İletişim İş Fırsatları Etkinlikler
Cologne Business School

2000 yıldan fazla geçmişe sahip olan Cologne kenti, 1 milyondan fazla nüfusa sahip olmakla birlikte, sınırları içerisinde Cologne Business School’u da bulunduruyor. Ayrıca Cologne, büyüklük açısından Almanya’nın 4. şehri olma özelliğinide taşıyor.
Cologne şehri Hollanda, Belçika ve Lüksemburg’a çok yakın mesafededir. Fransa’nın başkenti Paris’e de kısa bir tren seyahati mesafesinde olan şehir, ziyaretçilerine çoklu kültürel yaşamı ve Avrupa’nın merkezinde olma imkanı sunuyor.
Dünyanın dört bir yanından gelip, CBS’de buluşan öğrenci ve eğitimciler, Köln’de bulunan ana kampüste hep birlikte bilgi birikimlerini, fikirlerini ve yeteneklerini geliştirme fırsatı buluyorlar.

 

Kariyer Ofisi ve herkese bire bir ilgilerini sunan profesörlerle, öğrenciler sürekli olarak pratik yapma,CV’lerini geliştirme ve teorik bilgilerini paylaşma fırsatı buluyorlar.
Kampüs bünyesindeki her köşede sınırsız wireless ve LAN bağlantı imkanı sunan CBS, öğrencilerine tüm konularda bilgilendirmeyi e-mailler ve SMS aracılığıyla yapıyor. Böylelikle, öğrencilerinin hiç bir güncel ya da eğitimle ilgili konuyu kaçırmasına izin vermiyor.
Öğrencilerine isteklerine göre SAP ve SPSS eğitimleri için imkan sunan Cologne Business School, kampüs bünyesinde farklı merkezlerde IT ve bilgisayar merkezleri bulunduruyor.
CBS’de okuma fırsatı elde etmek isteyen öğrenciler, TOEFL ve IELTS sınavlarından geçerli bir skor elde etmelilerdir.
Cologne Business School bünyesinde bir dönemlik eğitimin fiyatı, okul tarafından €4,770 olarak belirlenmiştir.
Ayrıca CBS bünyesinde, öğrencileri üniversiteye hazırlamayı amaç edinen bir program da bulunmaktadır. Bu program bünyesinde, CBS’de okumak isteyen, lise mezunu öğrenciler sınav sistemine uygun şekilde eğitilerek, başarılarını yükseltebilirler.

  • Bu eğitimin ücreti; ders sürelerini, eğitim materyallerini, kütüphane erişimini ve sınırsız CBS hizmetlerine erişimi kapsamaktadır ve €11,000 ‘dur.

Ekstra olarak, üniversite bünyesinde yaz aylarında da eğitim verilmektedir. Bu program ve tarihleri aşağıdaki gibidir:

  • İşletme Geliştirme Programı: 03 Temmuz 2016 – 23 Temmuz 2016
  • Bu programın amacı; üniversitelerin işletme, uluslararası ticaret, pazarlama ya da reklamcılık bölümlerinden herhangi birinde bir sene eğitim görmüş öğrencilerin gelecek hayatlarındaki eğitim ve kariyerlerine yön vermektir.
Bilgi Almak İçin Formu Doldurup Gönderin, Sizi Arayalım!
Hızlı İletişim İçin Hemen Arayın 444 2 203
Bilgi İste