İletişim

İngiltere Dil Okulları

...
İngiltere Dil Okulları

İngiltere İngilizce öğrenmek isteyen öğrenciler için şüphesiz akla gelen ilk ülkelerden biri olmaktadır. Gerek akıcı ve temiz aksanı, gerekse tarihi ile her zaman tercih edilen bir ülke olan İngiltere, dil eğitimi için adeta bir merkez konumundadır. Özellikle yaz döneminde İngilizce dil eğitimi almak için birçok öğrenciye ev sahipliği yapan İngiltere, aynı zamanda üniversite okumak isteyen birçok öğrencinin de bulunduğu bir ülkedir.
İngiltere’de okullar butik okullar ve uluslararası okullar olmak üzere 2’ye ayrılır. Butik okullar sadece o ülkede ve o bölgede bulunan öğrenci sayısı daha az olan okullardır (British Study Centres, New College Group, Westbourne Academy, Liverpool School Of English gibi). Butik okullarda öğrenciler kahve aralarında öğretmenleri ile iletişim halinde olup dillerini geliştirebilirler.
Uluslararası okullar ise dünyanın birçok yerinde merkezi bulunan ve öğrenci sayıları daha fazla olan okullardır (EC English, Kaplan International, St Giles International, Embassy English gibi) Bu okulların en büyük avantajları, sınıf sayıları fazla olduğu için diğer uluslararası öğrenciler ile sürekli iletişim halinde olup, pratik yapma imkanı bulmalarıdır.

Dil eğitiminiz sırasında dilerseniz başkent Londra’da Big Ben, London Eye, Madame Tussauds gibi ünlü yerleri gezebilir, dilerseniz Brighton – Bournemouth gibi sahil kentlerinde hareketli şehir hayatını yaşayabilirsiniz. Genelde ılıman bir okyanus iklimine sahip olan İngiltere’de her mevsim yağış olmaktadır. İngiltere‘nin belki de en olumsuz tarafı yazın güneş varken bile havanın bir anda grileşmesidir. Her ne kadar İngilizler bu duruma alışkın olsa da Türkiye’den giden öğrenciler bazen bu durumdan şikayet edebilmektedirler.

 

İngiltere Hakkında Genel Bilgiler

Para Birimi: Pound (GBP) Türkiye’ye uçak ile uzaklığı : Yaklaşık 4 saat 
Nüfus: 63 Milyon Telefon Kodu: + 44
Konuşulan Dil: İngilizce – ayrıca Galce Önemli Şehirleri: Londra, Cambridge, 
İskoçça, İrlandaca Manchester, Oxford, Liverpool, Brighton, Bournemouth

 • İngiltere dünyada yaygın olarak oynanan futbol, rugby ve polo gibi sporların yaratıcısıdır.
 • İngiltere’de her 40km’de aksan değişikliği görülmektedir. Bu aksan farklılıkları nedeniyle İngiltere İngilizcesi oldukça talep görmektedir.
 • İngiltere Milletvekili Evi’nde ölmek yasadışıdır.
 • İngiltere dünyanın en kısa uçuş süresine sahip programına sahiptir. Westray ve Papa Westray isimli iki küçük ada arasındaki uçuş 2 dakika sürmektedir.
 • Londra tarih boyunca aynı isme sahip olmamıştır. Plowonida, Lowonidonjon, Londinium Londra’nın eski isimlerinden bazılarıdır.
 • Windsor Kalesi hala kullanılan en eski kraliyet konutudur.
 • İngiltere’nin ünlü atıştırmalıklarından Fish&Chips’i yapan ilk restoran 1860’da Londra’da açılmıştır.
 • İngiltere peynir yuvarlama yarışmasına ev sahipliği yapmaktadır. Coopers Hill’den bir tekerlek peynir yuvarlanan yarışmada kazanan yuvarladığı peynirle ödüllendirilir.
 • İngilizler her gün 165 milyon bardak çay tüketmektedirler.
 • James Bond’un 007 kodu yazar Ian Flemming’in Canterbury-Londra arasında kullandığı otobüsün numarasından gelmektedir.
 • Londra Kulesinde her zaman 6 kuzgun bulunmaktadır. Bunun nedeni eğer bu kuzgunlar kulede bulunmazsa İngiliz Krallığının yıkılacağı inancı bulunmaktadır. Bu nedenle kulede genellikle 8 kuzgun bulundurulur.
 • Londra 300 farklı dil ile dünyanın en çok yabancı dil konuşulan şehridir.
 • Londra metro ağı dünyanın en eski ağlarından biridir.

