Yurtdışı Dil Okulları

Bilindiği üzere en etkili öğrenim biçimi interaktif öğrenmedir. Yurt dışında dil eğitimi size öğrenmek istediğiniz dili yaşayarak öğrenme imkanı sunuyor. Aldığınız derslerin yanı sıra okul dışında orada yaşayan yerli halkla (native speakers) yapacağınız pratik öğrendiğiniz grameri üst seviyelere çıkaracağı gibi öz güveninizi de arttıracaktır.

İster kısa ister uzun dönem, yurt dışında geçireceğiniz süreyi en verimli geçirmeniz programın en önemli unsurudur. İhtiyacınız doğrultusunda ICES TURKEY olarak size en uygun programı sunuyoruz. Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Sınav hazırlık eğitimleri, CELTA kursları gibi birçok programlarla size uygun olana karar veriyoruz.

Eğitim programına karar verdikten sonra konaklama seçiminizi yapıyoruz. Aile yanı, yurt, öğrenci evleri, apart konaklama seçenekleri mevcuttur. Gideceğiniz dönem ve istediğiniz ülkeye göre size öneride bulunuyoruz.

Vize işlemleri, uçak bileti ayarlanması, gideceğiniz ülkede havaalanından konaklama yerine transferiniz, kalacağınız süre boyunca sağlık sigortası hizmetinden faydalanacaksınız.

Yurt dışı dil eğitimini alırken bulunduğunuz ülkenin kültürünü de öğrenirsiniz. Bulunduğunuz sürede maximum dil ve kültür öğrenmek için Türkçeden uzak durmanız gerekmektedir.

Yurt dışı dil eğitimi insanlara fazla maliyet çağrışımı yapsa da her bütçeye uygun okullar mevcuttur. Bunun yan sıra hem eğitim alıp hem çalışabileceğiniz ülkeler de var. Mesela Yeni Zelenda, Avustralya veya Kanada…

Dil eğitimini almak istediğiniz okulu gidip yerinde görmüş ekibimizden ya da o okulda eğitim almış öğrencilerden dinleyebilirsiniz.

Programınız başlamadan önce verdiğimiz oryantasyonda sizi eğitim süreciniz hakkında bilgilendiriyoruz ve sorularınızı yanıtlıyoruz.

Yurtdışı Dil okulu seçiminde dikkat etmeniz gereken maddeler!

Okul hangi kurumlar tarafından akredite edilmiş?
Gidilecek okuldaki ilgili kişiler hakkında bilgilendirildiniz mi?
Ders verecek öğretmenler native öğretmenler mi?
Konaklamanız hakkında yeterince bilgi verildi mi?
Gidişten önce ve dönüş sonrası destek programları sunuluyor mu?
~ Bilgi İste ~

BİLGİ ALMAK İÇİN FORMU DOLDURUP GÖNDERİN, SİZİ ARAYALIM!