St Giles dil okulu yurtdışı dil okulları içerisinde ismi ve dil eğitimi kalitesiyle ün salmış bir okuldur. İngiltere ve Amerika dışında Kanada‘da merkezleri bulunan St Giles eğitim kalitesi yüksek olan okullardandır. St Giles dil okulu ve yaz okullarında çok çeşitli programlar sunmaktadır. Kaliteli dil eğitimi dışında sosyal aktiviteleri ile öğrencilere sosyal ortamda İngilizce dilini geliştirme imkanı sunan St Giles International College, başarı konusunda kendini kanıtlamış bir dil okuludur. Sertifika ve diploma programları için öncesinde dil eğitimi almak isteyenler için ideal bir seçenektir.

 

St Giles English Schools Dil Programları 

 • Genel İngilizce
 • Yoğun İngilizce
 • Akademik İngilizce
 • Öğretmenlere yönelik kurslar
 • İş İngilizcesi (Business English)
 • Sınav Hazırlık Kursları (IELTS/TOEFL/TOEIC/Cambridge Sınavları)
 • Birebir dersler

 

St Giles Dil Okulunun Avantajları 

 • Uluslararası bir dil okulu olması
 • Sosyal aktiviteler
 • Okulda ücretsiz Wi-Fi
 • Maksimum 15 kişilik sınıflar
 • St Giles dil okulu, yetişkinlere sunduğu İngilizce dil eğitiminin yanı sıra küçük yaş grubuna yönelik yaz kamplarında da başarılı olmaktadır.
 • Kanada ‘da sunulan yaz kampları üniversite veya yatılı lise kampüslerinde olmaktadır. Toronto ve Vancouver’da mevcuttur.

 

St Giles English Language Ders Programı 

Birçok programın bulunduğu St Giles dil okulunda genel İngilizce programları sabah başlayıp öğleye kadar devam etmektedir. Yoğun İngilizce programı sabah başlayıp akşamüzerine kadar devam etmektedir. Resmi tatil günleri dışında eğitim Pazartesi – Cuma günleri arasındadır.

 

St Giles International College Vancouver

Şüphesiz ki refah düzeyi en yüksek ve en güvenli ülkelerden biri olan Kanada özellikle dil eğitiminde oldukça tercih edilen bir ülkedir.Vancouver hem doğa ile iç içe hem de hareketli şehir hayatını bir arada yaşamak için en ideal yerlerden biridir. Şehrin eğitim düzeyinin oldukça fazla olması ve insanlarının yardımsever oluşu, Vancouver şehrini her zaman rağbet gören bir bölge haline getirmiştir. St Giles Vancouver şehir merkezinde, öğrencilerin ihtiyaçlarına göre sunduğu programlar ile uluslararası öğrencilere dil eğitimi fırsatı sunmaktadır. Akıllı tahta ve çalışma odası gibi avantajların dışında toplamda 17 dil okulu sınıfı ve 170 dil okulu öğrenci kapasitesi ile ilgi çekmektedir. Ortalama yaş profili 30’dur. St Giles Vancouver’ı okulun sosyal medya hesabından takip edebilirsiniz.

 

St Giles Kanada Dil Okulu Konaklama

Konaklama seçenekleri arasında aile yanı ve yurt konaklama seçenekleri bulunur. Aile yanı konaklamalar minimum 2 hafta rezerve edilebilir. Yurt konaklamalarda ise minimum 4 hafta rezervasyon yaptırmak gerekir. Tek kişilik oda ya da çift kişilik oda seçenekleri bulunmaktadır. Kanada’ya geldiğiniz ilk gün havaalanından aile yanı konaklama ya da yurt konaklamanıza ulaşmak için havaalanı karşılama hizmetinden de faydalanabilirsiniz.

 

St Giles English School Kanada Dil Okulu Fiyatları

“Kanada’da dil okulu ne kadara mal olur?” gibi sorularla öğrenciler karşı karşıya kalmaktadır. Bunun için genel İngilizce eğitimi alacağınız süreyi ve tercih ettiğiniz konaklama opsiyonunu bilmek gerekir. Fiyatlar Kanada Doları cinsinden sunulur. Gitmeyi planladığınız dönemin gün kuru TL fiyatı üzerinden hesaplamanızı yapabilirsiniz. Yaşam masraflarını da dahil ederek hesapladığınızda İngiltere Dil Okulları ve Amerika Dil Okulları’ndan daha uygun maliyete gelmektedir. Okul kayıt başvurularınızı tamamladıktan sonra uçak bileti almanız konusunda sizlere yardımcı oluyoruz.
St Giles dil okulu fiyat listesi ve güncel promosyonları hakkında bilgi almak için ICES Yurtdışı Eğitim danışmanlarınız ile iletişime geçebilir veya bilgi istek formunu doldurabilirsiniz.

BİLGİ ALMAK İÇİN FORMU DOLDURUP GÖNDERİN, SİZİ ARAYALIM!

Ayrıntılı bilgi için

St Giles Kanada ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için bizi arayın.

444 22 03

~ Bilgi İste ~

Bilgi Almak İçin Formu Doldurup Gönderin, Sizi Arayalım!