 

Neden İngiltere Dil Okulları? Neden İngiltere’de Dil Eğitimi?

 • İngiltere’de dil eğitimi aldığınızda, dersinizden kalan zamanlarda İngiltere’yi yaşamayı deneyimlemiş olursunuz.
 • Uluslararası öğrencilerle aynı sınıfta olmanın deneyimini yaşayabilir ve dünyanın farklı yerlerinden arkadaşlar edinebilirsiniz.
 • İngiltere dil kursunuz sırasında İngiltere üniversitelerini birebir ziyaret edip görebilirsiniz. Böylelikle dil eğitiminizin ardından, okulların anlaşmalı olduğu üniversitelere geçiş yapabilirsiniz.
 • İngiltere’de dünyanın en iyi ilk 100 üniversite sıralamasına giren başarılı üniversiteler bulunmaktadır. Bu da ülkenin eğitim konusunda ki başarısını göstermektedir.
 • İngiltere’de ülkenin birçok yerine yayılmış hem butik hem de uluslararası birçok dil okulu bulunur. Büyük şehirlerden sıkılan öğrenciler için Eastbourne, Hastings, Canterbury, Southampton gibi küçük şehir seçenekleri de bulunmaktadır.
 • İngiltere’nin kendine has kültürü ve aksanı ile dili yaşayarak öğrenebileceğiniz
 • Okulların British Council tarafından onaylı olması, İngilizce dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için, sertifikalarının geçerliliği açısında oldukça önemlidir.
 • Özellikle IELTS gibi akademik sınavlara hazırlanan öğrenciler için, sınav merkezi konumunda olan birçok okul bulunur.
 • İngilizce konuşulan diğer birçok ülkeye göre daha yakın olması da tercih sebeplerinden biri olmaktadır.
 • İngiltere’nin tercih edilmesindeki en önemli sebeplerden biri, güvenli ve yasalara oldukça uyan bir ülke oluşudur.


İngiltere Dil Okullarında Eğitim

Her yıl 600,000’den fazla öğrenci Birleşik Krallıkta eğitim alıyor ve İngilizce dil seviyesini geliştiriyor.
İngiltere Dil Okulları, British Council ve English UK tarafından belirli aralıklarda denetlenmekte ve akredite edilmektedir. Yani okuduğunuz okullar belirli standartlara uygundur.
 
İngiltere’de öğrenciler;

 • Genel İngilizce,
 • Yoğun İngilizce,
 • İş İngilizcesi,
 • Sınav hazırlık kursları alabilmektedir (IELTS, TOEFL, Cambridge Sınavları)
 • Öğretmenlere yönelik özel kurslar
 • Akademik amaçlara yönelik İngilizce
 • İşletme gibi spesifik alanlar üzerine sertifika programları
 • Bunlara ek olarak birebir dersler ve sertifika programları da İngiltere dil okullarında öğrenciler için sunulan seçeneklerdendir. Genellikle akıllı tahtalar ve modern sınıflarda eğitim veren okullar için minimum yaş 16 veya 18 olmaktadır.
 • Genel ve Yoğun İngilizce kursları her pazartesi başlar (okulun resmi tatil olduğu dönemler hariç). Öğrenciler ilk gün okula gittiklerinde sınava tabi tutulur ve seviyelerine uygun sınıfa yerleştirilirler.
 • Ayrıca İngiltere’de bazı okullarda 30 ve 50 yaş üzeri öğrenciler için çeşitli programlar sunulmaktadır.
 • Sınıflar genellikle 10-15 kişi arasında değişmektedir. Haftada 20 ders genel İngilizce programına ya da 30 derslik yoğun programlara başvurabilirsiniz.
 • İngiltere’ de bulunan dil okullarının en büyük avantajlarından biri, birçok okulun iş İngilizcesi üzerine eğitim veriyor olmasıdır. M.L.S International, British School Of Marketing gibi aynı zamanda işletme okulları olan kurumların bulunması, İngilizce eğitiminin yanında öğrencilerin profesyonel iş hayatına hazırlamasına yardımcı olmaktadır.


