İletişim
Newfoundland & Labrador English School District

Newfoundland insanları zengin ve çeşitli kültürleri ve cana yakın insanlarıyla bilinmektedir. Burada öğrenciler kendilerini çok özel bir toplumun ve yaşam biçiminin bir parçası olarak hissedeceklerdir.
Okullar arasında Eyalet Eğitim Departmanının hazırladığı Advanced Placement (AP) ve International Baccalaureatte (IB)’i de kapasayan program takip edilmektedir. IB öğrencileri kişisel ve akademik anlamda geliştirmek adına sunulan bir programken, AP öğrencilerin üniversitede yönelmek istedikleri alanların içeriğine uygun dersler almalarına imkan veren, öğrencileri üniversite tercihlerinde öne geçirebilen bir uygulamadır.
Öğrenciler program boyunca okulda, toplum içinde, aileleriyle geçirdikleri tüm süre içinde aile rehberliği altında güvenli bir ortamda üst seviyelerde adaptasyon sağlayacaklardır. Bölge okullarında öğrenciler geniş okul programları dahilinde müzik grupları, drama yapımları, spor ve macera aktivitelerine bireysel veya takım olarak katılma şansı bulurlar. Bütün öğrenciler bu sosyal etkinliklere katılmaya teşvik edilir.

Newfoundland ve Labrador’un batı bölgesi dünyanın en çeşitli manzaralarıyla açıkhava macera aktiviteleri için mükemmel bir alan sağlar.

  • Bölgedeki Okul Sayısı: 261
  • Uluslararası Öğrenciler için Lise Sayısı: 20+
  • Bölgenin Total Öğrenci Sayısı: 67,000
  • Bölgenin Total Uluslararası Öğrenci Sayısı: 120
  • Uluslararası Öğrencilerin Kabul Edildiği Sınıflar:9-12
Bilgi Almak İçin Formu Doldurup Gönderin, Sizi Arayalım!
Hızlı İletişim İçin Hemen Arayın 444 2 203
Bilgi İste