İletişim İş Fırsatları Etkinlikler

ICES Turkey yurtdışı eğitim ve kariyer merkezi, 1998 yılından bu yana kaliteli ve ihtiyacı en doğru karşılayacak eğitim ve kariyer hizmetlerini sağlamak adına Adana’da kurularak Adana ve çevre illerinde faaliyetlerine başlayan English Home Campus of Languages bünyesinde kurulmuştur. English Home Campus of Languages farklı yaşlarda öğrencilere dil eğitimi vermek ve yaz programları ile yurt dışı deneyimi yaşatmak amacıyla hem yurt içinde hem de yurt dışında çalışmalarını 20 yıldır sürdürmektedir. 2016 yılı itibarı ile yurt dışı eğitim departmanını şirketleştirip, portföyüne diğer yurt dışı eğitim imkanlarını da ekleyerek ICES Turkey markası altında İstanbul merkezli olmak üzere İzmir, Adana ve Ankara ofisleri ile akademik danışmanlık yapmaya başlamıştır. Yurt dışı eğitimde öğrencilerin ihtiyaçlarını daha iyi anlayarak uygun seçenekler sunmak ve öğrenci memnuniyeti ile fark yaratmak ICES Turkey’nin önceliğidir.

İstanbul merkez olmak üzere İzmir, Adana ve Ankara'daki ofisleri ve Türkiye çapında seminer, sınav organizasyonları ve okul gezileri ile öğrenci ve velilerle bir araya gelen ICES Turkey, English Home Campus of Languages deneyimlerinden yola çıkarak güvenilir eğitim danışmanlığı sağlamaktadır.

ICES Turkey; ICEF, NAFSA, British Council, IELTS, Languages Canada, English UK, English USA gibi önemli akreditasyonlarla dünya çapında da tanınmaktadır.

 

Neden ICES Turkey?

ICES Turkey, bir aile şirketidir. Öğrenciler ve veliler bu ailenin önemli birer parçasıdır.

Misyonumuz, Türkiye’nin dört bir yanından ailelerin ve öğrencilerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz ederek, birebir danışmanlık ve öğrenci koçluğu hizmeti sunmaktır.

Vizyonumuz, öğrencilerimizin ihtiyaçlarına göre akademik analiz yaparak uluslararası platformda akademik bilgisi kuvvetli, sosyal ve kültürel açıdan donanımlı bireyler kazanmaktır.

 

ICES Turkey ile Hangi Programlar için Çalışabilirim?

ICES Turkey Yurt Dışı Eğitim farklı eğitim programları için sunduğu akademik eğitim danışmanlığı ile ön plana çıkmaktadır. Okul anlaşmalarını okulları ziyaret ederek, okulların kadrolarından eğitim alarak yapan, bu nedenle programlar ve okullar hakkında detaylı bilgiye sahip danışmanlar öğrenciler için en uygun seçenekleri sunabilmektedir. ICES Turkey’den danışmanlık alabileceğiniz alanlar:

Lise Değişim

Lisans Eğitimi

Yüksek Lisans Eğitimi

Sertifika & Diploma Programları

Dil Okulları

Yaz Okulları


ICES Turkey'nin sunduğu pek çok eğitim seçeneğinden faydalanabilirsiniz. 20 ülkede 500+ üniversite 250+ lise ve yüzlerce dil okulu arasından size en uygun olanını bulmak için programlarımızı inceleyin, form doldurun size ulaşalım veya online randevu sistemimizden randevu alın, hayalini kurduğunuz geleceği birlikte inşa edelim.

Hızlı İletişim İçin Hemen Arayın 444 2 203
Bilgi İste