İngiltere’de Her Okulda Dil Eğitimi Alınmaz!

İngiltere’de dil okulların bazı akreditasyonlara ve yeterliliklere sahip olmaları gerekmektedir. Ucuz olduğu için öğrenciler tarafından tercih edilen okulların bazıları bu duruma uygun olmayabilir. Bu durumda öğrenciler vizeden ret alma durumu ile karşılaşabilir. Bu sebeple eğitim alınacak okulun uygunluğu mutlaka danışılmalıdır. İngiltere ‘de dil eğitimi alınacak olan okullarda olması gereken en önemli özelliklerden biri British Council tarafından onaylı bir okul olmasıdır.

 


Fiyatlarımız

Şehirlere göre fiyat listelerimize göz atmayı unutmayın.

York - Manchester - Londra - Liverpool - Leeds - Brighton

İngiltere Dil Okulları

İngiltere Dil Okulları Öğrenciye Neler Kazandırır?

 • İngiltere’de eğitim alırken İngiliz kültürünü birebir yaşama fırsatı elde edersiniz. Sütlü içmeyi tercih ettikleri İngiliz çayını tadarken, İngiltere’nin tarihi binalarını seyredebilirsiniz.
 • İngiliz aksanını anlamak kolay değildir ve bunu ancak oradaki yerli halk ile pratik sayesinde geliştirdiğiniz takdirde diğer aksanları daha kolay anlayabilirsiniz.
 • İngiltere’den aldığınız dil sertifikası, dünyada geçerliliğe sahiptir.
 • Ulaşım ağı gelişmiş bir ülke olduğu için, konaklama ile okul arasındaki mesafe sorun olmamaktadır bu da öğrencilerin uygun konaklama seçeneklerini değerlendirmesi için avantaj sağlar.

 

İngiltere Dil Okulu İndirim Fırsatları!

İngiltere’de dil eğitimi almak sanıldığı kadar pahalı değildir. Özellikle eğitim alınacak süre kısaysa Amerika gibi uzak bir ülke tercih etmektense İngiltere dil okulları daha avantajlı olabilir. Birçok okul opsiyonu olduğu için bütçenize uyacak bir dil okulu bulmanızda danışmanınız yardımcı olacaktır. Aynı zamanda rekabet fazladır ve okullar sıklıkla indirim avantajları yaratmaktadır. Bu fırsatlar dönemsel değişmektedir. İngiltere hakkında bilgi ve İngiltere dil okulu fiytları için ICES Turkey danışmanlarından bilgi edinebilirsiniz.

 

İngiltere Dil Okullarında Konaklama

İngiltere dil okullarında alacağınız eğitimin yanı sıra, konaklamanıza karar verirken de danışmanınız size yardımcı olacaktır. İngiltere dil okullları aile yanı konaklama, yurt ve öğrenci evi gibi seçenekler sunmaktadır. Okullar tarafından denetlenen aileler hem ekonomik olması açısından hem de İngiliz kültürünü bire bir yaşama fırsatı sunduğu için oldukça tercih edilen bir konaklama türüdür.

