İletişim İş Fırsatları Etkinlikler
Ankara Ofis
Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı | Tecrübe ve Güvenin Adresi : ICES Turkey
  • 444 22 03
  • info@icesturkey.com
  • Eskişehir Yolu Bilkent Kavşağı, Mustafa Kemal Mh. 2118.Cd No4 Maidan İş ve Yaşam Merkezi C Blok Kat:5 Daire:45 Çankaya-ANKARA
Bilgi Almak İçin Formu Doldurup Gönderin, Sizi Arayalım!
Bizi Daha Yakından Tanıyın

Ofisimiz randevu ile görüşme kabul etmektedir. Çalışma saatleri hafta içi 9:30-18:30’dur. Randevu almak için lütfen 4442203’ü arayınız.

ICES Turkey Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Ankara ofisi ile Ankaralı öğrencilere akademik danışmanlık sağlamaktadır. Ankara yurtdışı eğitim ofisimiz lisans, yüksek lisans, lise ve dil okulu programlarında profesyonel danışmanlık sağlamaktadır. Ankara yurtdışı eğitim danışmanlık ofisimiz hem ofis içi hem de ofis dışı yurtdışındaki üniversiteler ile ve kendi bünyesindeki uzman danışmanlarıyla bilgilendirme seminerleri de düzenlemektedir. Ankara yurtdışı eğitim ofisimizin etkinlikleri hakkında bilgi sahibi olmak için burayı tıklayıp etkinlikler sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Kızılay’dan Maidan Ankara’ya nasıl gelinir?

Kızılay’dan metroya binip 6 durak sonra Bilkent durağında inebilir, sonrasında ofisimize yürüyebilirsiniz. 

Kızılay’dan 339-5 numaralı otobüse binip, ‘Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ durağında inip ofisimize yürüyebilirsiniz. 

Ümitköy’den Maidan Ankara’ya nasıl gelinir?  

Ümitköy’den metroya binip 3 durak sonra Bilkent durağında inebilir, sonrasında ofisimize yürüyebilirsiniz. 

Ümitköy’den 528-3/530/632/641/612 numaralı otobüse binip, ‘Diyanet İşleri Başkanlığı’ durağında inip ofisimize yürüyebilirsiniz. 

Çukurambar’dan Maidan Ankara’ya nasıl gelinir?

Çukurambar’dan Merkez Çarşı durağından 482-7 numaralı otobüse binip, ‘Hazine ve Maliye Bakanlığı’ durağında inip, 612/632/641/530 numaralı otobüse binip, ‘Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ durağında inip ofisimize yürüyebilirsiniz. 

Bahçelievler’den Maidan Ankara’ya nasıl gelinir?

Bahçelievler Dikimevi durağından Ankaray ile Kızılay’a gidebilir, sonrasında Kızılay’dan metro ile Bilkent durağında inip ofisimize yürüyebilirsiniz. 

Bahçelievler ‘Zübeyde Hanım Yurt Müdürlüğü’ durağından 450/528-3/309 numaralı otobüse binip ‘Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ durağında inip ofisimize yürüyebilirsiniz. 

Dikmen’den Maidan Ankara’ya nasıl gelinir?

Dikmen’den 154-1/131-1/145-1 numaralı otobüse binip, ‘Opera’ durağında inip, 530 numaralı otobüse binip, ‘Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ durağında inip ofisimize yürüyebilirsiniz. 

Dikmen’den 145-7 numaralı otobüse binip, Kızılay’da inip, metro ile Bilkent durağına gidebilir, veya, 339-5 numaralı otobüse binip ‘Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ durağında inip ofisimize yürüyebilirsiniz. 

İşçi Blokları’ndan Maidan Ankara’ya nasıl gelinir? 

İşçi Blokları’ndan 411-7 numaralı otobüse binip ‘Hazine ve Maliye Bakanlığı’ durağında inip, 612/632/641/530/339-5 numaralı otobüse binip, ‘Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ durağında inip ofisimize yürüyebilirsiniz. 

Bilgi İste