İngiltere Dil Okulları

ICES TURKEY / Dil Okulları /
İngiltere Dil Okulları

İngiltere, İngilizce öğrenmek isteyen öğrenciler için şüphesiz akla gelen ilk ülkelerden biri olmaktadır. Gerek akıcı ve temiz aksanı, gerekse tarihi ile her zaman tercih edilen bir ülke olan İngiltere, dil eğitimi için adeta bir merkez konumundadır.

Dil eğitiminiz sırasında dilerseniz başkent Londra’da Big Ben, London Eye, Madame Tussauds gibi ünlü yerleri gezebilir, dilerseniz Brighton – Bournemouth gibi sahil kentlerinde hareketli şehir hayatını yaşayabilirsiniz.

İNGİLTERE DİL OKULLARINDA EĞİTİM


Çünkü;

Her yıl 600,000 den fazla öğrenci Birleşik Krallıkta eğitim alıyor ve İngilizce dil seviyesini geliştiriyor.

İngiltere Dil Okulları , British Council ve English UK tarafından belirli aralıklarda denetlenmekte ve akredite edilmektedir. Yani okuduğunuz okullar belirli standartlara uygundur.

 

İngiltere’de öğrenciler;

  • Genel İngilizce,
  • Yoğun İngilizce,
  • İş İngilizcesi,
  • Sınav hazırlık kursları alabilmektedir.

 

Bunlara ek olarak birebir dersler ve sertifika programları da öğrenciler için sunulan seçeneklerdendir. Genellikle akıllı tahtalar ve modern sınıflarda eğitim veren okullar için minimum yaş 16 veya 18 olmaktadır.

İNGİLTERE DİL OKULLARINDA KONAKLAMA

Eğitiminizin yanı sıra, konaklamanıza karar verirken de danışmanınız size yardımcı olacaktır. Okullar aile yanı konaklama, yurt ve öğrenci evi gibi seçenekler sunmaktadır. Okullar tarafından denetlenen aileler hem ekonomik olması açısından hem de İngiliz kültürünü bire bir yaşama fırsatı sunduğu için oldukça tercih edilen bir konaklama türüdür.

İngiltere'de HANGİ OKULLARDA DİL EĞİTİMİ ALABİLİRİM?
Ayrıntılı bilgi için

İngiltere'de dil eğitimi, konaklama ve okullar ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için bizi arayın.

444 22 03

~ Bilgi İste ~

BİLGİ ALMAK İÇİN FORMU DOLDURUP GÖNDERİN, SİZİ ARAYALIM!