 

İngiltere’de Aile Yanı Konaklamalar

İngiltere dil okullarında eğitim alırken ana dili İngilizce olan aileler ile kalmak hem pratik yapma imkanı hem de İngiliz kültürünü yakından tanıma fırsatı sağlar. Aile yanı konaklamalarda yarım pansiyon (kahvaltı – akşam yemeği) veya yemeksiz kalma seçeneklerini seçebilirsiniz. Genellikle tek kişilik odaların olduğu aile yanı konaklamalarda birlikte giden öğrenciler için çift kişilik oda seçeneği de bulunmaktadır. İngiltere dil okulu ile aile yanları arasındaki mesafeler yurtlara göre okullara biraz daha fazla olmaktadır. Yaklaşık 30-45 dakika uzaklıkta olan aile yanı konaklama seçeneğinde, aileler okullar tarafından denetlenen, güvenli ailelerdir.

 

İngiltere Dil Okulları

 

İngiltere'de Yurt Konaklamaları

İngiltere dil okulları eğitiminde özellikle Londra‘da yurt konaklamalar oldukça yaygındır. Yurtlar aile yanlarına göre okullara ve şehir merkezlerine daha yakındır. Oldukça konforlu olan yurtlarda dilerseniz odanın içinde öze tuvalet banyo olan odalarda kalabilir, ortak mutfaklarda yemek yapabilirsiniz. Diğer uluslararası öğrenciler ile iletişim halinde olduğunuz yurtlarda ortak kullanım alanlarında pratik yapma imkanı bulursunuz. İngiltere dil okullarının sunduğu, yurtlara benzeyen başka bir konaklama seçeneği de öğrenci evleridir. Yurtlarda olduğu gibi paylaşımlı alanların olduğu öğrenci evlerinde öğrencilere aynı konfor sağlanmaktadır.

 

İngiltere Dil Okulları

 

İngiltere Pratik Bilgiler

 • İngiltere’de ulaşım ağı oldukça gelişmiştir. Uzun vadeli öğrenciler için kart almak avantajlı olacaktır. Örneğin; Londra için Oyster Card alarak ulaşımınızı uygun fiyata da getirebilirsiniz.
 • London Pass gibi kartlar alarak 50’den fazla turistik yere gitme fırsatına sahip olabilirsiniz.
 • İngiltere’de Lyca Mobile ya da Lebara hattını alıp telefonunuza internet paketi alarak, Whatsapp, Skype,Viber gibi iletişim uygulamalarından faydalanabilirsiniz.
 • İngiltere’de prizler farklıdır. Bu sebeple Türkiye’den gitmeden önce mutlaka dönüştürücü almalısınız.
 • İngiltere’de trafik sağdan akar. Siyah taksileri de caddelerde görebilirsiniz.

 

İngiltere’de Dil Eğitimi Alırken Çalışabilir Miyim?

İngiltere’de dil okuluna katılan öğrenciler eğitimleri boyunca çalışma hakkına sahip olmazlar. İngiltere’de çalışma izninizin olabilmesi için uzun dönem öğrenci vizesi başvurusu yapıp , üniversite öğrencisi olmanız gerekmektedir. Uzun dönem öğrenci vizeniz ile haftada 20 saate kadar çalışabilirsiniz.

 

İngiltere Vizesi Nasıl Alınır ?

Öğrenciler için 3 tür vize vardır: 6 aya kadar olan eğitim vizesi, 11 aya kadar olan eğitim vizesi ve üniversite okumak için giden öğrencilere alınan Tier 4 vizesi.

Daha önce vize reddi yaşamış kişilerin İngiltere vizesinden korkmalarına gerek yoktur. Red sebebinizin ne olduğu önemlidir. Vizede o an başvurunuzda sunduğunuz evraklara göre değerlendirilirsiniz. Bu sebeple başka bir ülkeden red almak İngiltere’den de kesinlikle red alacağınız anlamına gelmez.
İngiltere vizesi 15-21 gün arasında sonuçlanmaktadır. Randevuya bizzat gitmeniz gerekmektedir. Belgelerinizi teslim ettikten sonra, parmak iziniz alınır ve biyometrik fotoğrafınız çekilir.Ardından verdiğiniz adrese pasaportunuz gönderilir. İngiltere vize başvuruları için merkezler: İstanbul, Ankara, İzmir, Gaziantep, Antalya, Adana ve Bursa’dır.

