İletişim İş Fırsatları Etkinlikler
Delfin English School
Delfin English School

2005 yılında ilk olarak DELFIN dil okulu İrlanda Dublin’de kurulmuştur. Butik bir okul olan DELFIN, sonrasında İngiltere Londra’nın merkezinde okulu açarak butik okul özelliğini korumuştur. Az sayıda öğrencilere samimi bir ortamda kaliteli eğitim vermeyi amaçlar.

DELFIN International Language School Dil Okulu Merkezleri

  • İngiltere: Londra
  • İrlanda: Dublin

Dil Okulu Süreleri

DELFIN dil okulunda minimum 2 hafta olacak şekilde bir yıla kadar eğitim alabilirsiniz. Ancak seçeceğiniz program tipine bağlı olarak eğitim süreleri değişebilir.

Dil Okulu Programı

PROGRAM ADI

Genel İngilizce (Sabah ve öğleden sonra)

Yoğun İngilizce

Akademik İngilizce (International Semester Courses)

Sınav Hazırlık Kursları (IELTS/Cambridge Sınavları)

Birebir dersler

Study&Work Progamı

Küçükler için dil okulu programları (Junior Courses)

Aile programları

Yaz okulları

İş İngilizcesi

Kabul ve Başvuru Şartları

  • Genel dil programlarında herhangi bir başvuru şartı aranmaz.
  • Öğrenci sıfırdan dil öğrenmek için kursa kayıt olabilir ancak yeni öğrenenler için ayrı bir sınıf olduğu için başlangıç tarihleri Genel İngilizce programlarına göre farklıdır.
  • Sınav Hazırlık Kursları (IELTS/Cambridge Sınavları) gibi özel programlar için öğrencilerin genellikle minimum B1 düzeyinde İngilizce bilgisine sahip olması beklenir.

Başvuru Dönemi ve Tarihleri

PROGRAM

BAŞLANGIÇ TARİHİ

BAŞVURU DÖNEMİ

Genel İngilizce

Her Pazartesi

Her zaman başvuru yapılabilir.

 

Sınav Hazırlık

Genellikle her Pazartesi

Her zaman başvuru yapılabilir. Intermediate seviyesinde olan bu kursa direkt başlayabilir.

 

Yaz Okulları

Genellikle Haziran, Temmuz, Ağustos ayları

 

Her zaman başvuru yapılabilir.

 

Delfin English School

Fiyatları ve Ücretleri

4 Hafta Eğitim

500-600 GBP

8 Hafta Eğitim

600-800 GBP

12 Hafta Eğitim

1200-1600 GBP

24 Hafta Eğitim

2200-3300 GBP

Not: Yukarıda yazan fiyatlar İngiltere Londra’daki okulun fiyatları düşünülerek yaklaşık olarak yazılmıştır. Güncel fiyatlar hakkında detaylı bilgi almak için bilgi istek formunu doldurunuz.

Konaklama

DELFIN Dil Okulu, konaklama olarak aile yanı ile yurt konaklama seçeneklerine sahiptir. Aile yanında tek kişilik odalarda konaklama tercih etmeniz gerekir ancak yanınızda birisiyle birlikte seyahat ediyorsanız aile yanında çift kişilik odada da konaklama seçme hakkınız olur. Aile yanı konaklamalarda sabah ve akşam yemeği dahil olan konaklama seçeneğiyle birlikte sadece kahvaltının dahil olduğu ya da kendi yemeğinizi evde yapabileceğiniz seçenekleriniz de mevcuttur. Yurt konaklamalarında ise öğrencilerin tek kişilik veya çift kişilik oda seçme olanakları vardır. Yemek hizmeti genellikle olmaz, ancak ortak kullanım alanlarında mutfağa sahip olan yurtlarda öğrenciler mutfakta kendilerine yemek hazırlayabilirler. Banyo ve tuvalet çoğu zaman ortak kullanım alanlarındadır, ancak bazı yurtlarda banyo ve tuvaletin odanın içinde olduğu oda seçenekleri de mevcuttur.

Vize

Alanında uzman ekibimizle vize konusunda profesyonel danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Danışmanlık hizmetimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bilgi istek formumuzu doldurarak randevu oluşturabilirsiniz.

Neden ICES Turkey Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı?

Temsilcisi olduğumuz pek çok dil okulu arasından öğrencimizin talebini en iyi karşılayan okul seçeneklerini sunarak arasından en iyisine karar verilmesinde yardımcı oluruz. Öğrenci ile gitmeden önce ve gittikten sonra bağımızı koparmaz, neler yaptığı konusunda onu takip ederiz. Hizmetimiz program seçiminizden vize sürecine, hatta dil eğitimine başladıktan sonra da ülkeye dönene kadar devam etmektedir.

DELFIN English Schools Dil Okulu Yorumları ve Görüşleri

Buradan öğrenci yorum ve görüşleri sayfamıza bakabilir ya da Instagram hesabımızdan öğrenci görüşlerinin özetini okuyabilirsiniz. Danışmanlarımız DELFIN dil okuluna daha önce gönderdiği öğrencilerin okul hakkındaki görüşlerini de görüşmeniz esnasında aktarıyor olacaktır.

Bilgi Almak İçin Formu Doldurup Gönderin, Sizi Arayalım!
Hızlı İletişim İçin Hemen Arayın 444 2 203
Bilgi İste