ICES Turkey Hakkında

ICES TURKEY /
ICES Turkey Hakkında

ICES Turkey Hakkında

ICES Turkey Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Merkezi, 1998 yılından bu yana kaliteli ve ihtiyacı en doğru karşılayacak eğitim ve kariyer hizmetlerini sağlamak adına Adana’da kurularak Adana ve çevre illerinde faaliyetlerine başlayan English Home Campus of Languages bünyesinde kurulmuştur. Yurt dışı eğitimde öğrencilerin ihtiyaçlarını daha iyi anlayarak uygun seçenekler sunmak ve öğrenci memnuniyeti ile fark yaratmak ICES Turkey’nin önceliğidir.

İstanbul merkez olmak üzere İzmir ve Adana’daki ofisleri ve Türkiye çapında seminer, sınav organizasyonları ve okul gezileri ile öğrenci ve velilerle bir araya gelen ICES Turkey, English Home Campus of Languages deneyimlerinden yola çıkarak güvenilir eğitim danışmanlığı sağlamaktadır. ICES Turkey; ICEF, NAFSA, British Council, IELTS, Languages Canada, English UK, English USA gibi önemli akreditasyonlarla dünya çapında da tanınmaktadır.

 

NEDEN ICES Turkey?

ICES Turkey, bir aile şirketidir ve öğrenciler ve veliler bu ailenin önemli birer parçasıdır. Kurum, Türkiye’nin dört bir yanında ailelerin ve öğrencilerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz ederek, birebir danışmanlık ve öğrenci koçluğu misyonunu koruyan, deyim yerindeyse butik ve özel ilgiyi temel alan bir kuruluştur. Yıllık belli bir öğrenci sayısını talep dahilinde dahi aşmayan kuruluş, öğrenci-veli memnuniyetini en yüksek yüzdede tutmayı ve özel ilgi misyonundan vazgeçmemeyi hedefler.

~ Bilgi İste ~

BİLGİ ALMAK İÇİN FORMU DOLDURUP GÖNDERİN, SİZİ ARAYALIM!