İletişim İş Fırsatları Etkinlikler
Ace English
Ace English

Yurtdışında dil eğitimi denildiği zaman Malta dil okulları, ICES Turkey öğrencilerinin dil okulu kayıt tercihlerinde ilk sıralarda bulunmaktadır. ACE Malta Dil Okulu, Malta’da 2013 yılında açılmış, butik bir okuldur. ACE Malta Dil Okulu, konum olarak St.Julians’ta bulunmaktadır. Malta Dil Okulları’nın en çok tercih edildiği ve merkezi bir lokasyon olarak görülen St.Julians’te olması sebebiyle ACE Malta Dil Okulu tercih edilmektedir. ICES Turkey Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak İngilizce dil eğitimi için ACE Malta Dil Okulu’na gitmek istediğinizde ücretsiz danışmanlık hizmetimiz ile sizlere yardımcı oluyoruz. ACE English’te İngilizce dil eğitimi almak, İngiltere Dil Okulları’nın genel fiyatlarına bakıldığında daha uygun fiyata gelmektedir.

Üniversite eğitimi veya yüksek lisans eğitiminize başlamadan önce İngilizce dil eğitiminizi geliştirmek için de Malta Dil Okulları içerisinde yer alan ACE English Malta Dil Okulu’nda İngilizce dil kursu alabilir, yoğun İngilizce ve akademik İngilizce programlarıyla daha hızlı ilerleme kaydedebilirsiniz.

 

Neden Ace English’i Seçmelisiniz?

 • Eaquals, Bildungsurlaub ve Trinity College London akreditasyonları
 • Butik okulda İngilizce dil eğitimi
 • Ücretsiz kablosuz internet
 • Interaktif dil eğitim sistemi
 • Yurtdışı eğitimi küçük sınıflar ve bireysel ilgi eşliğinde deneyimleme fırsatı
 • Kaliteli, profesyonel, İngilizceyi renkli bir şekilde aktarabilen eğitmenler
 • Farklı milletlerden öğrenci sayısının dengeli dağılımı
 • St.Julians’ın merkezinde konumda dil kursu
 • Farklı ve her biri okula yürü mesafesinde olan aile yanı ve residence konaklama seçenekleri
 • Çeşitli aktivite programları
 • İndirimli İngilizce dil eğitimi paket fiyat teklifleri
 • İdeal fiyat-kalite performansı
 • Akademik Hazırlık- Pathway kursuna katılan öğrencilere, üniversite ve kolej başvurularını yapma, şartlı kabul alma ve öğrenci vizesine başvurma konusunda ACE English Malta Dil Okulu yardımcı olmaktadır.

**ACE English Malta dil okulu okul fotoğrafları için lütfen tıklayınız.
**ACE English Malta Dil Okulu Öğrenci fotoğrafları için lütfen tıklayınız.

Ace English Malta Dil Okulu Programları

 • Genel İngilizce (ACE GROUP 20)
 • Yoğun İngilizce (ACE GROUP 30)
 • Akademik İngilizce- Pathway programı
 • Sınav Hazırlık Kursları (IELTS/TOEFL/TOEIC/Cambridge Sınavları)
 • İş İngilizcesi Kursu (ACE BUSINESS 20/30/40)
 • Birebir Kurslar
 • **ACE PLUS Kursları
 • **Teacher Training Grup Kursları

**ACE PLUS kurslarında Grup 20, Mini Grup 20 ya da Business 20 dersini seçip ekstradan 10 ders daha alabilirsiniz. Sanat ve Tasarım, fotoğrafçılık, mimarlık, hukuk, finans, sağlık, turizm ve daha birçok alanda ders ekleyebilirsiniz.

***Not: Plus derslerin fiyatı seçtiğiniz programa eklenmektedir. Genel programa dahil değildir.

 

Ace Malta Dil Okulu Genel İngilizce Programı Kurs Detayları

Ace Group 20: 18 yaş ve üzeri bu programa katılabilir. ACE English Malta Dil Okulu’nda 20 derslik eğitim haftada 20 ders/15 saat şeklindedir. Minimum kurs süresi 1 haftadır. Ders saatleri 09:00-10:30-Break-11:00-12:30 şeklindedir. Minimum 3, maximum 12 öğrencilik sınıflar bulunmaktadır. Her pazartesi kurs başlangıcı yapılmaktadır. (Resmi tatiller hariç). A1’den C1 seviyesine kadar her seviyeden öğrenci bu derslere katılabilir.

Ace Group 30: ACE GROUP 20 programında farklı olarak dersler haftada 30 ders/22.5 saattir. ACE English Malta Dil Okulu’nda 30 derslik eğitimin ders saatleri ise 09:00-10:30-Break-11:00-12:30-Break-13:00-14:30 şeklindedir.

*Not: Dersler 45 dakikadır.

Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi ya da Akademik İngilizce eğitimleri almak isteyen öğrenciler için hizmet veren ACE Malta Dil Okulu ile ilgili bilgiler ve fiyat teklifleri için ICES Turkey Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı’nın danışmanlarından destek alabilirsiniz.

 

Ace English Malta Dil Okulu Konaklama

Malta Dil Okulları’nda kurs alırken konaklamanın nasıl sağlanacağı akıllara gelen ilk soru oluyor. ACE English Malta Dil Okulu’nda ise yurt, hostel, otel ve aile yanı konaklama sağlayabilirsiniz. ICES Turkey Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak gidiş öncesi dil okulları kaydınıza yardımcı olduğumuz gibi aile yanı ya da residence konaklama ayarlamanızda yardımcı oluyoruz. Malta’da yaşam masraflarından kısmak isteyen öğrenciler genellikle aile yanı konaklamayı tercih etmektedir.

