ICES Turkey Hakkında

ICES TURKEY /
ICES Turkey Hakkında

ICES TURKEY Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Merkezi, 1998 yılından bu yana kaliteli ve ihtiyacı en doğru karşılayacak eğitim ve kariyer hizmetlerini sağlamak adına Adanada kurularak Adana ve çevre illerinde faaliyetlerine başlayan English Home Campus of Languages bünyesinde kurulmuştur. Yurt dışı eğitimde öğrencilerin ihtiyaçlarını daha iyi anlayarak uygun seçenekler sunmak ve öğrenci memnuniyeti ile fark yaratmak ICES TURKEY’ in önceliğidir.

İstanbul merkez olmak üzere İzmir ve Adanadaki ofisleri ve Türkiye çapında seminer, sınav organizasyonları ve okul gezileri ile öğrenci ve velilerle bir araya gelen ICES TURKEY, English Home Campus of Languages deneyimlerinden yola çıkarak güvenilir eğitim danışmanlığı sağlamaktadır.

ICES TURKEY; ICEF, NAFSA, British Council, IELTS, Languages Canada, English UK, English USA gibi önemli akreditasyonlarla dünya çapında da tanınmaktadır.

 

NEDEN ICES Turkey?

 

ICES TURKEY, bir aile şirketidir. Öğrenciler ve veliler bu ailenin önemli birer parçasıdır.

Misyonumuz, Türkiye’nin dört bir yanından ailelerin ve öğrencilerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz ederek, birebir danışmanlık ve öğrenci koçluğu hizmeti sunmaktır.

Vizyonumuz, öğrencilerimizin ihtiyaçlarına göre akademik analiz yaparak uluslararası platformda akademik bilgisi kuvvetli, sosyal ve kültürel açıdan donanımlı bireyler kazanmaktır.

 

ICES TURKEY 'in sunduğu pek çok eğitim seçeneğinden faydalanabilirsiniz. 20 ülkede 500+ üniversite 250+ lise ve yüzlerce dil okulu arasından size en uygun olanını bulmak için programlarımızı inceleyin ve hayalini kurduğunuz geleceği birlikte inşa edelim.

~ Bilgi İste ~

BİLGİ ALMAK İÇİN FORMU DOLDURUP GÖNDERİN, SİZİ ARAYALIM!