Uluslararası zincir okullardan olan St Giles Dil Okulu , 1955 yılında kurulan köklü dil okullarından biridir .60 yılı aşkın süredir eğitim veren bu kurum , yurtdışında İngilizce dil eğitimi almak iSteyen öğrencilerin mutlaka karşısına çıkan bir okul olmaktadır. Amerika dışında İngiltere ve Kanada‘da merkezleri bulunan St Giles International College eğitim kalitesi yüksek olan okullardandır. St Giles dil okulu ve yaz okullarında çok çeşitli programlar sunmaktadır. Eğitim kalitesinin yanında sosyal aktiviteleri ile öğrencilere sosyal ortamda dillerini geliştirme imkanı sunan St Giles International College, kendini kanıtlamış bir dil okuludur. Sertifika programları, üniversite programları öncesinde üniversite hazırlık anlamında fiyat kalite performansı yüksek bir okuldur.

St Giles English Schools Dil Programları

 • Genel İngilizce (Sabah dersleri)
 • Genel İngilizce (Öğleden sonra dersleri)
 • Yoğun İngilizce
 • Akademik İngilizce (International SemeSter Courses)
 • Üniversite Hazırlık kursları
 • Öğretmenlere yönelik kurslar (CELTA, DELTA, ICELT kursları)
 • Sınav Hazırlık Kursları (IELTS/TOEFL/TOEIC/Cambridge Sınavları)
 • Birebir dersler
 • Aile Programları (Family Program)
 • Family Course seçenekleri: Amerika’da San Francisco ve New York’ta bulunmaktadır. Aile programları 7-15 yaş arası öğrenciler ve aileleri için İngilizce dil eğitimini birlikte almaları açısından planlanmıştır. Yaz okulu olarak yani yaz döneminde sunulmaktadır.
 • Küçükler için İngilizce (Junior Courses)
 • Yurtdışında yaz okulu Junior Courses seçenekleri: Amerika’da New York, Orlando, Los Angeles, San Francisco Bay’da verilmektedir.

 

St Giles Dil Okulunun Avantajları

 • Uluslararası zincir bir dil okulu olması
 • Bol miktarda sosyal aktivitesinin olması
 • Okulda ücretsiz Wi-Fi
 • Maksimum 15 kişilik ferah sınıflar
 • St Giles dil okulu, yetişkinlere sunduğu İngilizce dil eğitiminin yanı sıra küçük yaş grubuna yönelik yaz kamplarında da başarılı olmaktadır.
 • Amerika’da sunulan yaz kampları genellikle üniversite veya yatılı lise kampüslerinde olmaktadır.

 

St Giles English Language Ders Programı

Birçok programın bulunduğu St Giles dil okulunda genel İngilizce programları 09:00 ‘dan başlayıp 13:00 ‘a kadar devam etmektedir. Yoğun İngilizce programı 09:00’dan başlayıp 15:40 ‘a kadar devam etmektedir. Resmi tatil günleri dışında İngilizce kursu hafta içi yapılmaktadır. Haftasonu İngilizce kursu yoktur.

 

St Giles Language School Amerika Merkezleri

İngiltere ‘de Londra , Brighton , EaStbourne , Cambridge şehirlerinde bulunmasının yanı sıra , Amerika’da New York ve San Francisco şehirlerinde merkezleri bulunmaktadır.

 

St Giles English Language New York

Okul hakkında bilgi vermek gerekirse lokasyon olarak New York ‘un kalbinde, 5.cadde de ve Empire State Binasının yanında yer alan St Giles Language College New York, New York’un en kaliteli okullarından birisidir. Times Meydanının tadını çıkarırken, 5.cadde alışveriş yapabilirsiniz. Gece-gündüz hareketli olan New York da her zaman ilginizi çekecek bir şeyler bulabilirsiniz. Dilerseniz Metropolitan Müzesinde gezebilir dilerseniz Özgürlük Anıtını görebilirsiniz. St Giles New York dil okulu 400 öğrenci kapasitesine sahip, 32 aydınlık sınıflı bir dil okuludur. Bu merkezde, yetişkinler için ayrıca geziler de bulunmaktadır. Amerika Dil Okulları arasında en çok tercih edilen okullardan biridir.

 

St Giles School Of English San Francisco 

Amerika dil okulları içerisinde şehir merkezinde, Market Street’te yer alan St Giles San Francisco, birçok kafe ve mağazaya yürüyüş mesafesindedir. San Francisco klasik bir Kaliforniya deneyimi yaşamak iSteyen öğrenciler için en uygun yerlerden biridir. Sıcakkanlı insanları, bol yokuşlu renkli sokakları ile her sene çok fazla turiStin ziyaret ettiği San Francisco’da ünlü Golden Gate köprüsünü ziyaret edip, Çin Mahallesinde farklı kültürleri görebilirsiniz. St Giles San Francisco dil okulunda, dil eğitimi almak için yetişkin programında minimum yaş 16 ‘dır. Bu merkezde 22 aydınlık sınıf bulunmaktadır.264 kişilik kapasitesi olan St Giles San Francisco merkezinde yaş ortalaması 27 ‘dir.
St Giles International College Dil Okulu Fiyatları
St Giles dil okulunun fiyat liStesi ve güncel promosyonları hakkında bilgi almak için ICES Yurtdışı Eğitim Danışmanlık’tan dil okulu danışmanlarımız ile iletişime geçebilir veya bilgi iStek formunu doldurabilirsiniz.

BİLGİ ALMAK İÇİN FORMU DOLDURUP GÖNDERİN, SİZİ ARAYALIM!

Ayrıntılı bilgi için

St Giles Amerika ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için bizi arayın.

444 22 03

~ Bilgi İste ~

Bilgi Almak İçin Formu Doldurup Gönderin, Sizi Arayalım!