İletişim
Ankara Ofis
Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı | Tecrübe ve Güvenin Adresi : ICES Turkey
  • 543 579 24 92
  • info@icesturkey.com
  • Eskişehir Yolu Bilkent Kavşağı, Mustafa Kemal Mh. 2118.Cd No4 Maidan İş ve Yaşam Merkezi C Blok Kat:5 Daire:45 Çankaya-ANKARA
Bilgi Almak İçin Formu Doldurup Gönderin, Sizi Arayalım!
Bizi Daha Yakından Tanıyın

Ofisimiz randevu ile görüşme kabul etmektedir. Çalışma saatleri hafta içi 9:30-18:30’dur. Randevu almak için lütfen 4442203’ü arayınız.

ICES Turkey Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Ankara ofisi ile Ankaralı öğrencilere akademik danışmanlık sağlamaktadır. Ankara yurtdışı eğitim ofisimiz lisans, yüksek lisans, lise ve dil okulu programlarında profesyonel danışmanlık sağlamaktadır. Ankara yurtdışı eğitim danışmanlık ofisimiz hem ofis içi hem de ofis dışı yurtdışındaki üniversiteler ile ve kendi bünyesindeki uzman danışmanlarıyla bilgilendirme seminerleri de düzenlemektedir. Ankara yurtdışı eğitim ofisimizin etkinlikleri hakkında bilgi sahibi olmak için burayı tıklayıp etkinlikler sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Kızılay’dan Bestekar’a Nasıl Gelinir?

Kızılay’dan John F. Kennedy üzerinden yürüyerek veya taksiyle gelebilirsiniz.

Ümitköy’den Bestekar’a Nasıl Gelinir?

Ümitköy’den metroya bindikten sonra Kızılay durağında inip ofisimize yürüyebilirsiniz ya da Güvenpark’tan 317-3 otobüsüne binip Esat Dörtyol durağında inip Tunalı Hilmi’den aşağı doğru yürüyebilirsiniz.

Çukurambar’dan Bestekar’a Nasıl Gelinir?

Maden Tetkik Arama’dan metroya bindikten sonra Kızılay durağında inip ofisimize yürüyebilirsiniz ya da Güvenpark’tan 317-3 otobüsüne binip Esat Dörtyol durağında inip Tunalı Hilmi’den aşağı doğru yürüyebilirsiniz.

Bahçelievler’den Bestekar’a Nasıl Gelinir?

Beşevler’den metroya bindikten sonra Kızılay durağında inip ofisimize yürüyebilirsiniz ya da Güvenpark’tan 317-3 otobüsüne binip Esat Dörtyol durağında inip Tunalı Hilmi’den aşağı doğru yürüyebilirsiniz.

Dikmen’den Bestekar’a Nasıl Gelinir?

145-3 nolu otobüse bindikten sonra Kızılay durağında indikten sonra 114-3 nolu otobüste Kuğulu Park durağında ineceksiniz. Tunalı Hilmi’den yukarı ofisimize yürüyebilirsiniz. Ya da Dikmen’den Kızılay dolmuşlarına binip Güvenpark’tan 317-3 otobüsüne binip Esat Dörtyol durağında inip Tunalı Hilmi’den aşağı doğru yürüyebilirsiniz.

İşçi Blokları’ndan Bestekar’a Nasıl Gelinir?

411-3  ya da 482-3 otobüslerinden birisine binip Güvenpark’ta inebilirsiniz. İndikten Sonra 317-3 otobüsüne binip Esat Dörtyol durağında inip Tunalı Hilmi’den aşağı doğru yürüyebilirsiniz.

Bilgi İste