de Londra ve Brighton’da bulunmaktadır.
 • Küçükler için İngilizce (Junior Courses)
 • Junior Courses seçenekleri: İngiltere’de London, Cambridge, Canterbury, Oxford, Nottingham ve Bournemouth’ta bulunmaktadır.

 

St Giles Dil Okulunun Avantajları 

 • Uluslararası zincir okul olması
 • Bol miktarda sosyal aktivitesinin olması
 • Okulda ücretsiz Wi-Fi
 • Maksimum 15 kişilik ferah sınıflar
 • St Giles International dil okulu British Council ve English UK üyesidir.
 • St Giles dil okulu , yetişkinlere sunduğu İngilizce dil eğitiminin yanı sıra küçük yaş grubuna yönelik yaz kamplarında da başarılı olmaktadır.

 

St Giles English Language Ders Programı 

Birçok programın bulunduğu St Giles dil okulunda genel İngilizce programları sabah kursları 09:00 ‘dan başlayıp 13:00 ‘a kadar devam etmektedir. Genel İngilizce öğleden sonra programları 13:45-17:40 arasında yapılmaktadır. Öğleden sonraki İngilizce kurs fiyatları daha uygundur. Yoğun İngilizce programı ise 09:00’dan başlayıp 15:40 ‘a kadar devam etmektedir. Resmi tatil günleri dışında İngilizce kursu Pazartesi – Cuma günleri arasında olmaktadır.
International Semester Courses denen akademik İngilizce programları 24 hafta ve üzeri uzun dönem dil eğitimlerini ifade eder. Dil okulu eğitim süreniz uzadıkça haftalık dil okulu eğitim ücreti düşmektedir.

 

St Giles İngiltere Merkezleri

İngiltere‘de Londra, Brighton, Eastbourne, Cambridge şehirlerinde merkezleri bulunmaktadır.

St Giles İngiltere St Giles İngiltere

 


St Giles London Central / London Highgate

Londra şehir merkezinde bulunan St Giles Londra, British Museum gibi merkezi lokasyonlara sadece yürüyüş mesafesindedir. Okul bahçesinde dinlenebilir İngilizce konuşmak için uluslararası öğrencilerle burada vakit geçirebilirsiniz.1955 yılında kurulan ilk şubesi Londra / Soho ‘da kurulmuştur. Ayrıca Londra St Giles dil okulunun Londra merkezinde Londra turu, müze gezileri, diğer şehirlere geziler, tiyatro aktiviteleri gibi sosyal etkinliklerde bulunmaktadır. Londra Merkez’deki okulda 56 sınıf ve toplamda 720 öğrencilik eğitim kapasitesi mevcuttur. Öğrencilerin yaş profili 27’dir. 
Londra‘daki diğer merkez Highgate, Londra şehir merkezine yaklaşık 20 dakika uzaklıktadır. Yemyeşil alanlara sahip olan Highgate, aynı zamanda tarihi yapıları keşfedebileceğiniz bir lokasyondur. Toplamda 24 sınıf ve 340 öğrenci kapasitesi ile dil eğitimi vermektedir.

St Giles İngiltere

 

St Giles Brighton 

St Giles Brighton okul hakkında bahsedilecek konulardan birisi de Brighton’da merkezi konumu ve büyük bir dil okulu binasına sahip olmasıdır. St Giles Brighton’da 45 adet sınıf ve her sınıfta ortalama 10 öğrenci bulunmaktadır. Totalde 650 öğrenci kapasitesi mevcuttur. Londra’dan tren ile ortalama 50 dakikada St Giles Brighton’a ulaşabilirsiniz.

St Giles İngiltere

 

St Giles Eastbourne 

Şehir merkezine 5-10 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan St Giles Eastbourne , tüm konaklama seçeneklerinin yürüyüş mesafesinde olmasından dolayı oldukça tercih edilen bir şehirdir. Küçük ve güvenli olan bu şehir , güney de bulunması sebebiyle iklim olarak diğer bölgelere göre daha ılımandır.İngiltere ‘ de dil eğitimi almak isteyen ama Londra , Brighton gibi kalabalık şehirlerden sıkılanlar için , St Giles Eastbourne dil okulu en uygun tercihlerden biri olacaktır. 18 adet sınıf ve totalde 300 öğrencilik kapasitesi ile sakin bir bölge İngiltere Dil Okulu’nda eğitim almanın tadını çıkarabilirsiniz.

St Giles İngiltere 

 

St Giles Cambridge

Eğitim şehri olan Cambridge’de yeni açılan St Giles Cambridge oldukça tarihi , köklü bir binada yer almaktadır. Tarihi yapının yanında modern sınıflara sahip olan okulun konaklama seçenekleri okula oldukça yakındır. St Giles Cambridge şehir merkezine kısa bir yürüyüş mesafesindedir.Cambridge şehrinin Londra’ya trenle yaklaşık 1 saat uzaklıkta olması , öğrencilerin hafta sonu aktiviteleri için farklı bir opsiyon sunmaktadır. St Giles Cambridge dil okulunda , yetişkin programlarına katılma yaşı minimum 16 olmaktadır ve yaş ortalaması 24 ‘tür. Ayrıca Cambridge şehri Londra ‘ ya trenle ortalama 60 dakika uzaklıktadır. Okulun kapasitesi 170 öğrencidir ve 12 tane aydınlık sınıfı bulunmaktadır.

 

St Giles English Schools İngiltere Konaklama 

St Giles İngiltere’de okul hakkındaki bilgilerin yanı sıra en önemli konulardan biri de aile yanı konaklama ya da residence konaklama sağlayabilirsiniz. Aile yanı konaklamalarda çift kişilik odalarda kalabilmeniz için rezervasyonu beraber yaptırmanız ve aynı anda seyahat etmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde tek kişilik odada kalmanız gerekir. Ekstra ücretle (uygunluk durumuna bağlı olarak) aile yanında özel banyo seçeneği bulunan aile yanı konaklamaları tercih edebilirsiniz. Haziran ve Ağustos aylarında belirli tarihlerde yaz dönemi ek ücreti uygulanmaktadır.

Yurt seçenekleri:

St.Giles London: Yıl boyu kullanılan residence, oteller ve apartmanlar
St.Giles Brighton: St Giles George Street Residence, Hotels ve Guest Houses

 

St Giles Language School İngiltere Fiyatları

Dil okulu fiyat listesi içerisinde St. Giles International College fiyatlarını da bulabilirsiniz. Sertifika programlarına kıyasla uygun fiyatlıdır ve özellikle öğleden sonra dersleri dil okulu fiyat açısından en uygun olandır. Bilgi istek formumuzu doldurarak güncel dil okulu fiyatları konusunda danışabilirsiniz.

Bilgi Almak İçin Formu Doldurup Gönderin, Sizi Arayalım!
Hızlı İletişim İçin Hemen Arayın 444 2 203
COVID-19 Sebebiyle Geçici Bir Süreyle Online Hizmet vermekteyiz. Detaylar için tıklayınız
Bilgi İste