Amerika Dil Okulları

ICES TURKEY / Dil Okulları /
Amerika Dil Okulları

Yıllardır İngilizce öğrenmek için çabalıyor ve hala öğrendiğinizi hissedemiyorsanız ve artık yurt dışında eğitim almanız gerektiğine inanıyorsanız tavsiyemiz: Amerika’da Dil Okulları!


Amerika, geniş yüz ölçümü ve kendine özgü farklı eyaletleri ile öğrencilerin ilgisini çeken ülkelerden biridir. Amerika’da seçenekler çok fazla olduğu için size en uygun lokasyonu bulmanızda danışmanınız yardımcı olacaktır. Hollywood yıldızlarını yakından tanımak, Miami’de yazın tadını çıkartmak, Özgürlük Heykeli’nin yakınında bulunmak ve İngilizcenizi ileri düzeye çıkarmak için Amerika’yı düşünüyorsanız, ICES Turkey ailesi size yardımcı olmaya hazır.

AMERİKA DİL OKULLARINDA EĞİTİM

Amerika’da öğrenciler;

  • Genel İngilizce
  • Yoğun İngilizce
  • İş İngilizcesi
  • Sınav hazırlık kurslarına katılabilirler.

 

Ayrıca turist vizesi ile eğitim alabilecekleri 15 saat Genel İngilizce dersine kısa süreli olarak katılabilirler. Diğer programlar için en az 20 saat ders ile birlikte F1 öğrenci vizesi alınması gerekmektedir. 

AMERİKA DİL OKULLARINDA KONAKLAMA

Amerika’da birçok konaklama çeşidi bulunmaktadır. Aile yanlarında yurtlarda, öğrenci evlerinde veya otellerde konaklayabilirsiniz. Büyük şehirde aile yanları yurtlara göre biraz daha uzakta olmaktadır. Kampüs okullardan birini tercih ederseniz, kampüs içerisindeki yurtlarda da konaklayabilirsiniz.

 

 

Amerika'da HANGİ OKULLARDA DİL EĞİTİMİ ALABİLİRİM?
Ayrıntılı bilgi için

Amerika'da dil eğitimi, konaklama ve okullar ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için bizi arayın.

444 22 03

~ Bilgi İste ~

BİLGİ ALMAK İÇİN FORMU DOLDURUP GÖNDERİN, SİZİ ARAYALIM!