BİZİ

BİR DE ONLARDAN DİNLEYİN | Tüm Yorumlar

Deniz Tunger
Deniz Tunger
Dil Okulu (Kanada)

"Uzun zamandır düşündüğüm ve istediğim ancak bir türlü cesaret edemediğim yurt dışında dil eğitimine ICES Türkiye sayesinde gönül rahatlığıyla gitme kararı aldım. Eğer aklınızın bir köşesinde böyle bir plan var ama henüz cesaretiniz yoksa emin olun o güveni ICES size verecektir. Aklıma takılan ufacık milyonlarca soruyu bile cevapsız bırakmadılar. Sorularıma ve sorunlarıma karşı hep en kısa zamanda bana geri dönüş yaptılar. En güzeli de bu tatlı heyecanıma ortak oldular. Simdi Toronto'dayım ve her seyden çok memnunum. Tabi stres edindiğim bircok şey var özellikle de üniversite konusunda ama biliyorum ki ICES Türkiye yine benim karsıma en iyi fırsatlarla çıkacak. Bana bu güveni verdikleri ve gercekten çok yardımcı oldukları için ICES'e cok tesekkur ederim. Sizde yeni deneyimlere açık ve hazır olun!!!"

Melisa Parlak
Melisa Parlak
Dil Okulu (Kanada)

"İngilizcesini geliştirmek isteyenler ve yepyeni kültürlerle tanışmak isteyenler için iyi bir fırsat olduğunu düşünüyorum. Kesinlikle her açıdan faydalı geçtiğine inanıyorum. Gitmek isteyenler tereddüt etmesin çünkü size bir şeyler katacak bir yolculuk olacak :)"

Kadir Korhan Mangi
Kadir Korhan Mangi
Dil Okulu (İngiltere)

"Liverpool'da 2 aylık genel İngilizce ağitimi almaya gittim. Yurtta neredeyse dünyanın her yerinden öğrencilerle birlikte kaldım, çok kişi tanıdım çünkü yurdumda diğer yurtlardan daha çeşitlilik vardı. Tabiki ICES Turkey ayarlamıştı. ICES çalışanları ile sürekli iletişimdeydik gerek telefonla gerekse e-mail yoluyla hep haberleşiyorduk. Hatta bir keresinde hastalandığımda okulla iletişime geçip beni hastaneye bile götürttüler. Kendimi iyi hissetmeme sebep olmuştu. Ayrıca okulumu da ICES Turkey ayarladı. Okul çalışanları ile de sürekli iletişim içerisindelerdi, herkes çok iyi yardımseverdi. Seneye bir daha yurtdışı eğitimi görmek ve bunu yine ICES Turkey ile yapmak istiyorum."

Berker Mart
Berker Mart
Üniversite (Kanada)

"Ben ve ailem lise son sınıfta eğitimimi yurt dışında sürdürme kararı aldık, ama yurt dışı eğitimi hakkında bilgisiz olduğumuz için profesyonel bir şirketten yardım almak istedik. ICES Turkey ile de bu sayede tanıştık. Onlardan yurt dışındaki üniversiteler hakkında bir sürü yararlı bilgi aldık ve hedefimizi University Of Toronto olarak belirledik. Bundan sonraki süreçte üniversitenin şart koştuğu IELTS sınavını ICES ailesi sayesinde 6.5 genel ortalama ile geçtim. Üniversite ile görüşmelerim ve vize işlemlerim konusunda da yine çok yardımcı oldular. ICES Turkey sayesinde istediğim üniversitede yepyeni bir hayata adım attım."

Ezgi Gögercin
Ezgi Gögercin
Pathway+Üniversite (Polonya)

"Yurtdışı benim en büyük hayalimdi. Bunu çok fazla istiyordum. Doğal olarak çok fazla tereddüt yaşadım bunun da sebebi her yerde danışmanlıkların olmasıydı. Çünkü nereye gitsem bana farklı bir sunum yapıldı. Ama ICES hepsinden öte çok daha samimiydi. Elindeki belgelerle, net olmasıyla bana çok güven verdi. Onlarla birlikte bu işe başvurduğum için çok mutluyum. Herşey için çok teşekkür ederim!"

Umut Yılmaz
Umut Yılmaz
Pathway+Üniversite (Polonya)

"Yurtdışı konusunda destek çıkıp yanımda olan ICES'e çok teşekkür ediyorum. Sizinle birlikte bir yola çıkmak benim için çok değerli. Hayallerimde bir adım atmamı sağladınız. Destekleriniz ve güvenirliğiniz için çok teşekkür ederim!"

Bige Ekemen
Bige Ekemen
Üniversite (İngiltere)

"İngiltere'de üniversite eğitimi için araştırmalarıma başladığımda hiçbir şey bilmiyordum. ICES Turkey danışmanlığı sayesinde başlangıçtan son aşamaya nasıl geldiğimi anlamadım bile ve işlemler tamamlanmış biçimde uçak biletimi alıyordum. Surrey Üniversitesi'nde eğitimimi sürdüreceğim için heyecanlıyım!"

