İletişim İş Fırsatları Etkinlikler
Atlas Language
Atlas Language

2003 yılında İrlanda’nın Dublin şehrinde butik bir dil okulu olarak kurulmuştur. Küçük bir okul olmasına rağmen kurulduğu yıldan itibaren ilkeli ilerlemesiyle öğrenci kapasitesini ve sunduğu hizmetleri büyüterek okulun kalitesini yükseltmiştir. 2018 yılında ise ikinci şubesini Malta’nın en gözde kasabalarından olan Pembroke’da açmıştır.

Atlas, güçlü akademik ekibiyle öğrencilerin kendi derslerinin yanında ücretsiz düzenlediği öğrenci kulüpleriyle de öğrencilerin eğitimlerini destekler. Kurulduğu andan itibaren kendisine geliştirmeye odaklı olan Atlas dil okulu, samimi bir atmosferde güçlü bir akademik eğitim sunar. Küçük bir olmasına rağmen en başarılı dil okulları arasında üst sıralarda yer almaktadır.

ATLAS Language School Dil Okulu Merkezleri

  • İrlanda: Dublin
  • Malta: Pembroke

Dil Okulu Süreleri

ATLAS dil okulunda minimum 2 hafta olacak şekilde bir yıla kadar eğitim alabilirsiniz. Atlas’ın İrlanda’daki okulunda sunduğu Study&Work programı ise 25 haftalık bir eğitim programıdır. Program bitiminde öğrencinin iki kere daha bu programı uzatma hakkı vardır.

Dil Okulu Programı

PROGRAM ADI

Genel İngilizce (sabah ve öğle programı)

Yoğun İngilizce

Akademik İngilizce (International Semester Courses)

Diğer Dil Kursları

Study&Work Programı (sabah ve öğle programları)

Öğretmenlere yönelik kurslar (TEFL kursları)

Sınav Hazırlık Kursları (IELTS/Cambridge Sınavları CAE/FCE)

Lise Programları

Birebir Dersler

Küçükler için dil okulu programları (Junior Courses)

Yaz okulları

Kabul ve Başvuru Şartları

  • Genel dil programlarında herhangi bir başvuru şartı aranmaz. Öğrenci sıfırdan o dili öğrenmek için kursa kayıt olabilir ancak bazen sıfırdan başlayacak öğrenciler için belli bir kurs başlangıç tarihi verilir.
  • Öğretmenlere yönelik kurslar için dil yeterliliğinizi ve eğitiminizi kanıtlayan belgeler talep edilir.
  • Sınav Hazırlık Kursları (IELTS/Cambridge Sınavları) gibi özel programlar için öğrencilerin genellikle minimum B1 düzeyinde İngilizce bilgisine sahip olması beklenir.

Başvuru Dönemi ve Tarihleri

PROGRAM

BAŞLANGIÇ TARİHİ

BAŞVURU DÖNEMİ

Genel İngilizce

Her Pazartesi

Her zaman başvuru yapılabilir.

 

Sınav Hazırlık

Genellikle her Pazartesi

Her zaman başvuru yapılabilir. Intermediate seviyesinde olan bu kursa direkt başlayabilir.

 

Yaz Okulları

Genellikle Haziran, Temmuz, Ağustos ayları

 

Her zaman başvuru yapılabilir.

Study&Work

Her Pazartesi

Her zaman başvuru yapılabilir.

 

Atlas Language

Fiyatları ve Ücretleri

4 Hafta Eğitim

600-800 €

8 Hafta Eğitim

1100-1400 €

12 Hafta Eğitim

1700-2100 €

24 Hafta Eğitim

3100-3800 €

Not: Yukarıda yazan fiyatlar İrlanda’daki okulun fiyatları düşünülerek yaklaşık olarak yazılmıştır. Güncel fiyatlar hakkında detaylı bilgi almak için bilgi istek formunu doldurunuz.

Konaklama

ATLAS Dil Okulu, konaklama olarak aile yanı ile yurt konaklama seçeneklerine sahiptir. Aile yanında tek kişilik odalarda konaklama tercih edilir ancak yanınızda birisiyle birlikte seyahat ediyorsanız aile yanında çift kişilik odada da konaklama seçme hakkınız olur. Aile yanı konaklamalarda sabah ve akşam yemeği dahildir.

Yurt konaklamalarında ise öğrencilerin tek kişilik veya çift kişilik oda seçme olanakları vardır. Yemek hizmeti yoktur ancak ortak kullanım alanlarında mutfağa sahip olan yurtlarda öğrenciler mutfakta kendilerine yemek hazırlayabilirler. Banyo ve tuvalet çoğu zaman ortak kullanım alanlarındadır, ancak bazı yurtlarda banyo ve tuvaletin odanın içinde olduğu oda seçenekleri de mevcuttur. Atlas’ın Malta yurtlarında üç kişilik yurt odası seçeneği de mevcuttur.

Haziran-Eylül yaz dönemi için konaklamalarda ek ücret uygulanmaktadır.

Vize

Uzman ekibimizle vize konusunda ücretsiz danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Danışmanlık hizmetimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bilgi istek formumuzu doldurarak randevu oluşturabilirsiniz.

Neden ICES Turkey Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı?

Sunduğumuz geniş yelpaze içinden öğrencinin talebini en iyi karşılayan okulların avantajlarını ve dezavantajlarını göz önünde bulundurarak seçenekler sunarız. Öğrenci ile gitmeden önce ve gittikten sonra bağımızı koparmaz, neler yaptığı konusunda onu takip ederiz. Danışmanlık hizmetimiz program seçiminizden vize sürecine, hatta dil eğitimine başladıktan sonra da ülkeye dönene kadar devam etmektedir.

ATLAS Language Schools Dil Okulu Yorumları ve Görüşleri

ATLAS dil okuluna daha önce gönderdiğimiz öğrencilerden okul hakkında detaylı bilgiye hem danışmanlarımızdan hem de buradan öğrenci yorum ve görüşlerini yorumlar sayfasından bakabilir ya da Instagram hesabımızdan öğrenci görüşlerinin özetini okuyabilirsiniz.

Bilgi Almak İçin Formu Doldurup Gönderin, Sizi Arayalım!
Hızlı İletişim İçin Hemen Arayın 444 2 203
Bilgi İste