İletişim İş Fırsatları Etkinlikler
ESE (European School of English) Malta
ESE (European School of English) Malta

ESE, Avrupa’nın en güzel adalarından Malta’da benzersiz bir eğitim deneyimi sunan seçkin bir dil okulu olarak öne çıkar. St Julian's'ın merkezinde bulunan okul, olağanüstü bir ortam ve modern öğrenme imkanları sunar. Plajlara, kafelere, restoranlara kolay erişim ile öğrencilere hem eğitim hem de sosyal etkinlikler için ideal bir konum sağlar. Geniş ve aydınlık sınıflar etkili bir öğrenmeyi teşvik ederken, iletişimsel öğretim yaklaşımı, 25 yıldan fazla öğretim deneyimi ile desteklenir ve hızlı dil yetkinliği sağlar. ESE'nin anadili veya anadili düzeyinde İngilizce konuşan öğretmenlerden oluşan profesyonel bir öğretim kadrosu, öğrencilere etkili bir ortam sunar.

ESE'nin Farkı Nedir?

ESE Malta'yı seçmek, eşsiz avantajlarla gelir. St Julian's'taki üstün konumu sayesinde öğrenciler plajlara, restoranlara ve kafelere kolayca ulaşabilir, böylece dengeli bir deneyim elde ederler. Eğitimi sosyal hayatla destekleyen bu dil okulu deneyimi, yüksek kaliteli bir öğrenme ortamını garanti eder. ESE, farklı bütçelere uygun çeşitli konaklama seçenekleri sunarak her öğrencinin konforunu sağlar. Wi-Fi, havalimanı transferleri ve ders materyalleri gibi temel ihtiyaçları kapsayan kapsamlı paketler, öğrenci deneyimini kolaylaştırır. ESE'nin kişiselleştirilmiş 7/24 öğrenci ve sosyal destek ekibi, öğrencilere ekstra bir koruma katmanı sunar ve yolculukları boyunca güvende hissetmelerini sağlar.

Programlar

ESE Malta, çeşitli ihtiyaçlara yönelik geniş bir İngilizce program yelpazesi sunar. Genç öğrencilerden iş dünyası profesyonellerine kadar tüm yaş gruplarına hitap eden ESE’deki programlar geniş bir yaş aralığına uygundur. Yetişkin kurslarından Yoğun İngilizce ve İş İngilizcesi'ne, Cambridge Sınav Hazırlığı ve Akademik İngilizce gibi özelleşmiş seçeneklere kadar farklı programlar mevcuttur. Genç öğrenciler için Junior Camp ve Gençlik Kulübü, dil deneyimini etkileyici etkinliklerle birleştirir. Yoğun kurslardan özel derslere kadar farklı formatlarla ESE, her öğrencinin öğrenme tarzına ve hedeflerine uygun bir yaklaşım sunar.

Sunulan dil eğitimi programı seçenekleri aşağıdaki gibidir:

Yetişkin Kursları

Kısa Açıklama

Genel İngilizce 

Bu çok popüler kurs, genel İngilizce seviyelerini geliştirmek isteyen İngilizce öğrencileri içindir.

Kapalı Gruplar

Ortak öğrenme hedeflerini paylaşan öğrenciler için. Akademik Ekibimiz, bu öğrenme hedefleri etrafında bir müfredat ve ders materyalleri tasarlar.

Aile Paketi Kursu

Heyecan verici yeni aile paketi kursu, bir tatili Malta'da İngilizce eğitimi ile birleştirmenin harika bir yoludur.

Özel Ders

Bireysel dersleriniz sırasında İngilizcenin hangi alanlarına odaklanmak istediğinize karar verin ve mümkün olan en kısa sürede gelişin.

50+ Programı

Seyahat ve günlük durumlar için faydalı ifadeler ve işlevsel bir dil öğrenmek isteyen 50 yaş üstü öğrenciler için.

Yoğun İngilizce

İngilizce dil ihtiyaçlarınıza odaklanan kişisel bire bir derslerle birleştirilmiş bir grupta İngilizce öğrenmekten yararlanın.

Mini Sınıf

Öğretmeninizin daha fazla bireysel ilgisinden ve çok uluslu sınıf arkadaşlarınızla daha fazla fırsattan yararlanın.

Genel İngilizce - 30 için 30

Özellikle 30 yaş üstü öğrenciler için. Öğrenciler haftada 20 yerine 30 ders alacaklar.

Genç Yetişkinler - 17/ 22 yıl

Eğitim tatilleri sırasında daha fazla esneklik ve daha az denetim isteyen daha bağımsız gençler için.

İş Kursları

Kısa Açıklama

İş için İngilizce

İngilizce seviyenizi geliştirin ve bir iş bulup İngilizce konuşulan bir ortamda çalışın.

