İletişim
Atlas Language

İrlanda ‘ nın başkenti Dublin de kurulan Atlas 2003 senesinden bu yana eğitim veren butik bir dil okuludur . Okul , Dublin şehir merkezine 10 dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadır. Toplu taşıma araçlarını kullanabileceğiniz duraklar okula oldukça yakındır.Okulda 25 geniş aydınlık sınıf , geniş bir dinlenme alanı , bilgisayar odası ve kafeterya bulunmaktadır. Sosyal programlara da oldukça önem veren Atlas dil okulu , öğrenciler için bol bol aktivite düzenlemektedir.

Atlas Language Dil Okulu Programları

 • Genel İngilizce
 • Yoğun İngilizce
 • İş İngilizcesi
 • Sınav Hazırlık Kursları ( Ielts ,Toefl , Toeic ,Cambridge Sınavları )
 • Birebir Kurslar
 • İngilizce öğretmenlerine yönelik kurslar ( Teacher training )

 

Atlas Language Dil Okulunun Avantjları 

 • Geniş ve ferah sınıflar
 • Ücretsiz Wi-Fi olması
 • Okulun içindeki kafeterya
 • Her pazartesi başlayan farklı programlar
 • Bilgisayar odası
 • Şehir merkezine yakınlık
 • Atlas Language School , Dublin ‘ de İngilizce dil eğitimi almak için ilk akla gelen okullardan biridir.

 

Atlas Language Dil Okulu Ders Programı 

Ders programı seçeceğiniz programa göre farklılık göstermekle birlikte genel olarak sabah 09:00 ‘ da başlar. Öğleden sonra 13:10 ‘ a kadar devam eder. Yoğun program tercih edenler öğrenciler ise saat 16:30 ‘ a kadar eğitim almaktadırlar.( Pazartesi gününden Cuma gününe kadar ) Okulun ilk günü yapılan seviye belirleme sınavı sonrası öğrenciler kendilerine en uygun sınıfa yerleştirilirler. Uluslararası öğrencilerin katıldığı grup programlarından oldukça verim alan öğrenciler , İngilizce + drama , konuşma sınıfları gibi özel alanlarda da eğitim alabilirler.

 

Atlas Language Dil Okulu Merkezleri 

Butik bir okul olan Atlas Language Dil Okulunun sadece İrlanda ‘nın başkenti Dublin ‘ de merkezi bulunmaktadır. Dublin ‘ de Portobello House ‘ da yer alan Atlas dil okulunun 25 aydınlık sınıfı bulunmaktadır.

 

Atlas Language

 

Dublin , yemyeşil doğası ile oldukça bol turist alan bir şehirdir. Aynı zamanda İrlanda kendine has kültürü olan ve dil öğrenmek isteyen öğrencilerin son zamanlarda sıklıkla tercih ettiği bir lokasyondur. Eğitimin yanı sıra sunduğu sosyal aktiviteler ile de ön plan olan Atlas dil okulu , İrlanda için en iyi alternatiflerden biri olmaktadır.Atlas dil okulu yetişkinlere sunduğu dil eğitiminin yanı sıra 11-17 yaş arası öğrenciler için de yaz kampları sunmaktadır.Dublin , Chichester , Real Madrid gibi merkezlerde yaz kampları düzenleyen Atlas dil okulu , konaklamalarda seçilen okula göre aile yanı veya kampüs içi yurtlarda konaklama imkanı sunmaktadır.

 

Atlas Dil Okulunda Konaklama 

Atlas dil okulu , sizi kendi evinizde hissettirecek aile yanı konaklama seçeneği ve aile yanlarından daha konforlu olan yurt seçenekleri sunmaktadır.Aile yanı konaklamalar genellikle tek kişilik oda ( programa birlikte gidecek öğrenciler için 2 kişilik oda ) ve yarım pansiyon olarak ( kahvaltı – akşam yemeği ) hizmet vermektedir.

Atlas dil okulunun fiyatları ve güncel promosyonları hakkında daha detaylı bilgi almak için ICES Yurtdışı Eğitim danışmanınız ile iletişime geçiniz veya bilgi istek formunu doldurunuz.

Bilgi Almak İçin Formu Doldurup Gönderin, Sizi Arayalım!
Hızlı İletişim İçin Hemen Arayın 444 2 203
Bilgi İste