KAPLAN INTERNATIONAL AVUSTRALYA

Kaplan International Avustralya’da 5 şehirde hizmet vermektedir. Şehirler; Adelaide, Brisbane, Melbourne, Perth, Sydney’dir. Okullara göz atar isek;

 

Adelaide Dil Okulu

Rahat ve samimi atmosferli, güney kıyısında küçük bir şehirde eğitim göreceksiniz. Burada Genel İngilizce kursları, TOEFL, IELTS ve Cambridge gibi sınavlara hazırlık kursları alabilirsiniz. Sınıflarda akıllı tahta vardır. Okulda wi-fi, bilgisayar laboratuarı, spor olanakları ve spor salonları bulunmaktadır.

 

Brisbane Dil Okulu

Yağmur ormanları ve plajların arasında Avustralya’nın en hızlı büyüyen şehrinde okuma fırsatı bulacaksınız. Burada Genel İngilizce kursları, TOEFL, IELTS ve Cambridge gibi sınavlara hazırlık kursları alabilirsiniz. Sınıflarda akıllı tahta vardır. Okulda wi-fi, spor olanakları, kütüphane ve öğrenci salonları bulunmaktadır.

 

Melbourne Dil Okulu

Dünyanın en canlı şehirlerinden biri olan Melbourne oldukça kozmopolit bir şehirdir. Bir sürü milletten insanla tanışma fırsatı bulacaksınız. Okul Docklands’ın merkezinde yer almaktadır. Burada Genel İngilizce kursları, İş İngilizcesi, TOEFL, IELTS ve Cambridge gibi sınavlara hazırlık kursları alabilirsiniz. Sınıflarda akıllı tahta vardır. Okulda spor olanakları, çalışma odası ve öğrenci salonları bulunmaktadır.

 

Perth Dil Okulu

Perth sahil ve şehrin birleşiminden oluşur. Canlı gece hayatı ve sanata düşkünlüğü ile bilinir. Avustralya’nın cennetinde okuma fırsatını kaçırmak istemezsiniz. Burada Genel İngilizce kursları, İş İngilizcesi, TOEFL, IELTS ve Cambridge gibi sınavlara hazırlık kursları alabilirsiniz. Sınıflarda akıllı tahta vardır. Okulda wi-fi, spor olanakları ve öğrenci salonları bulunmaktadır.

 

Sydney Dil Okulu

Sydney tam bir eğlence şehri ve Avustralya’nın en kalabalık şehridir. Burada okumaktan çok keyif alacaksınız. Burada Genel İngilizce kursları, İş İngilizcesi, TOEFL, IELTS ve Cambridge gibi sınavlara hazırlık kursları alabilirsiniz. Sınıflarda akıllı tahta vardır. Okulda wi-fi, spor olanakları, açık hava alanları ve çalışma odaları bulunmaktadır.

 

Manly Dil Okulu

Avustralya’nın en ünlü plajlarının arasında okuyun. Burada Genel İngilizce kursları, TOEFL, IELTS ve Cambridge gibi sınavlara hazırlık kursları alabilirsiniz. Sınıflarda akıllı tahta vardır. Okulda wi-fi, spor olanakları, açık hava alanları, öğrenci salonları ve çalışma odaları bulunmaktadır.

 

Kaplan Avustralya’da Eğitim

Kaplan-Avustralya’da yetişkin programları vardır. Kaplan International’ın Avustralya’daki okullarında Yoğun Genel İngilizce, İş İngilizcesi ve Sınava Hazırlık kurslarına katılabilirsiniz. Genel İngilizce programları için okulda minimum kurs süresi 2 haftadır. Derslerin ortalama süresi ise 45 dakikadır. Kurs saatleri sabah ve öğleden sonra olarak değişiklik gösterebilir.

 

Kaplan Avustralya Yoğun İngilizce Programları

Yoğun İngilizce programları İngilizcenizin hızlı bir şekilde ilerlemesini sağlar. Kurs yapısı 20 ders(15 Saat) Genel İngilizce + 8 Özel Beceri Dersleri(6 Saat)+ 7 Seans (5.25 saat) K/tools, K/extra ve K/clubs şeklindedir.

 

Kaplan Avustralya Yoğun İngilizce Programları-Akşam Dersleri

Yoğun İngilizce programları İngilizcenizin hızlı bir şekilde ilerlemesini sağlar. Bu program gündüz çalışma imkanına sahip olmanız demektir. Ders saatleri 16:15-20:30 arasındadır.

 

Kaplan Avustralya Tatilde İngilizce Programları

Tatilde İngilizce programları İngilizce öğrenirken aynı zamanda içinde bulunduğunuz kültürü tanıma fırsatı sağlar. Kurs yapısı 20 ders(15 Saat) Genel İngilizce şeklindedir.

 

Kaplan Avustralya Genel İş İngilizcesi Programları

Bu programlara katılmak için minimum Intermediate seviye olmanız gerekmektedir. İş İngilizcesi programı ülkenize döndüğünüzde iş alanınızda İngilizce’yi daha efektif kullanabilmenize olanak tanır. Kurs yapısı 20 ders(15 Saat) Genel İngilizce + 7 Seans (5.25 saat) K/tools, K/extra ve K/clubs + 8 (Ders) İş İngilizcesi şeklindedir.