 

Ace English Malta Dil Okulu Paylaşımlı Apartmanlar

ACE Residence okula yaklaşık 7 dakika yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Yurdun içerisinde mutfaklarda donanımlı malzemeler bulunmaktadır. Bu konaklama tek kişilik veya çift kişilik olarak rezerve edilebilir. Dilerseniz özel banyo veya ortak banyo opsiyonu seçilebilir. Televizyon, hızlı ve ücretsiz internet, yatak çarşafı, havlu mevcuttur. ACE Residence’da haftada bir temizlik yapılır ve her hafta yatak çarşafı ve havlular değiştirilir. Apartmanda vantilatör ve ısıtıcılar bulunmaktadır.

Bu konaklama türünde hasar depozito ücreti 100 € nakit olarak alınır. ACE Malta English Dil Okulu’nda okulun ilk günü okulun resepsiyonuna ödenir ve okuldan ayrılırken geri alınabilir. Malta Dil Okulları’nda ingilizce eğitim alan ve aile yanı konaklama dışında tercih yapanlar depozito ücreti öderler.

Superior Apartmanlar: Okul ile konaklama arasındaki yürüme mesafesi 7-10 dakikadır. Otobüs durağına ise yürüyerek 2 dakikada ulaşabilirsiniz.3-4 odalı apartmanlarda her odada 2-3 kişi kalabilmektedir.

Standart Apartmanlar: Superior apartmandan farklı olarak okulda 15-25 dakikalık yürüme mesafesindedir. Otobüs durağına yürüyerek 5 dakikada ulaşılabilir.

*Apartmanlarla ilgili bilgi için lütfen tıklayınız.
*Apartmanlarda belirli kurallar vardır. Konuyla ilgili bize danışınız.
*Not: Kayıt öncesinde kalınacak yerdeki uygun oda durumu mutlaka sorgulanmalıdır.

 

Ace English Malta Dil Okulu Aile Yanı Konaklama

Malta’da dil eğitiminde İngilizce programlarında dil pratiğini Malta’da yaşam sürdüren bir aile ile beraber geliştirmek isteyenler için en uygun seçenek aile yanı konaklamalardır. Paylaşımlı oda ya da tek kişilik odada kalma seçenekleri mevcuttur. Evler,okula 5-25 dakika yürüme mesafesindedir. Evlerin otobüs durağına uzaklığı ise 5-10 dakika uzaktadır. ACE English Malta Dil Okulu’nda eğitim alırken aile yanında kaldığınızda yarım pansiyon denilen sabah ve akşam yemekleriniz dahildir.
*Aile yanında kalmanın kurallarını öğrenmek için lütfen bize danışınız.

 

Ace English Malta Öğrenci Hosteli

Konumu, Paceville Caddesi’nde St.Julians’ın merkezindedir. ACE English Malta Dil Okulu’na yürüme mesafesinde olan hostel, 4 katlı ve 108 kişinin konakladığı aile yanlarında paylaşımlı oda konaklamaları mevcuttur. Hostelin terası ve küçük yüzme havuzu da bulunmaktadır. 2-8 kişilik klimalı odalarda kalınır.

 

Ace English Malta Otel Konaklama

Intercontinental Malta Hotel, Marina Hotel Corinthia Beach Resort, Hotel Malta Studios, Alexandra Hotel gibi seçenekler bulunmaktadır. Her biri ACE English Dil Okulu’na yakındır ve ulaşım maksimum 10 dakika sürer.

 

Ace English Malta Havalimanı Transferleri

Havalimanı transferleri okul aracılığıyla sağlanmaktadır. Öğrenci Malta öğrenci vizesini aldıktan sonra Malta’ya gitmeden en az 7 gün önce havalimanı transferi isteyip istemediğini belirtmelidir. Apartman veya aile yanı konaklama tercih etmiş öğrenciler gidiş-dönüş havalimanı transferlerini rezerve etmek zorundadırlar. Çünkü, konaklanacak yere ait anahtarlar varışta şoförden alınır ve dönüşte yine şoföre teslim edilir.

 

Ace English Malta Program Ücretleri

Malta’da İngilizce dil eğitimi genelde paket halinde sunulur. İngilizce dil kursu, konaklama, kurs materyalleri gibi içerikleri kapsamaktadır. ACE English Malta Dil Okulu’nda 1-7 hafta arası için kısa dönem kalış ve 8 hafta ve üzeri uzun dönem kalış şeklinde farklı fiyatlar ve paket seçenekleri mevcut. Dil kursu kalış sürenizin uzunluğuna göre indirimler ve fırsatlar değişkenlik göstermektedir. Fiyat teklifleri ve dil okulları kayıt için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Genel olarak dil eğitimi paket fiyatlara dahil olanlar

 • Online yerleştirme sınavı
 • Kurs kitapları ve materyalleri
 • Aylık ilerleme testleri
 • Telefon sim kartı ve öğrenci indirim kartı
 • Ekim-Haziran döneminde ücretsiz konuşma sınıfları
 • Hoşgeldin paketi
 • Okulda ve apartman konaklamada ücretsiz Wi-Fi, kablosuz internet
 • Kurs bitiminde sertifika

Paket programlarda yukarıda bahsedilenlere ek olarak dil eğitimi, konaklama, okul kayıt ücreti ve havalimanı transferleri dahildir. Dil kursu başlangıç tarihiniz ve kalış sürenize göre yaz dönemi ek ücreti de eklenmektedir. Malta uçak biletleri genellikle fiyata dahil değildir.

**Güncel fiyat bilgisi ve detaylar için lütfen bize danışınız.

Bilgi Almak İçin Formu Doldurup Gönderin, Sizi Arayalım!
Hızlı İletişim İçin Hemen Arayın 444 2 203
Bilgi İste