İletişim İş Fırsatları Etkinlikler
Ankara Ofis
Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı | Tecrübe ve Güvenin Adresi : ICES Turkey
  • 444 22 03
  • info@icesturkey.com
  • Kızılırmak Mahallesi, Ufuk Ünv. Cd, Farilya İş Merkezi No:8 Kat:14 Daire:53, 06530 Çankaya/Ankara, Türkiye
Bilgi Almak İçin Formu Doldurup Gönderin, Sizi Arayalım!
Bizi Daha Yakından Tanıyın

Ofisimiz randevu ile görüşme kabul etmektedir. Çalışma saatleri hafta içi 9:30-18:30’dur. Randevu almak için lütfen 4442203’ü arayınız.

ICES Turkey Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Ankara ofisi ile Ankaralı öğrencilere akademik danışmanlık sağlamaktadır. Ankara yurtdışı eğitim ofisimiz lisans, yüksek lisans, lise ve dil okulu programlarında profesyonel danışmanlık sağlamaktadır. Ankara yurtdışı eğitim danışmanlık ofisimiz hem ofis içi hem de ofis dışı yurtdışındaki üniversiteler ile ve kendi bünyesindeki uzman danışmanlarıyla bilgilendirme seminerleri de düzenlemektedir. Ankara yurtdışı eğitim ofisimizin etkinlikleri hakkında bilgi sahibi olmak için burayı tıklayıp etkinlikler sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Kızılay’dan Maidan Ankara’ya nasıl gelinir?

Kızılay’dan metroya binip 6 durak sonra Bilkent durağında inebilir, sonrasında ofisimize yürüyebilirsiniz. 

Kızılay’dan 339-5 numaralı otobüse binip, ‘Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ durağında inip ofisimize yürüyebilirsiniz. 

Ümitköy’den Maidan Ankara’ya nasıl gelinir?  

Ümitköy’den metroya binip 3 durak sonra Bilkent durağında inebilir, sonrasında ofisimize yürüyebilirsiniz. 

Ümitköy’den 528-3/530/632/641/612 numaralı otobüse binip, ‘Diyanet İşleri Başkanlığı’ durağında inip ofisimize yürüyebilirsiniz. 

Çukurambar’dan Maidan Ankara’ya nasıl gelinir?

Çukurambar’dan Merkez Çarşı durağından 482-7 numaralı otobüse binip, ‘Hazine ve Maliye Bakanlığı’ durağında inip, 612/632/641/530 numaralı otobüse binip, ‘Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ durağında inip ofisimize yürüyebilirsiniz. 

Bahçelievler’den Maidan Ankara’ya nasıl gelinir?

Bahçelievler Dikimevi durağından Ankaray ile Kızılay’a gidebilir, sonrasında Kızılay’dan metro ile Bilkent durağında inip ofisimize yürüyebilirsiniz. 

Bahçelievler ‘Zübeyde Hanım Yurt Müdürlüğü’ durağından 450/528-3/309 numaralı otobüse binip ‘Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ durağında inip ofisimize yürüyebilirsiniz. 

Dikmen’den Maidan Ankara’ya nasıl gelinir?

Dikmen’den 154-1/131-1/145-1 numaralı otobüse binip, ‘Opera’ durağında inip, 530 numaralı otobüse binip, ‘Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ durağında inip ofisimize yürüyebilirsiniz. 

Dikmen’den 145-7 numaralı otobüse binip, Kızılay’da inip, metro ile Bilkent durağına gidebilir, veya, 339-5 numaralı otobüse binip ‘Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ durağında inip ofisimize yürüyebilirsiniz. 

İşçi Blokları’ndan Maidan Ankara’ya nasıl gelinir? 

İşçi Blokları’ndan 411-7 numaralı otobüse binip ‘Hazine ve Maliye Bakanlığı’ durağında inip, 612/632/641/530/339-5 numaralı otobüse binip, ‘Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ durağında inip ofisimize yürüyebilirsiniz. 

Ankara - Çankaya Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Yurtdışında eğitim almak, bireylerin hayatlarını zenginleştiren, kariyerlerine yeni ufuklar katan bir deneyimdir. Bu önemli adımda doğru rehberlik hizmeti almak ise daha da kritik hale gelir. Ankara'da, özellikle Çankaya bölgesinde faaliyet gösteren ICES Turkey, yurtdışı eğitim danışmanlığı alanında uzmanlaşmış, güvenilir ve etkili bir hizmet sunan bir firma olarak öne çıkmaktadır.

Ankara, Türkiye'nin başkenti olmanın yanı sıra eğitim alanında da önemli bir merkezdir. ICES Turkey'nin Çankaya ofisi, Ankara'daki öğrencilere yurtdışında eğitim alma konusunda rehberlik sağlamak amacıyla hizmet vermektedir. Firmanın deneyimli danışmanları, öğrencilere başvuru süreçleri, vize işlemleri, konaklama seçenekleri ve uygun eğitim programları hakkında detaylı bilgi sunarak, en doğru kararı almalarında yardımcı olmaktadır.

ICES Turkey, Çankaya'daki en iyi yurtdışı eğitim danışmanlık şirketlerinden biri olarak bilinir. Çankaya'daki ofisi, öğrencilere kişisel ihtiyaçlarına uygun en iyi eğitim programını seçmeleri konusunda destek olmayı amaçlamaktadır. Firmanın uzman kadrosu, öğrencilere dünya genelindeki prestijli üniversiteler, dil okulları ve sertifika programları hakkında detaylı bilgi sunarak, onların hedeflerine ulaşmalarında yardımcı olmaktadır.

ICES Turkey'nin yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetleri arasında yer alan "Yurtdışı Sertifika Programları" konusunda daha fazla bilgi almak için ICES Turkey'nin Yurtdışı Sertifika Programları Sayfası ziyaret edilebilir. Bu sayfa, öğrencilere sertifika ve diploma programları hakkında detaylı bilgi sunmakta ve onları doğru yönlendirmektedir.

Ankara Çankaya'daki ICES Turkey ofisine başvuran öğrenciler, uluslararası eğitim olanakları hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve kariyer hedeflerine uygun en iyi programı bulmak için uzman danışmanlardan destek alabilirler. Ankara'daki en iyi ve güvenilir yurtdışı eğitim danışmanlık hizmetini keşfetmek için ICES Turkey Çankaya ofisimize bekleriz!

Bilgi İste