EMBASSY ENGLISH AMERIKA

Dünyanın bir çok yerinden gelen inşalara ev sahipliği yapan bu büyük kıta , aynı zaman İngilizce öğrenmek isteyen öğrenciler içinde her zaman başta gelen seçeneklerden olmuştur. Zincir bir okul olan Embassy English , Amerika ‘ da ki merkezi lokasyonları ile yabancı öğrencilere ev sahipliği yapmaktadır.Embassy dil okulunun New York , San Diego , San Francisco , Merrimack Boston , Cal Poly gibi lokasyonlarda okulları bulunmaktadır.

 

Embassy Dil Okulu New York

Embassy New York , Empire State Binası ‘ndan birkaç blok ve dünyaca ünlü Times Meydanı ‘na iki durak uzaklıkta bulunan uluslar arası zincir okullardandır. Embassy New York dil okulunu tercih eden öğrenciler , btu merkezi konumda , New York ‘ u yakından tanıyıp , şehri tanıma imkanı bulurlar.Bu okulun diğer bir avantajı ise , yurtta kalmak isteyen öğrenciler için , okula yürüme mesafesinde olan New Yorker yurdunda tek kişilik – özel banyolu oda seçeneğinin bulunmasıdır. Ayrıca , standart program , standart plus program , başlangıç İngilizcesi , ileri düzey iş İngilizcesi , English in Action , Sınav Hazırlığı ( Toefl ) , Vacation and Travel English , Language Semester Abroad ve bire bir dersler bulunmaktadır.

 

Embassy Dil Okulu San Diego

San Diego şehir merkezinde bulunan Embassy San Diego dil okulunda dil eğitimi alırken mükemmel Kaliforniya havasının tadını çıkartabilirsiniz.Amerika dil okulları arasında en popüler lokasyonlardan biri olan San Diego hem iklimi hem de sıcakkanlı insanları sayesinde keyifli bir dil eğitimi süreci geçirmenizi sağlar.22. katta yer alan dil okulunun aynı zamanda muhteşem okyanus manzarasına sahiptir. Embassy English , Cambridge English veya TOEFL sınavlarına hazırlanmak içinde tercih edilebileceğiniz akademik okullardandır.Öğrenciler tercihlerine göre +18 yaşı kabul eden yurtlarda kalabilir veya San Diego ‘ nun her yerinde bulunan aile yanlarında konaklayabilirler.

 

Embassy Dil Okulu San Francisco

Ünlü Golden Gate köprüsü , Painted Ladies ve Alcatraz Adası gibi , görülmesi gereken , popüler turistik mekanları ziyaret ederken Embassy dil okulunun San Francisco merkezinde eğitim alabilirsiniz.Embassy San Francisco , Fishermans Wharf ve ünlü San Francisco körfezi kıyısında yer alır.İngilizce dil eğitimi alırken dilerseniz şehrin dört bir yanında bulunan aile yanlarında konaklayabilir veya tek / çift kişilik , özel banyo ve ortak banyo seçenekleri bulunan yurtlarda konaklayabilirsiniz. Embassy dil okulunda , yoğun program , standart program , standart plus program , ileri düzey iş İngilizcesi , 30 Plus , sınav hazırlığı ( TOEFL ) ve bire bir dersler bu merkezde sunulmaktadır.

 

Embassy Dil Okulu Merrimack / Boston

Merrimack ‘ in kampüsünde , şehir hayatının yanı sıra öğrencilere kampüs hayatı deneyimi sunan Embassy Merrimack – Boston , Language Semester Abroad ve akademik amaçlar için İngilizce programları sunmaktadır.Bu kurslara katılmak için minimum İngilizce seviyesi orta altı olmaktadır.Embassy Merrimack ‘ de dil eğitimi almanın en büyük avantajlarından biri öğrencilerin ,Merrimack ‘ e doğrudan veya pathway üzerinden kabul edilebilir olmalarıdır. Doluluk oranlarına göre yurt seçeneği de sunan okulun , yılın her döneminde aile yanı konaklamaları mevcuttur.

 

Embassy Dil Okulu Cal Poly

California Polytechnic State Üniversitesi ‘ nin bünyesinde yer alan Embassy English , kampüs ortamında İngilizce eğitim almak isteyen öğrenciler için özellikle lisans ve yüksek lisans programlarına yönelik akademik bir eğitim sunmaktadır. Mühendislik , işletme veya başka yüksek lisans programları için pathway programına katılabilirsiniz.Cal Poly ‘de Pre-Master’s programları için IELTS / TOEFL veya GRE / GMAT gerekmemektedir.

BİLGİ ALMAK İÇİN FORMU DOLDURUP GÖNDERİN, SİZİ ARAYALIM!

Ayrıntılı bilgi için

Embassy English Amerika ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için bizi arayın.

444 22 03

~ Bilgi İste ~

Bilgi Almak İçin Formu Doldurup Gönderin, Sizi Arayalım!