İletişim
LAL Apollo İrlanda

Uzun yıllardır İngilizce dil eğitimi veren LAL Language Centers’ın İrlanda Dil Okulu Dublin’de bulunmaktadır. Burası Apollo Language Centre Dublin kısaca Apollo olarak bilinmektedir. LAL dil okullarının aynı zamanda, Malta Dil Okulları, Güney Afrika Dil Okulları, Amerika Dil Okulları ve İngiltere Dil Okulları listesinde LAL Language Centers’ın diğer dil okulu şubeleri hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

 

Apollo Language Centre da genç öğrenciler (young learners), genç yetişkin (young adults) ve yetişkinler için İngilizce eğitim programları mevcuttur. 9-17 yaş arası genç öğrenciler için Dublin yaz okulu olarak Sutton Park School’da aile yanı konaklamalı ya da Maynooth University içerisinde yurt konaklamalı seçenekler mevcuttur. Ayrıca Cork şehrinde University College Cork’ta genç öğrenciler eğitim alabilmektedir.

Daha fazla bilgi almak için ICES Turkey Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile iletişime geçebilirsiniz. Dil okulu hizmetimizden danışmanlık ücreti talep edilmemektedir.

LAL Apollo İrlanda

LAL Language Centers Programları 

 • Genel İngilizce (General English)
 • Yoğun İngilizce (Intensive English)
 • İş İngilizcesi (Business English)
 • Profesyonellere yönelik İngilizce (Professional Focus English)
 • Uzun dönem eğitim ve çalışma programı (Long term Study and Work Programmes)
 • Birebir dersler
 • Özel dersler
 • Sınav Hazırlık Kursları (IELTS/TOEFL/TOEIC/Cambridge Sınavları) (Exam Focus English)
 • Öğretmenlere yönelik dil kursları (Teachers Courses)

 

Apollo Language Centers Avantajları 

 • Sosyal bir okul olması
 • Maksimum 15 kişilik sınıflar
 • Ücretsiz Wi-Fi
 • IELTS, TOEFL, TOEIC gibi akademik amaçlara yönelmek isteyen öğrenciler için sınav hazırlık kursları da verilmektedir.
 • Eğitiminiz bittikten sonra da Skype dersleri

 

LAL Apollo Language Centre Ders Programı

Bunlardan Genel İngilizce (Real World English) programında sabah dersleri pazartesiden cumaya haftada 20 saat 08:45-13:15 arası, yoğun İngilizce (Real World English Plus) programında pazartesiden cumaya haftada 25 saat dil eğitimi 08:45-13:15’ten sonra pazartesiden perşembeye 14:00-15:15 arası verilmektedir. Yoğun İngilizcede 5 saatlik ekstra zamanda İngilizce konuşma pratiği ve İngilizce iletişim üzerine odaklanılır.
Öğleden sonra dersleri ise pazartesiden cumaya haftada 15 saat 13:45-17:00 arasındadır. Bunların yanında ek olarak sınav hazırlık kursu, özel alanlara yönelik kurslar ve İngiliz kültürü gibi kurslar almak isterseniz ek ders olarak alabilirsiniz.

 

LAL Apollo Language School Dublin Aktiviteler

İngilizce dil eğitimi alırken sosyal aktiviteler de çok önemlidir. LAL Apollo Language School Dublin yurtdışı dil eğitiminde Genel İngilizce ve Yoğun İngilizce dışında pek çok aktiviteyi öğrencilere sağlamaktadır.
Apollo Social Facebook Group sayfasından dil okulu sosyal aktivite programlarını haftalık olarak takip edebilirsiniz. Bu sosyal medya hesabında fotoğraf ve video paylaşımları da yapılmaktadır. Ayrıca Apollo Student App öğrenci dil okulu uygulamasından haftalık sosyal aktivite programına göz atabilirsiniz.

 

Apollo Language Centre Konaklama

LAL dil okullarının İrlanda’da iş birliği içinde olduğu LAL Apollo Dublin şehir merkezinde bulunmaktadır. Öğrenciler yeni açılan, LAL İrlanda Dil Okulu’na 25 dakikalık yürüme mesafesinde (veya toplu ulaşım aracı ile 10 dakika) tek kişilik özel banyolu yurtlarda konaklayabilirler.
Bunun dışında İrlanda kültürünü daha yakından tanımak için aile yanını tercih edebilirler. İrlandalılar konuşmayı çok severler. Böylece onlarla İngilizce pratik yapabilirsiniz. Tek kişilik odada aile yanı konaklama sağlayabilirsiniz. Birçok evde kablosuz internet mevcuttur.

LAL Apollo İrlanda

Yurt konaklama isteyen yetişkin öğrenciler içinse tüm yıl boyu konaklama sağlanabilecek olan Apollo Adult Residence konaklama düşünülebilir. Temple Bar’a 10 dakika uzaklıkta kalan Binary Hub’da bulunan Apollo apartman oldukça moderndir. Bu bölge aynı zamanda teknoloji devleri, dijital medya ve internet firmalarının merkezi konumundadır. Residence konaklamanın ortak alanı, spor salonu, çalışma odası ile dil eğitiminizi alırken konforlu konaklama imkanından faydalanabilirsiniz. Konaklamalar paylaşımlı odalarda (shared room) yapılmaktadır. Yurt konaklamaya giriş Pazar, yurt konaklamadan çıkış ise Pazar günüdür.
Yurt konaklama kontenjanları hızla tükendiği için yurtdışı dil eğitimine başlamak istediğiniz tarihe göre uygunluk durumu mutlaka sorgulanmalıdır.

 

Apollo Language Centre Dil Okulunun Fiyatları

LAL dil okulunun fiyat listesi ve güncel promosyonları hakkında daha fazla bilgi almak için, ICES Yurtdışı Eğitim danışmanınızla iletişime geçiniz veya bilgi istek formu doldurunuz. İngilizce dil eğitimi ve aile yanı konaklama ve yurt konaklama fiyatları İrlanda için Euro (€) olarak sunulmaktadır. ICES Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile Apollo Language School Dublin‘e dil okulu başvurunuzu yapmak için dil okulu başvuru formunu doldurun ve dil okulu kayıt işlemlerinize başlamak için ilk adımı atın!

Bilgi Almak İçin Formu Doldurup Gönderin, Sizi Arayalım!
Hızlı İletişim İçin Hemen Arayın 444 2 203
Bilgi İste