İş İngilizcesi

İngilizcenizi kariyer veya iş amacıyla geliştirmeniz gerekiyorsa, ESE'de bir İş İngilizcesi kursuna gitmelisiniz.

İş İngilizcesi - Yoğun

Öğleden sonra 20 özel ders ile 10 grup dersi.

Akademik Kurslar

Kısa Açıklama

Akademik Yıl Kursu

Bu kurs size başlangıç ​​tarihinizi, tercih ettiğiniz odak alanını ve hangi sertifikaları almak istediğinizi seçme esnekliği sağlar.

TOEIC Hazırlık Kursu

Daha iyi istihdam / kariyer beklentileri için - İngilizce becerilerinizi güçlendirin ve TOEIC sınavına hazırlanın.

TOEFL iBT Hazırlık Kursu

TOEFL iBT sınavı, İngilizce'yi üniversite düzeyinde kullanma ve anlama yeteneğinizi ölçer. Malta gibi İngilizce konuşulan bir ülkede eğitim alma yolculuğunuzun önemli bir parçası!

IELTS Hazırlık Kursu

European School of English – ESE, lisans veya lisansüstü üniversiteye kabul için sertifikaya ihtiyaç duyan öğrenciler için her Pazartesi başlayan IELTS Sınav Hazırlık kursları sunmaktadır.

Cambridge Hazırlık Kursu

Cambridge English Main Suite sınavlarından (PET, FCE, CAE ve CPE) herhangi birine hazırlanın ve kariyer beklentilerinizi geliştirmek için ihtiyacınız olan sonuçları alın.

Uluslararası Hazırlık Yılı

İngilizce konuşulan bir ülkede eğitiminizi ilerletin, ardından Uluslararası Hazırlık Yılı ile bir lisans kursuna doğru ilerlemenizi hızlı bir şekilde izleyin.

Genç ve Genç Yetişkin Kursları

Kısa Açıklama

Gündüz Programı – 9-17 yaş

Gençlik kulüp programlarını takip eden ve kendi konaklama ayarlamalarını yapan öğrenciler bu programı takip edebilirler.

Junior Camp – 9-13 yaş

Malta'da İngilizce dersleri, aktiviteler ve 4* Salini Resort'ta konaklamadan oluşan her şey dahil Junior English Language programı.

Gençlik Kulübü – 14-17 yaş

ESE'deki Gençlik Kulübü Programı, gençler için her şey dahil bir İngilizce Dili ve eğlence paketidir.

Ev Sahibi Aile Genç Programı

ESE'deki Gençlik Kulübü Programı, gençler için her şey dahil bir İngilizce Dili ve eğlence paketidir.

Genç Yetişkinler – 17-22 yaş

Eğitim tatilleri sırasında daha fazla esneklik ve daha az denetim isteyen daha bağımsız gençler için.

Dalış ve İngilizce: 14+ yaş

Bu oturumlar Genç Öğrenciler, Genç Kampı ve Gençlik Kulübü programlarına eklenebilir.

Tenis ve İngilizce: 14+ yaş

Bu oturumlar Genç Öğrenciler, Genç Kampı ve Gençlik Kulübü programlarına eklenebilir.

Gençler için Kapalı Gruplar

ESE, ortak öğrenme hedeflerini paylaşan öğrenciler için Kapalı Gruplar düzenler. €250 haftalık başlangıç ​​fiyatı özel teklifler mevcuttur.

Genç ve Genç Yetişkin Kursları

Kısa Açıklama

Özel Ders Çevrimiçi Kursları

Canlı bir sanal sınıfta ESE deneyimli bir öğretmenle çevrimiçi olarak İngilizce öğrenin. Seviyende İngilizce derslerinin interaktif bir şekilde tadını çıkar.

Malta’da Yaşam ve Konaklama

Malta'da yaşamak, kaliteli eğitimi yüksek yaşam kalitesi ile birleştiren zenginleştirici bir deneyim sunar. ESE Malta, çeşitli tercihlere ve bütçelere uygun konaklama seçenekleri sunar. Ev sahibi ailelerden öz yemek yapılabilen dairelere kadar her seçenek, öğrencilerin konforunu sağlar. Malta'nın güvenli ortamı, etkili toplu taşıma ve iyi bağlantılı olanakları, öğrencilerin genel deneyimini artırır. Yaşam maliyeti, diğer İngilizce konuşulan ülkelere göre makul seviyededir, bu da uluslararası öğrenciler için erişilebilir bir hedef yapar. Muhteşem doğal güzellikleri ve zengin kültürü ile Malta, ESE'nin olağanüstü dil eğitimine etkileyici bir zemin oluşturur.

 

Bilgi Almak İçin Formu Doldurup Gönderin, Sizi Arayalım!
Hızlı İletişim İçin Hemen Arayın 444 2 203
Bilgi İste