İletişim
Westbourne Academy İngiltere

İngiltere ‘ nin butik okullarından olan Westbourne Academy hem bulunduğu lokasyonlar hem de sosyal aktiviteleri ile yurtdışı eğitimde öğrencilerin sıklıkla tercih ettiği okullardandır. Ekonomik olarak diğer okullardan daha uygun olan Westbourne Academy , sahil kenti Bournemouth ve Başkent Londra ‘ da bulunan merkezleri ile öğrencilere bir çok program sunmaktadır. Bournemouth dil okullarına baktığımız zaman Westbourne Academy Language School dil okulu öğrencilerine sunduğu birebir iletişim ve butik olma avantajı ve dil okulu fiyatlarını ekonomik sunması sebebiyle tercih edilen dil okulları arasındadır. 

 

İngiltere’de üniversite, İngiltere’de master, İngiltere’de sertifika programları, İngiltere dışında da İngilizce dilinde lisans eğitimi ve lise eğitimi için İngilizce dil seviyenizin ileri düzeyde olması gerekmektedir. Yurtdışı dil eğitimi için İngilizce kurs opsiyonunu yurtdışında almak istiyorsanız Westbourne Academy İngilizce Dil Okulu ve genel bilgi için ICES Yurtdışı Eğitim Danışmanlık ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Westbourne Academy İngilizce Dil Programları

 • Genel İngilizce
 • Yoğun İngilizce
 • Sınav Hazırlık Kursları (IELTS/TOEFL/TOEIC/Cambridge Sınavları)
 • Birebir dersler
 • Öğretmenlere yönelik kurslar

 

Westbourne Academy Dil Okulunun Avantajları

 • Bulunduğu lokasyonlar İngiltere’de en çok tercih edilen yerlerdir
 • Okulda ücretsiz Wi-Fi olması
 • Yapılan geziler ve sosyal aktiviteler
 • Uluslararası öğrenciler ile kültürel etkileşim şansı
 • İngilizce kurs bitiminde , bitirdiğiniz kuru belirten bir katılım sertifikası verilmektedir.
 • Yurtdışında sertifika , diploma veya lisans programlarına katılmadan önce alacağınız bir dil eğitimi , eğitim hayatınızı daha da kolaylaştıracaktır.
 • Wesbourne Academy ,British Council tarafından tanınmaktadır.
 • Westbourne dil okulunun Bournemouth merkezinde maksimum sınıf mevcudu 15, Londra dil okulunda ise 16 olmaktadır.
 • Okulun Londra merkezinde öğretmenlere yönelik teacher training programı da bulunmaktadır.

 

Westbourne Academy Ders Programı

Westbourne Academy dil okulunda genel programlar sabah 09:30 ’ da başlayıp 12:30 ‘ a kadar devam etmektedir. Yoğun programlar ise 09:30 ‘da başlayıp 12:30 ‘da 1 saatlik öğle arasının ardından 13:30 – 16:30 arası devam etmektedir. 2 ile 48 hafta arasında istediğiniz sürece ders alabileceğiniz Westbourne Academy ‘ de dil eğitimi almak için en küçük yaş Bournemouth dil okulunda 16 , Londra dil okulunda 18 ‘dir.

 

Westbourne Academy Merkezleri 

Westbourne Academy dil okulunun Bournemouth ve Londra ‘da merkezleri bulunmaktadır.

Westbourne Academy İngiltere

 

Westbourne Academy Bournemouth 

İngiltere ‘ nin güneyinde bulunan sahil kenti Bournemouth , her mevsim canlı ve öğrencilerin tercih ettiği şehirlerden biridir.Başkent Londra ‘ ya ortalama 2 saatlik bir mesafede bulunan Bournemouth , iskelesi , sahili ve renkli sokakları ile oldukça dikkat çeken bir şehirdir. Westbourne Academy Bournemouth şehir merkezine yaklaşık 20 dakika uzaklıkta bulunur . İngiltere ‘ nin popüler şehirleri olan Londra , Brighton gibi şehirlerden sıkılanlar veya farklı bir lokasyon tercih etmek isteyen öğrenciler için Westbourne Academy , ekonomik açından da uygun olması nedeni ile sıklıkla tercih edilir.

Westbourne Academy İngiltere

 

Westbourne Academy Londra 

İngiltere ‘nin başkenti Londra’da, hem şehrin tadını çıkarabilir hem de dilinizi geliştirebilirsiniz. Birçok kültürü bünyesinde barındıran Londra ‘da şehir içi ve şehir dışı gezilere katılabilir veya okulun kendi aktivitelerine katılabilirsiniz. Bir çok metro ve otobüs durağına yakın olan Westbourne Academy Londra , İngilizce’yi yaşayarak öğrenebileceğiniz bir merkezdir .

 

Westbourne Academy Dil Okulunda Konaklama Seçenekleri 

Birçok dil okulunda olduğu gibi Westbourne Academy dil okulunda da hem aile yanı hem de yurt konaklama seçenekleri mevcuttur. Aile yanı konaklamalar genellikle yarım pansiyon (kahvaltı ve akşam yemeği dahil, öğle yemeği dahil değil) şeklinde olmaktadır. Aile ile birlikte vakit geçirmek, pratik yapmak isteyen ve İngiliz kültürünü yakından tanımak isteyen öğrenciler için aile yanı konaklama en çok tercih edilen konaklama şeklidir. Öğrencilerin konakladığı aileler ilgili kurum tarafından denetlenip özenle seçilmektedir.

Yurt konaklamalar ise aile yanlarına göre daha konforludur ve okula daha yakındır. Genellikle tek kişilik olan odalarda, mutfak ortak kullanım alanıdır. Özellikle yazın, yurtlar daha çabuk dolduğu için erken davranmakta fayda vardır.

Diğer bir seçenek ise uzun dönem giden öğrenciler için öğrenci evleri olmaktadır.

Yurt konaklama ya da aile yanı konaklamaya giriş yapmadan önce mutlaka uçak biletinizi iletmeniz gerekmektedir. Uçak biletinizde belirtilen saate göre konaklama organizasyonunuz ICES Yurtdışı Eğitim aracılığıyla yapılmaktadır.

Yurtdışında dil okullarının fiyat bilgilerine ve güncel dil okulu kampanyalarına ulaşmak için, danışmanınızla iletişime geçebilir veya bilgi istek formunu doldurabilirsiniz.

Bilgi Almak İçin Formu Doldurup Gönderin, Sizi Arayalım!
Hızlı İletişim İçin Hemen Arayın 444 2 203
COVID-19 Sebebiyle Geçici Bir Süreyle Online Hizmet vermekteyiz. Detaylar için tıklayınız
Bilgi İste