İletişim İş Fırsatları Etkinlikler
Limerick Institute Of Technology

Limerick Institute Of Technology

Ireland (İrlanda’nın) gözde üniversitelerinden olan Limerick Institute of Technology’nin tarihi Türkçe adıyla Ireland'ın en güzel parklarından biri olan Moylish'in de bulunduğu Limerick de Limerick Teknoloji Enstitüsü’nün kökleri 1852 yılında kurulan kampüse dayanmaktadır. İrlanda Limerick’te bulunan Campus Athenaeum Topluluğu tarafından ilk ismi olan School of Arts and Fine Crafts Türkçe adıyla Sanat ve El Sanatlatı adıyla kurulmuştur. Ulusal ve uluslararası istihdam ihtiyaçlarını karşılamak adına geleneklere göre tasarlanan programlar sunmaktadır.

Bünyesinde, her biri farklı konu alanına odaklanan 5 farklı okul bulunur. İşletme, Fen, Edebiyat & Tasarım, Mühendislik vs. alanlarında programları mevcuttur. Limerick Institute of Technology de eğitim alacak uluslararası öğrenciler için; verilen destek, mükemmel akademik altyapı ve ekonomik öğrenim ücretleri eğitimde Limerick Institute of Technology cazip bir kurum yapan etkenlerdir.

Limerick Institute Of Technology Lisans ve Yüksek Lisans Eğitimi

Limerick Institute Of Technology de lisans veya yüksek lisans eğitimi alacak öğrencilerinin, seçtikleri alanlarda lider olabilecek yetenek ve becerilerle donatılması için en yeni teknoloji ve hizmetleri sunmaktadır. En önemli bölümlerinden biri Mechanical Engineering dir.

 

Limerick Institute Of Technology Eğitiminde Akademik Hayat Nasıldır?

Limerick Institute Of Technology, lisans veya yüksek lisans eğitimi alacak öğrenciler için İrlanda da bulunan diğer seçeneklere göre daha basit ve küçük bir üniversitedir.
Limerick Institute Of Technology, görüntüleme merkezleri, geniş anfiler ve sınıflardan ziyade lisans veya yüksek lisans öğrencilerine birebir ilgi ve kariyer olanaklarında destek vermektedir.

 

LIT Kabul Şartları Nelerdir? Başvurular Ne Zaman?

Limerick Institute of Technology de lisans eğitimi için; IELTS’ten en az 6.0 ve her sub-test en az 5.5 olmak zorundadır. Başvurularda lise diploma notu da önemlidir ve minimum 70 olmak zorundadır. CAO aracılığı ile başvurularınız tarafımızdan okula direk olarak iletilir.

 

LIT Eğitimi Maliyetleri Nedir?

Limerick Institute of Technology de yıllık eğitim fiyatları 10.250€ ile 12.250€ arasındadır. Bu fiyatlar bölüme ve seçilen programa göre değişiklik gösterir.

 

LIT YÖK Denkliği Var Mıdır? 

Limerick Institute of Technology ‘in Student YÖK denkliği vardır. Ayrıca aldığınız diploma bütün dünya ülkelerinde kabul görmektedir.

 

LIT Eğitim Gören Bir Öğrenci İçin Yaşam Maliyetleri Nasıldır? 

İrlanda genel olarak İngiltere’ye kıyasla daha uygun bir ülkedir. Limerick Dublin’den çok daha ucuz ve oldukça güvenli bir yerdir.
Limerick Institute of Technology de eğitim gören bir öğrencinin aylık kirası yaklaşık 600€ civarındadır. Bu ücrete faturalar ve diğer giderler dahil değildir.

Youtube Video Resmi _CrfQXApNkI

Bilgi Almak İçin Formu Doldurup Gönderin, Sizi Arayalım!
Hızlı İletişim İçin Hemen Arayın 444 2 203
Bilgi İste