 

İngiltere Vizesi Almak Zor mu ?

İngiltere vizesi almak için , başvuru yapan kişinin Türkiye’ye geri döneceğini kanıtlaması istenmektedir. Öğrencilerin , vize dosyalarına öğrenci belgesi koyup , eğitimleri bitince ülkelerine döneceklerini belirtmeleri gerekmektedir. Eğer başvuru sahibi çalışan ise , iş yerinden görev tanımını anlatan bir iş yeri yazısı ve dönünce işine devam edeceğine dair bir izin yazısı alması gerekmektedir.Bununla birlikte diğer önemli bir nokta , İngiltere ‘ de dil eğitimi alacak kişinin maddi durumunu belgelemesidir. Sponsor hesabında veya başvuru sahibinin kendi hesabında en az program ücreti kadar nakit para bulunması gerekmektedir.

 

İngiltere’de Dil Eğitimi Alacağım Zaman Ödemeyi Ne Zaman Tamamlamam Gerekiyor?

İngiltere dil okulları kayıt aşamasında okuldan okula değişen ön kayıt ücretleri ve vize ücreti alınmaktadır. İngiltere’de dil eğitiminize başlamadan en az 15 gün içinde tüm ödemenizi tamamlamanız gerekiyor. Dilerseniz program başlangıç tarihinize kadar taksitler halinde veya vizeniz çıktıktan sonra toplu şekilde ödeme yapabilirsiniz. İngiltere dil okulları fiyatları ve İngiltere dil okulu yorumları hakkında detaylı bilgi almak için danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

 

Neden Ices Turkey’i Seçmelisiniz?

 • Güçlüyüz: İngiltere’de Türkiye temsilcisi olduğumuz pek çok dil okulu bulunmaktadır. Geniş yelpaze ile ihtiyacınıza ve bütçenize uygun opsiyonlar mevcut.
 • Samimiyiz: Sunduğumuz opsiyonların avantajlarını ve dezavantajlarını da göz önünde bulundurarak öğrenciye sunuyoruz.
 • Destekçiyiz: Dil okulu programlarımızın dışında, yurt dışında lise, üniversite ve master eğitimlerinde de öğrencilere destek oluyoruz.
 • Takipteyiz: Öğrenci gitmeden önce ve gittikten sonra bağımızı koparmıyoruz, neler yaptığı konusunda onu takip ediyoruz.
 • ICES Yurtdışı Eğitim danışmanları ülke / şehir, okul, program seçiminizden vize sürecinize kadar hizmet vermektedir.
 • Danışmanlık hizmetimiz öğrenci dil eğitimine başladıktan sonra da ülkesine dönene kadar devam etmektedir.
 • Öğrencilerimizin dil eğitimleri esnasında karşılaştıkları sıkıntıları çözmelerinde yardımcı oluyoruz. İngiltere’deki dil okulları, İngiltere aile yanı konaklama, kurs bilgileri, İngiltere dil okulu tavsiye, İngiltere dil okulları yorumları, İngiltere dil eğitimi, İngiltere dil okulu vizesi, İngiltere hakkında bilgiler gibi çeşitli konularda bilgiler sağlıyor ve İngiltere dil okulları için ücretsiz danışmanlık veriyoruz.

 

İngiltere’de Dil Eğitimi Alabileceğim Okullar Hangileridir ?