Ceylin Özdilek
Ceylin Özdilek
Dil Okulu (Kanada)

"Kanada'da CLLC Dil Okulu'nda 6 aylık eğitim aldım. Okulda eğitmenler öğrenciyle iyi bir iletişim içerisindeydi. Brezilya ve Meksika gibi ülkelerden öğrencilerle aynı sınıfta eğitim aldım. Aile yanında konakladım ve bana gerçek ailem gibi davrandılar. Sıcakkanlı ve yardımseverlerdi. Öncelikle ICES Turkey çalışanları da ayrıca çok ilgililer. Herhangi bir sorunum olduğunda üç gün içerisinde çözüme ulaştırdılar. Memnun kaldığım için üniversite hazırlıkları yaparken de yine ICES Turkey ile çalışmayı tercih ettim."

Alp Eren Berberoğlu
Alp Eren Berberoğlu
Yaz Okulu (İngiltere)

"Profesyonellik, sıcak bir ortam, kusursuz anlayış ve iletişim, güçlü güven duygusu, çocuklarımızın unutulmaz anıları ve aldıkları keyif, deneyim...Herşey için çok teşekkürler ICES..... Ayşegül Berberoğlu"

Yunus Emre Çam
Yunus Emre Çam
Dil Okulu (Kanada)

"Kanada'da ILAC Dil Okulu'nda yaz döneminde 4 haftalık bir genel İngilizce eğitimi aldım. İlk yurt dışı tecrübemi ICES ailesi sayesinde tatmış oldum. Çok çabuk adapte oldum ve eğitimin yanında bir çok arkadaş edindim. Toronto'da yaşamak kesinlikle çok güzel bir duyguydu. Aile yanında kaldım ve odam yeterince geniş, ayrıca çok temizdi. ICES Turkey çalışanlarının bana sağlamış oldukları hizmetten çok memnun kaldım."

Furkan Yavuz
Furkan Yavuz
Pathway+Üniversite (Polonya)

"Yurtdışında eğitim almak istediğimde neredeyse bilgim hiç yoktu. ICES Turkey’e başvurduğumda verdikleri tavsiyeler ve işlemlerde yaptıkları yardımlar sayesinde göz açıp kapayıncaya kadar işlemlerimin bittiğini gördüm. SWPS’de güzel bir eğitim hayatı sürdüreceğim için ve bu karanlık yolda ışık tuttukları için ICES Turkey’e çok teşekkür ederim."

Mehmet Zortul
Mehmet Zortul
Dil Okulu (Kanada)

"Şu anda Kanada'da CLLC'de eğitim almaktayım. Öncelikle buraya gelmeyi düşünenler tıpkı benim gibi 'orada ne yapacağım', 'nasıl yapacağım' diye düşünüyor olabilirler, ama burayı gördüklerinde bu düşüncelerin gerçekten gereksiz olduğunu anlayacaklardır. Okuldaki yetkililer ise emin olun beni benden daha çok düşünüyorlar. Gerek dil eğitimi için olsun, gerek her milletten insanın uyum içindeki yaşamlarına tanıklık etmek için gezilip görülmesi ve eğitim alınması gereken bir yer. Her şey gerçekten çok güzel. ICES Turkey ile çalışmaktan memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim."

Metincan Uçar
Metincan Uçar
Dil Okulu (Kanada)

"ICES Turkey ile yolum sevgili arkadaşım Cenk CİVAN sayesinde kesişti ve herhangi bir tereddüt yaşamadan ICES Turkey ile yola devam etme kararı aldım. Toronto'ya gelene kadarki süreçte her ihtiyacım olduğunda kolay bir şekilde iletişime geçtim. Vizemi almamda da, bütün başvurularımı yaptılar ve herhangi bir problem ile karşılaşmadan vizemi aldılar. Ayrıca Toronto'da bulunduğum süreçtede iletişimde kalmaya devam ettik. Bir daha yurt dışında eğitim almayı düşünürsem yine seçeceğim yer ICES Turkey olacaktır. Her şey için her bir ICES üyesine çok teşekkür ederim."

Merve Öztürk
Merve Öztürk
Dil Okulu (İngiltere)

"ICES Turkey sayesinde hayatımın belkide en güzel 8 haftasını İngiltere-Liverpool'da geçirdim. Başta Yeşim Sertcan olmak üzere tüm ICES ailesine çok teşekkür ederim. Benimle her an ilgilenen bir danışman firmayla gitmek en güzel tecrübe oldu. Yanında konakladığım aile İngiltere'deki ailem oldu. Zaten Liverpool o kadar güzel ve düzenli bir şehirdi ki cazibesini yaşamanızı kesinlikle tavsiye ederim. NCG Liverpool şehir merkezinin tam ortasında kalıyor. Okuldan her yere ulaşım neredeyse 10 dakikalık yürüme mesafesinde. Okulda İngilizce dışında başka dillerde konuşmak yasak, hocalar çok sempatik ve tatlı. Okul aktiviteleri çok güzel. Birebir speaking sınıfları var. Siz de mutlaka bu tecrübeyi alanında uzmanlaşmış kişilerden oluşan ICES ailesi ile yaşayın derim."

~ Bilgi İste ~

BİLGİ ALMAK İÇİN FORMU DOLDURUP GÖNDERİN, SİZİ ARAYALIM!