İletişim İş Fırsatları Etkinlikler
LAL Apollo İrlanda
LAL Apollo İrlanda

APOLLO dil okulu, yaklaşık 30 yılı aşkın süredir dünyanın farklı ülkelerinde çeşitli dil okulları olan LAL Language Centres’in İrlanda’daki okuludur. APOLLO Dublin’in sahibi Steven O’Dwyer ve Aoife Laban tarafından işletilen tamamen bağımsız bir okuldur. LAL, uluslararası tanınan bir merkez olduğu için öğrenci çeşitliliği fazla olan bir okuldur. Akademik kadrosuyla açıldığı 2016 yılından beri ödüller almış bir okuldur. Okul aynı zamanda bir IELTS sınav merkezidir, böylece dil okulu eğitimleri esnasında IELTS sınava girecek öğrenciler sınavlarını kendi sınıflarında rahatça yapabilmektedirler. Verdiği İngilizce dil derslerini gerçek hayat İngilizcesi diye adlandıran APOLLO dil okulu, eğitiminde öğrencileri kalıplardan çıkararak

APOLLO Language Centres Dil Okulu Merkezleri

  • İrlanda: Dublin

Dil Okulu Süreleri

APOLLO dil okulunda minimum 2 hafta olacak şekilde bir yıla kadar eğitim alabilirsiniz. APOLLO’nun Study&Work eğitim programı 25 haftalık bir programdır. Program bitiminde öğrencinin iki kere daha bu programı uzatma hakkı vardır.

Dil Okulu Programı

 

PROGRAM ADI

Genel İngilizce (sabah ve öğleden sonra programı)

Yoğun İngilizce

Akademik İngilizce (International Semester Courses)

Study&Work Programı (sabah ve öğle programları)

Sınav Hazırlık Kursları (IELTS/Cambridge Sınavları CAE/FCE)

Birebir Dersler

Küçükler için dil okulu programları (Junior Courses)

Yaz okulları

 

Kabul ve Başvuru Şartları

  • Genel dil programlarında herhangi bir başvuru şartı aranmaz. Öğrenci sıfırdan o dili öğrenmek için kursa kayıt olabilir ancak bazen sıfırdan başlayacak öğrenciler için belli bir kurs başlangıç tarihi verilir.
  • Sınav Hazırlık Kursları (IELTS/Cambridge Sınavları) gibi özel programlar için öğrencilerin genellikle minimum B1 düzeyinde İngilizce bilgisine sahip olması beklenir.

Başvuru Dönemi ve Tarihleri

PROGRAM

BAŞLANGIÇ TARİHİ

BAŞVURU DÖNEMİ

Genel İngilizce

Her Pazartesi

Her zaman başvuru yapılabilir.

 

Sınav Hazırlık

Genellikle her Pazartesi

Her zaman başvuru yapılabilir. Intermediate seviyesinde olan bu kursa direkt başlayabilir.

 

Yaz Okulları

Genellikle Haziran, Temmuz, Ağustos ayları

 

Her zaman başvuru yapılabilir.

Study&Work

Her Pazartesi

Her zaman başvuru yapılabilir.

 

LAL Apollo İrlanda

Fiyatları ve Ücretleri

4 Hafta Eğitim

600-800 €

8 Hafta Eğitim

1100-1400 €

12 Hafta Eğitim

1600-2000 €

24 Hafta Eğitim

3100-3600 €

Not: Yukarıda yazan fiyatlar yaklaşık olarak yazılmıştır. Güncel fiyatlar hakkında detaylı bilgi almak için bilgi istek formunu doldurunuz.

Konaklama

APOLLO Dil Okulu, konaklama olarak aile yanı ile yurt konaklama seçeneklerine sahiptir. Aile yanında tek kişilik odalarda konaklama tercih edilir ancak yanınızda birisiyle birlikte seyahat ediyorsanız aile yanında çift kişilik odada da konaklama seçme hakkınız olur. Aile yanı konaklamalarda sabah ve akşam yemeği dahildir.

Yurt konaklamalarında sadece tek kişilik özel banyolu oda seçeneği sunar. Yemek hizmeti yoktur ancak ortak kullanım alanlarından olan mutfakta öğrenciler kendileri yemek yapabilirler. APOLLO konaklamalar için yaz ek ücreti talep etmez.

Vize

Alanında uzman ekibimizle vize konusunda profesyonel danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Danışmanlık hizmetimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bilgi istek formumuzu doldurarak randevu oluşturabilirsiniz.

Neden ICES Turkey Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı?

Temsilcisi olduğumuz pek çok dil okulumuz bulunmaktadır. Sunduğumuz geniş yelpaze içinden öğrencinin talebini en iyi karşılayan okulların avantajlarını ve dezavantajlarını göz önünde bulundurarak seçenekler sunarız. Öğrenci ile gitmeden önce ve gittikten sonra bağımızı koparmaz, neler yaptığı konusunda onu takip ederiz. Danışmanlık hizmetimiz program seçiminizden vize sürecine, hatta dil eğitimine başladıktan sonra da ülkeye dönene kadar devam etmektedir.

APOLLO Language Centres Dil Okulu Yorumları ve Görüşleri

Danışmanlarımız APOLLO dil okuluna daha önce gönderdiği öğrencilerin okul hakkındaki görüşlerini görüşmeniz esnasında aktarıyor olacaktır. Buna ek olarak buradan öğrenci yorum ve görüşlerini yorumlar sayfasından bakabilir ya da Instagram hesabımızdan öğrenci görüşlerinin özetini okuyabilirsiniz.

Bilgi Almak İçin Formu Doldurup Gönderin, Sizi Arayalım!
Hızlı İletişim İçin Hemen Arayın 444 2 203
Bilgi İste