Her bütçeye uygun ve farklı lokasyonlarda eğitim alabileceğiniz okullardan bazıları ;

 • Kaplan International
 • Ec English
 • British Study Centres
 • St Giles International
 • Westbourne Academy
 • Brighton Language College
 • Stafford House
 • Embassy English
 • LSI International
 • London School Of English
 • King’s Colleges
 • M.L.S International
 • Anglo Continental School Of English
 • Ces Language School
 • Bristol Language Centre
 • Frances King School Of English
 • Beet Language Centre
 • ETC International College
 • The English Language Centre
 • Kensington Academy of English
 • David Game College
 • LAL Language School
 • The Language Gallery
 • Skola Language School
 • Regent Language School
 • Oise Language School
 • New College Group
 • Communicate School Of English

 

Partner olduğumuz okullardan bazılarını daha yakından tanımak için aşağıda ki videoları izleyebilirsiniz :

 

İngiltere Dil Okulları

İngiltere Dil Okulları detayları hakkında bilgiyi yazımızdan öğrenebilirsiniz.

 

İngiltere’de Dil Kursu

İngiltere’de İngilizce eğitim almak için İngiltere Dil Kurslarına kayıt olmanız gerekmektedir. İngiltere’de dil kurslarında genel İngilizce ve yoğun İngilizce dışında IELTS Hazırlık, Medikal İngilizce (Medical English-Tıp İngilizcesi), Hukuk İngilizcesi (English for Law), Sanat ve Tasarım İngilizcesi (English for Art and Design), İşletme ve Finans İngilizcesi (English for Business and Finance), Spor Bilimleri İngilizcesi (English for Sport Science), İş İngilizcesi (English for Work), Dijital Medya İngilizcesi (English for Digital Media) gibi bölümlerde eğitim alabilir ayrıca küçük yaştaki öğrenciler için yaz okulu seçeneklerini de bulabilirsiniz. İngiltere’de dil kursu seçeneklerini İngiltere Dil Okulları sayfamızdaki şehirleri seçerek görebilirsiniz.

 

En İyi İngiltere Dil Okulları

 • Butik dil okulları (Wimbledon School of English WSE, The English Studio, Capital School of English, Malvern House, Delfin, NCG)
 • Zincir dil okulları (EC, LSI, KAPLAN, Stafford House, St.Giles)
 • Hukuk İngilizcesi veren dil eğitimi kurumları (LSI, Cambridge Law Studio, Kings Education, MLS College, London School of English)
 • Medikal İngilizce dil eğitimi veren kurumlar (London School of English, Wimbledon School of English, KKCL, ETC International College)
 • İş İngilizcesi (Zincir okullar ve butik okulların birçoğu)
 • Havacılık İngilizcesi- Aviation English (ETC International College, Anglo Continental, Regent, Inlingua Cheltenham)

 

İngiltere Dil Okulu Süreleri

İngiltere Dil Okulları için önerilen minimum süre 2 haftadır. Dil okulu süreleri gitmek istediğiniz dil eğitimi programına göre değişmektedir. Genel İngilizce programları 4,8,12,24 hafta alınabileceği gibi 6,9,15 hafta gibi sürelerde de alınabilir. Önemli olan sizin gitmek istediğiniz süredir.

 

İngiltere Dil Okulu Kabul ve Başvuru Şartları

 • Doldurulmuş dil okulu başvuru formu
 • IELTS Sınav Hazırlık, İş İngilizcesi, Hukuk İngilizcesi, Medikal İngilizce kursları için minimum Intermediate seviye olmak
 • Genel İngilizce ve Yoğun İngilizce Programlarında minimum dil seviyesi şartı aranmamaktadır.

 

İngiltere Dil Okulu Başvuru Dönemi ve Tarihleri

İngiltere Dil Okulu başvurunuzu dil kursu başlangıç tarihinizden en az 4 -6 hafta önce yapmanızı tavsiye ediyoruz. Dil okulu kabul kağıdının alınması ve İngiltere vize süreçleri olduğu için bu süre önemlidir.

 

İngiltere Dil Okulu Fiyatları ve Ücretleri

Web sitemizdeki İngiltere Dil Okulları fiyatları sayfasından ulaşabilirsiniz. Genel olarak dil okulu fiyat aralığı örneklerine bakabilirsiniz.