 

Kaplan Avustralya Yoğun İş İngilizcesi Programları

Bu programlara katılmak için minimum Intermediate –Advanced arası seviye olmanız gerekmektedir. İş İngilizcesini daha yoğun bir şekilde sunan program İş İngilizcenizi daha hızlı ilerletmenize olanak tanır. İçerisinde bulunan seçmeli derslerle en çok geliştirmeye ihtiyaç duyduğunuz alanı kendiniz belirleyebilirsiniz. Kurs yapısı 20 ders(15 Saat) İş İngilizcesi + 8 Ders (6 Saat) Seçmeli Dersler + 7 Seans (5.25 saat) K/tools, K/extra ve K/clubs şeklindedir.

 

Kaplan Avustralya Cambridge Sınav Hazırlık Programları-10 Hafta

Bu programlara katılmak için minimum Intermediate –Advanced arası seviyede olmanız gerekmektedir. Program 10 hafta boyunca Cambridge sınavlarına yönelik çalıştırılmanızı hedeflemektedir. Kurs yapısı 28 Ders(21 Saat) Sınav Hazırlık + 7 Seans (5.25 saat) K/tools, K/extra ve K/clubs şeklindedir.

 

Kaplan Avustralya Cambridge Sınav Hazırlık Programları-12 Hafta

Bu programlara katılmak için minimum Intermediate –Advanced arası seviyede olmanız gerekmektedir. Program 12 hafta boyunca Cambridge sınavlarına yönelik çalıştırılmanızı hedeflemektedir. Kurs yapısı 28 Ders(21 Saat) Sınav Hazırlık + 7 Seans (5.25 saat) K/tools, K/extra ve K/clubs şeklindedir.

 

Kaplan Avustralya IELTS Sınav Hazırlık Programları-Yoğun

Bu programlara katılmak için de minimum Intermediate –Advanced arası seviyede olmanız gerekmektedir. IELTS hazırlık programında sınav tekniklerini öğretilecek ve daha iyi bir skor almanız amaçlanacaktır. Kurs yoğun ve hızı bir şekilde IELTS tekniğinizi geliştirmeye olanak sağlar. İçerisinde bulunan seçmeli derslerle en çok geliştirmeye ihtiyaç duyduğunuz alanı kendiniz belirleyebilirsiniz. Kurs yapısı 20 ders(15 Saat) IELTS Sınav Hazırlığı + 8 Ders (6 Saat) Seçmeli Dersler + 7 Seans (5.25 saat) K/tools, K/extra ve K/clubs şeklindedir.

 

Kaplan Avustralya TOEFL Sınav Hazırlık ve Akademik İngilizce Programları

Bu kurs simülasyon testleri içeren kendinizi TOEFL için akademik anlamda geliştirmenizi sağlayan bir kurstur. Kursa katılım şartı olarak CELTA üzerinde Higher Intermediate; ya da TOEFL IBT 55/CBT 153/ PBT 477 almış olmanız gerekmektedir. Kurs Yapısı 20 Ders (15 Saat) + 7 yapısal çalışma seansı (5.25 Saat) şeklindedir.

 

Kaplan Avustralya TOEFL Sınav Hazırlık Programları

TOEFL hazırlık programında sınav tekniklerini öğretilecek ve daha iyi bir skor almanız amaçlanacaktır. Kursa katılım şartı olarak CELTA üzerinde Higher Intermediate; ya da TOEFL IBT 53/CBT 153/ PBT 477 almış olmanız gerekmektedir. Kurs süresi minimum 4 ila 16 haftadır. Kurs Yapısı 20 Ders (15 Saat) + 8 Akademik Beceri Seansı (6 Saat) + 7 yapısal çalışma seansı (5.25 Saat) şeklindedir.

 

Kaplan International - Avustralya Konaklama

Kaplan Dil Okullarından birisini tercih ettiğinizde 2 şekilde konaklama şansına sahipsiniz demektir. Öğrenci yurtları ya da aile yanı konaklama. Bu konaklama şekilleri yine şehirden şehre değişiklik gösterebilmektedir.

Öğrenci Yurdu

Öğrenci yurtları apartmanlardan, hostellerden ve kampus içi yurtlardan oluşur. Diğer milletten öğrencilerle daha çok bir arada olmak isteyenler için iyi bir seçenek olarak görülür. Avantajları;
Diğer öğrencilerle yaşamak ve sosyalleşme imkanı
Tek kişilik ya da çift kişilik odalarda konaklama
Yurt mutfaklarında kendinize özel yemek pişirebilirsiniz
Aile yanı konaklamaya göre hareket alanınız daha geniştir

Aile Yanı

Yerel bir aile ile yaşamak size eğitim süreniz boyunca farklı bir kültürün içerisinde bulunma fırsatı verir. Yemek saatlerinde ailenizle beraber geçireceğiniz dakikalar bulunduğunuz bölgeyi daha iyi özümsemenizi sağlayabilir. Avantajları;
Yeni bir kültürün içerisinde olmak
Aileden birisi gibi rahatça İngilizce konuşabilmek
Kahvaltı ve akşam yemeğinizi düşünmeden eğitim sürenizi tamamlamak

 

Kaplan - Avusturalya Dil Okulu Fiyatları

Kaplan Dil Okulu fiyatları ve dil okulu indirimleri için lütfen bilgi formumuzu doldurunuz. Konaklama fiyatlarına ise kurs başlama tarihinize göre yaz dönemi ek ücretleri eklenebilir. Kaplan Dil Okulu fiyat listesi için lütfen bilgi isteyiniz.

 

BİLGİ ALMAK İÇİN FORMU DOLDURUP GÖNDERİN, SİZİ ARAYALIM!

Ayrıntılı bilgi için

Kaplan International Avustralya ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için bizi arayın.

444 22 03

~ Bilgi İste ~

Bilgi Almak İçin Formu Doldurup Gönderin, Sizi Arayalım!