İletişim İş Fırsatları Etkinlikler
Maple Ridge-Pitt Meadows School District
...
Maple Ridge-Pitt Meadows School District
Maple Ridge-Pitt Meadows School District
Maple Ridge-Pitt Meadows School District

Maple Ridge-Pitt Meadows Okul Bölgesi Vancouver’a 45 dakika araba mesafesinde, güvenli, çoğunluğunu ailelerin oluşturduğu 95.000 nüfuslu bir topluluktur. Ünlü dağ ve gölleriyle doğa sporlarıyla ilgilenen ve doğayı seven herkese bir çok güzel fırsat sunmaktadır. Bölge aynı zamanda performans ve gösteri sanatları, spor faaliyet alanları ve çeşitli kulüp aktiviteleriyle öğrencilere farklı deneyimler sunmaktadır.
Bölgedeki okullar BC Ministry of Education tarafından akredite edilmiş ve yüksek teknolojili binalarda kalifiye öğretmenler önderliğinde öncü bir eğitim sağlamaktadır. Bölgedeki öğrenciler üniversite ve kolej programlarında da başarı göstermektedirler.
Bölge Kanada’da lise eğitimi alan uluslararası öğrencileri bünyesine kabul edip onlara Kanadalı yaşıtlarıyla birlikte Kanada kültürünü, Kanada lise eğitimi sistemini öğretirken, yaşam şeklini gösterip bir çok arkadaş edinmelerine de imkan sağlar. Aynı zamanda konaklama sağlanan evler genellikle okullara yürüme mesafesinde bulunmaktadır.

 

  • Bölgedeki Okul Sayısı: 27
  • Uluslararası Öğrenciler için Lise Sayısı: 6
  • Bölgenin Total Öğrenci Sayısı: 14,850
  • Bölgenin Total Uluslararası Öğrenci Sayısı: 560
  • Uluslararası Öğrencilerin Kabul Edildiği Sınıflar:9-12
Bilgi Almak İçin Formu Doldurup Gönderin, Sizi Arayalım!
Hızlı İletişim İçin Hemen Arayın 444 2 203
Bilgi İste