İletişim İş Fırsatları Etkinlikler
Kozminski University

Kozminski University

Kozminski University Hakkında

Kozminski Üniversitesi Varşova’da bulunan, işletme ve finans alanında uzmanlaşmış bir okuldur. 1993 yılında kurulan üniversite kurulduğundan bu yana pek çok başarıya imza atmıştır. Avrupa’da yepyeni bir dinamizm ve yaklaşım ile sunmakta olduğu MBA ve işletme lisans ve master eğitimi ile, Dünyada her yıl en iyi ilk 50 eğitim kurumu arasına girmektedir.Kozminski Üniversitesi bünyesinde 26 ülkeden yüzlerce uluslararası öğrenci mevcuttur.Kozminski Üniversitesi, EQUIS (1999), AMBA (2008), the International accreditation of CEEMAN – Central European Management Development Association sertifikalarına sahiptir.

Kozminski University Ranking (Sıralama)

43rd- Avrupa’nın en iyi işletme okulu

74th- Dünya’nın en iyi MBA Sunan Üniversitesi

Mezun Kişiler ve Ünlü İsimler

Kozminski Üniversitesi mezun ağı ile iletişimde olan ve network imkanları sağlayan üniversitelerden başarılı üniversitelerden biridir.

Lisans Eğitimi Bölümleri

 • Bachelor in Management ( İşletme Lisans )
 • Double Degree Bachelor in Management with KEDGE Business School ( KEDGE Business School ile İşletme Doktora Derecesi )
 • Management and Artificial İntelligence in Digital Society ( Dijital Toplumda Yönetim ve Yapay Zeka )
 • Financial Management ( Finansal Yönetim )
 • Double Degree Bachelor in Finance and Accounting with ISEG Lisbon ( ISEG Lisbon ile Finans ve Muhasebe Çift Diploma )

Yüksek Lisans Programları

 • Master in Management ( İşletme )
 • Double Degree Master in Management with Lancaster University Management School ( Lancaster University Management School ile İşletme dalında Çift Diploma )
 • Double Degree Master in Management with Catolica – Lisbon ( Çift Derece Yüksek Lisans – Lizbon )
 • Double Degree Master in Management with KEDGE Business School ( KEDGE Business School ile İşletme alanında Çift Dereceli Master )
 • Double Degree Master in Management with Hull University Business School ( Hull University Business School ile İşletme alanında Çift Derece Master )
 • Double Degree Master in Management with ESCP Europe ( ESCP Avrupa ile Yönetimde Çift Dereceli Master )
 • Digital Marketing ( Dijital Pazarlama)
 • Master in Finance and Accounting ( Finans ve Muhasebe Yüksek Lisansı )
 • Double Degree Master in Finance and Accounting with University of Porto (Porto Üniversitesi ile Finans ve Muhasebe Çift Diploma Yüksek Lisans )
 • Double Degree Master in Finance and Accounting with ESSCA – School of Management (ESSCA ile Finans ve Muhasebe Çift Diploma Master - Yönetim Bilimleri Fakültesi )
 • Double Degree Master in Finance and Accounting with SKEMA Business School (SKEMA İşletme Okulu ile Finans ve Muhasebe Çift Diploma )
 • Big Data Analysis ( Büyük Veri Analizi )
 • Health Economics and Big Data Analytics ( Sağlık Ekonomisi ve Büyük Veri Analitiği )

MBA Programı

 • Üniversitenin Executive MBA, Executive MBA W Minsku, Euro MBA Distance Learing, MBA International Management programları mevcuttur.

Gereken Not Ortalaması ve Taban Puanlar

İngilizce seviyenizin de yeterli olması gerekmektedir. İngilizce seviyeleri yeterli olmayan öğrenciler hazırlık kursu gördükten sonra öğrenimlerine devam edebilirler. Minimum 6.0 IELTS, 80 TOEFL veya eş değeri geçerli olabilecek bir yeterlilik vermeniz gerekmektedir. Lisans ve yüksek lisans bölümlerine kabul alma durumunuz ile ilgili daha sağlıklı bir yorum yapabilmemiz için transkriptinizi info@icesturkey.com adresine iletebilirsiniz.

Kabul ve Başvuru Şartları

 • Yeterli Düzeyde İngilizce Dil Seviyesi ( IELTS / TOELF )
 • Belirli bir seviyenin üzerinde not ortalaması ise ( Lise Diploması veya Üniversite Transcripti )
 • Ders dışı Aktiviteler ve CV ( Sosyal Faaliyetler , Spor Faaliyetleri, Gönüllülük hizmetleri ve Öğrencinin katıldığı Yarışmalar vb)

Fiyat ve Ücretler

Program Türü

Ücret

Lisans Programları

€21.000

Yüksek Lisans Programları

€14.000

*Lütfen fiyatlarla alakalı detaylı bilgi almak için danışmanlarımız ile iletişime geçiniz.

Başvuru Dönemi ve Tarihleri

Program Türü

Başvuru Dönemi

Lisans Bölümleri

Nisan-Ağustos

Yüksek Lisans Bölümleri

 

Konaklama

Kozminski University öğrencileri için konaklama sağlayan bir Üniversitedir. Konaklama için online  başvuru yapmak gerekmektedir. Konejyana göre başvuru tarihleri farklılık gösterebilmektedir. ICES danışmanları tarafından bu anlamda bilgi alabilirsiniz.

Vize

Detaylı bilgi için Öğrenci Vizesi sayfamıza bakınız.

Neden ICES Turkey Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı?

Üniversiteleri birebir tanıyan, başvuru kontakt ofisleri ile ve uluslararası öğrenci toplulukları, öğrenci birimleriyle yakın ilişki içinde çalışan her yıl ziyaretlerde bulunan ICES Turkey Yurtdışı Eğitim, Polonya’da eğitim hakkında çok iyi yetişmiş ve eğitim görmüş bir akademik danışman kadrosuna sahiptir. Yalnızca üniversite seçimi değil lisans ve yüksek lisans programlarının birebir seçimleri, yaşam imkanları, masraflar, tüyolar için destek alabileceğiniz kurumumuz tüm süreçleri sizi en azyoracak ve en başarılı şekilde noktalayacak düzeneğini Polonya lisans ve yüksek lisans eğitimi danışmanlığında yıllardır sürdürmektedir.

Kozminski University Yorumları ve Görüşleri

Yurtdışı eğitim sürecinde her daim yanında olduğumuz öğrencilerimizin yorumlarını okumak için öğrenci yorumları sayfamızı ziyaret edebilir, istediğiniz ülke, üniversite ve bölüm ile ilgili bilgi edinebilirsiniz.

Bilgi Almak İçin Formu Doldurup Gönderin, Sizi Arayalım!
Hızlı İletişim İçin Hemen Arayın 444 2 203
Bilgi İste