İletişim İş Fırsatları Etkinlikler
11 Temmuz 2018
2 Dakika
En İyi Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

En iyi yurtdışı eğitim danışmanı kimdir ? Yurtdışına gitmek için eğitim danışmanınızın olması mı gerekir ? Yurtdışında eğitim almanın en güvenilir ve ekonomik yolu nedir ?

Öncelikle şunu belirtelim ki artık yurtdışına çıkmak zor değil ! Ama eğitim alırken en verimli şekilde en doğru kurumu seçmek tabi ki bilgi ve deneyim gerektiren bir şeydir. Son zamanlarda yurtdışında eğitim bu kadar artmışken onunla birlikte artan yurtdışı eğitim firmalarının arasından kendinize en uygun olanı seçmek oldukça önemlidir.

Yurtdışı eğitim programlarında , bir çok şirketin arasından aslında eğitim danışmanınızı seçmiş oluyorsunuz. Yurtdışında yaşayacağınız herhangi bir sorunda , çözüm bulmak ve size yardımcı olmak iyi bir danışmanın en belirgin özelliğidir.

ICES Yurtdışı Eğitim 20 yıldır sektörde olan bir firma olarak , gelişime açık , dinamik kadrosu ile tercihinize uygun seçenekler sunarak , en verimli eğitimi almanıza yardımcı olur .

Okul kayıt işlemleriniz , vize süreciniz , konaklamanız ve acil durumlarda ulaşılması gereken kişiler dahil olmak üzere , yurtdışına çıkmadan size gerekli bütün ayarlamalarınız organize edilir.

Eğitim danışmanlarımız , yurtiçi ve yurtdışında düzenlenen eğitim fuarlarına katılarak sektördeki yenilikleri yakından takip ederler.

ICES Yurtdışı Eğitim , her yaş grubuna yönelik yaz okulu , dil okulu , lise değişim programları , lisans – yüksek lisans , sertifika programları ile isteklerinize cevap vermeye çalışmaktadır.

Ücretler , kampanyalar ve programlar hakkında daha fazla bilgi almak için danışmanınızı arayabilir veya bilgi istek formunu doldurabilirsiniz.

Didem Atıcıer
Eğitim Danışmanı
Yüksek lisans, lisans ve lise programları için danışmanlık yapmakta ve ofislerimiz için Koordinatörlük görevlerini yürütmektedir.
Bilgi Almak İçin Formu Doldurup Gönderin, Sizi Arayalım!
Hızlı İletişim İçin Hemen Arayın 444 2 203
Bilgi İste