HAFTA EĞİTİM

450-1000 GBP

12 HAFTA EĞİTİM

1300-2500 GBP 

24 HAFTA EĞİTİM

2600-4000 GBP

 

İngiltere’de Yaşam Masrafları

İngiltere yaşam masrafları şehre göre değişmektedir. Yaşam maliyetleri en yüksek olan şehir Londra’dır. Ancak Londra dil okulları sayısı oldukça fazladır. Bu sebeple uygun fiyatlı dil okullarını seçerek yaşam maliyetlerinize daha fazla miktar ayırabilirsiniz. İngiltere yaşam masrafları genel olarak aylık ortalama 500-1000 GBP oda kiralama, 600-1500 GBP arası da yeme-içme ve sosyal aktiviteler için ayırmanız gerekmektedir.

 

İngiltere Dil Okulu Vizesi

İngiltere Dil Okulları vizesi için ICES Turkey Yurtdışı Eğitim tarafından sizlere kayıt sonrası evraklar sunulmaktadır. İngiltere dil okulu vizesi iki şekildedir: Kısa dönem öğrenci vizesi 6 ay, uzun dönem dil okulu öğrenci vizesi 11 ay olmak üzere iki ayrı kategoride verilmektedir. Size verilmiş olan vizenizi İngiltere’de uzatma şansınız yoktur.

Detaylı bilgi için İngiltere Vizesi sayfamıza bakınız ve ilgili blog yazılarımızı okuyunuz.

 

İngiltere’de Okurken Çalışma

İngiltere dil okulunda okurken legal bir çalışma izniniz yoktur. Ancak üniversite veya yüksek lisans öğrencisi olduğunuz zaman çalışma izni elde edebilirsiniz. Detaylı bilgi için İngiltere Üniversite veya İngiltere Yüksek Lisans sayfamıza bakınız.

 

ICES Turkey İngiltere Dil Eğitimi Danışmanlığı

İngiltere dil eğitimlerinde ücretsiz danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Danışmanlık hizmetimiz için web sitemizdeki Randevu al sekmesine tıklayarak randevunuzu ilgili danışmandan oluşturabilirsiniz. Dil eğitiminizi tamamladıktan sonra İngiltere’de üniversite veya İngiltere’de yüksek lisans eğitiminize geçiş konusunda da yardımcı oluyoruz.

 

İngiltere Dil Okulu Yorumları ve Görüşleri

İngiltere Dil Okulu yorumları İngiltere’de dil eğitimi düşünen öğrenciler için bir rehber niteliğindedir. Ayrıca yurtdışında dil okulu düşünen herkes için yol göstericidir. Öğrenci yorumlarına yorumlar sayfasından bakabilir ya da instagram hesabımızdan öğrenci görüşlerinin özetini okuyabilirsiniz.

"İngiltere'de dil okullarında Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi, Sınav hazırlık kursları alabilmektedir (IELTS, TOEFL, Cambridge Sınavları), Akademik amaçlara yönelik İngilizce gibi programlar sunulur. "
Dil eğitim alırken İngiliz kültürünü bizzat tanıyabilir, yerli halk ile bizzat pratik yapabilir ve dünya geçerliliği olan sertifika ile mezun olabilirsiniz.
Aile yanı, yurt, özel yurt ve öğrenci evi gibi alternatifleri değerlendirebilirsiniz.
Dil eğitimi ile çalışma izni verilmemektedir.
İngiltere'nin başlıca tercih edilen okullarının EC, LSI, KAPLAN, Stafford House, St.Giles olduğu söylenebilir.
2 hafta ve üzeri sürede eğitim alabilirsiniz.
Yılın her döneminde başvuru yapabileceğiniz dil okullarını planladığınız eğitim tarihinden minimum 4-6 hafta önce başvurmanızı tavsiye ederiz.
Eğitimi planladığınız zaman aralığına göre kısa dönem (6 aya kadar) ve uzun dönem (11 aya kadar) vize türlerine başvurabilirsiniz.
Bilgi Almak İçin Formu Doldurup Gönderin, Sizi Arayalım!
Hızlı İletişim İçin Hemen Arayın 444 2 203
Bilgi İste