İletişim İş Fırsatları Etkinlikler
EC St Julians
EC St Julians

1991 yılında Malta’da açtığı ilk okulu ile sektöre giriş yapan EC, yüksek hizmet kalitesi ve akademik başarıları ile Malta’nın en iyi dil okulları sırasında en üst sıraya gelmiştir. Sonraki yıllarda çalışmalarını arttırarak farklı ülke ve şehirlerde okullar açarak adını daha çok duyurmuş ve sektörün zincir dil okulu denildiğinde akla gelen ilk dil okullarından birisi haline gelmiştir. Sunduğu çeşitli dil eğitimi programları ile dikkat çeken EC, her yıl akademik yapısını ve sunduğu sosyal etkinleri geliştirerek en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlar. 2016 yılında başlattıkları EC Turuncu Halı deneyimi ile öğrencilerin okul başlamadan önceki daha ilk günlerinde sundukları karşılama hizmeti ile öğrencilerin ilk gününde heyecanlı ve enerjik hissetmesini amaçlar. İngilizce programlarının yanı sıra EC, sadece Montreal okulunda Fransızca eğitim de sunmaktadır.

EC International English Schools Dil Okulu Merkezleri

  • Amerika: Boston, New York, Washington DC, San Francisco, San Diego, Los Angeles, Miami
  • Kanada: Toronto, Vancouver, Montreal
  • İngiltere: Londra, Oxford, Cambridge, Brighton, Bristol, Manchester
  • İrlanda: Dublin
  • Malta: St. Julian
  • Afrika: Cape Town
  • Avustralya: Brisbane, Gold Coast, Melbourne, Sydney, Auckland

Dil Okulu Süreleri

Dil okulu süreleri minimum 2 haftadan başlayarak bir yıla kadar uzatılabilir. Sınav hazırlık programları gibi özel programların seçilen türüne göre genellikle minimum 4 haftadan başlayarak 12-16 haftaya kadar uzayabilir.

Dil Okulu Programı

PROGRAM ADI

Genel İngilizce

Yarı-yoğun İn

Yoğun İngilizce

Fransızca Programlar (Sadece EC Montreal)

+30 Yaş Özel Programlar

Akademik İngilizce (International Semester Courses)

Üniversite Hazırlık kursları

Study&Work Programı

Birebir ders

Sınav Hazırlık Kursları (IELTS/TOEFL/TOEIC/Cambridge Sınavları)

Küçükler için İngilizce (Junior Courses)

Yaz okulları

Kabul ve Başvuru Şartları

  • Öğrenci sıfırdan dil öğrenmek için kursa kayıt olabilir ancak yeni öğrenenler için ayrı bir sınıf olduğu için başlangıç tarihleri Genel İngilizce programlarına göre farklıdır.
  • Genel dil programlarında herhangi bir başvuru şartı aranmaz.
  • Sınav Hazırlık Kursları (IELTS/TOEFL/TOEIC/Cambridge Sınavları) gibi özel programlar için öğrencilerin genellikle minimum B1 düzeyinde İngilizce bilgisine sahip olması beklenir hatta bu seviye seçilen sınav tipine bağlı olarak daha yüksek istenebilir.

Başvuru Dönemi ve Tarihleri

PROGRAM

BAŞLANGIÇ TARİHİ

BAŞVURU DÖNEMİ

Genel İngilizce

Her Pazartesi

Her zaman başvuru yapılabilir.

Sınav Hazırlık

 

Genellikle her Pazartesi

Her zaman başvuru yapılabilir. Intermediate seviyesinde olan bu kursa direkt başlayabilir.

Yaz Okulları

Genellikle Haziran, Temmuz, Ağustos ayları

Her zaman başvuru yapılabilir.

 

EC St Julians

Fiyatları ve Ücretleri

4 Hafta Eğitim

1000-1200 GBP

8 Hafta Eğitim

2000-2500 GBP

12 Hafta Eğitim

2600-3500 GBP

24 Hafta Eğitim

4800-5800 GBP

Not: Yukarıda yazan fiyatlar İngiltere Londra’daki okulun fiyatları düşünülerek yaklaşık olarak yazılmıştır. Güncel fiyatlar hakkında detaylı bilgi almak için bilgi istek formunu doldurunuz.

Konaklama

EC konaklama olarak aile yanı ile yurt konaklama seçeneklerine sahiptir. Aile yanında tek kişilik odalarda konaklama tercih edilir ancak öğrenci yanında birisiyle birlikte seyahat ediyorsa aile yanında çift kişilik odada konaklama seçme hakkı olur. Aile yanı konaklamalarda yemek türü için sabah ve akşam yemeğinin dahil olması, sadece kahvaltının olması ya da öğrencinin kendi yemeğini yapabileceği gibi seçenekler mevcuttur. Aile yanı konaklamalar genellikle maksimum okula 45-60 dk uzaklıkta olurlar ancak ek ücret ödenerek uygunluğa bağlı olarak 20-45 dk uzaklıktaki aile seçenekleri de mevcuttur.

Yurt konaklamalarında ise öğrencilerin tek ve çift kişilik oda seçenekleri vardır. Yemek hizmeti genellikle olmaz, ancak ortak kullanım alanlarında mutfağa sahip olan yurtlarda öğrenciler mutfakta kendilerine yemek hazırlayabilirler. Seçilen lokasyon ve yurt tipine bağlı olarak banyo ve tuvalet çoğu zaman ortak kullanım alanlarındadır ancak EC genellikle banyonun odanın içerisinde olduğu en-suite diye geçen oda tipini sunar. Yurt konaklamasına ek bazı merkezlerinde otel ya da paylaşımlı ev seçeneği de mevcuttur. Haziran-Ağustos ayları için hem aile yanı hem de yurt konaklamaları için yaz ek ücreti talep edilir.

Vize

Vize konusunda uzman ekibimizle profesyonel danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Daha detaylı bilgi almak için bilgi istek formumuzu doldurarak randevu oluşturabilirsiniz.

Neden ICES Turkey Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı?

Temsilcisi olduğumuz birçok dil okulundan öğrencinin talebini en iyi karşılayan okulların avantajlarını ve dezavantajlarını göz önünde bulundurarak seçenekler sunarız. Kayıt süreci ile birlikte seyahat öncesi ve sonrasında öğrenciler ile en iyi şikilde ilgilenmeye çalışarak bağımızı koparmaz, öğrencinin neler yaptığı konusunda takipte oluruz. Danışmanlık hizmetimiz program seçiminizden vize sürecine, hatta dil eğitimine başladıktan sonra da ülkeye dönene kadar devam etmektedir.

EC English Language Centres Dil Okulu Yorumları ve Görüşleri

EC dil okuluna daha önce gönderdiğimiz öğrencilerden aldığımız görüşler hakkında görüşmeler esnasında öğrencilere aktararak en iyi şekilde bilgilendirmek isteriz. Buradan öğrenci yorum ve görüşlerini okuyabilir ya da Instagram hesabımızdan detyalı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bilgi Almak İçin Formu Doldurup Gönderin, Sizi Arayalım!
Hızlı İletişim İçin Hemen Arayın 444 2 203
Bilgi İste