İletişim İş Fırsatları Etkinlikler
St. Giles London Central
...
St. Giles London Central
St. Giles London Central

Uluslararası zincir dil okullarından olan St. Giles, 1955 yılında kurulan köklü dil okullarından biridir. 60 yılı aşkın süredir eğitim veren bu kurum, yurtdışında İngilizce dil eğitimi denildiğinde akla gelen başlıca dil okullarından biridir. İlk olarak İngiltere’de kurulduktan sonra Amerika ve Kanada’da okullarını açmıştır. St. Giles eğitim kalitesi yüksek olan ve aynı zamanda öğrencilere sundukları çeşitli aktivite programları ile öğrencilerin sosyalleşmesini ve günlük hayatta da pratik yapmalarını teşvik eden akademik olarak kendisini sürekli yenileyen ve geliştiren bir dil okuludur.

GILES International English Schools Dil Okulu Merkezleri

  • İngiltere: Londra, Cambridge, Brighton, Eastbourne
  • Amerika: New York
  • Kanada: Vancouver

Dil Okulu Süreleri

St. Giles dil okulunda minimum 2 hafta olacak şekilde bir yıla kadar eğitim alabilirsiniz. Ancak seçeceğiniz program tipine bağlı olarak eğitim süreleri değişebilir.

Dil Okulu Programı

PROGRAM ADI

Genel İngilizce (Sabah ve öğleden sonra programları)

Yoğun İngilizce

Akademik İngilizce (International Semester Courses)

Üniversite Hazırlık kursları

Öğretmenlere yönelik kurslar (CELTA/TESOL/TKT/TEC kursları)

Sınav Hazırlık Kursları (IELTS/TOEFL/TOEIC/Cambridge Sınavları)

Online Eğitim

Birebir dersler

Aile Programları

Family Course seçenekleri: İngiltere’de Londra ve Brighton’da bulunmaktadır.

Küçükler için İngilizce (Junior Courses)

Yaz okulları

Junior Courses seçenekleri: İngiltere’de London, Cambridge, Canterbury, Oxford, Nottingham ve Bournemouth’ta bulunmaktadır.

Kabul ve Başvuru Şartları

  • Genel dil programlarında herhangi bir başvuru şartı aranmaz.
  • Öğrenci sıfırdan dil öğrenmek için kursa kayıt olabilir ancak yeni öğrenenler için ayrı bir sınıf olduğu için başlangıç tarihleri Genel İngilizce programlarına göre farklıdır.
  • Sınav Hazırlık Kursları (IELTS/TOEFL/TOEIC/Cambridge Sınavları) gibi özel programlar için öğrencilerin genellikle minimum B1 düzeyinde İngilizce bilgisine sahip olması beklenir.
  • Öğretmenlere yönelik kurslar için dil yeterliliğinizi ve eğitiminizi kanıtlayan belgeler talep edilir.

Başvuru Dönemi ve Tarihleri

PROGRAM

BAŞLANGIÇ TARİHİ

BAŞVURU DÖNEMİ

Genel İngilizce

Her Pazartesi

Her zaman başvuru yapılabilir.

 

Sınav Hazırlık

Genellikle her Pazartesi

Her zaman başvuru yapılabilir. Intermediate seviyesinde olan bu kursa direkt başlayabilir.

 

Yaz Okulları

Genellikle Haziran, Temmuz, Ağustos ayları

 

Her zaman başvuru yapılabilir.

Öğretmenlere Yönelik Kurslar

Danışınız.

Her zaman başvuru yapılabilir.

 

 

St. Giles London Central

Fiyatları ve Ücretleri

4 Hafta Eğitim

600-800 GBP

8 Hafta Eğitim

1100-1500 GBP

12 Hafta Eğitim

1600-2100 GBP

24 Hafta Eğitim

3000-3800 GBP

Not: Yukarıda yazan fiyatlar İngiltere Brighton’daki okulun fiyatları düşünülerek yaklaşık olarak yazılmıştır. Güncel fiyatlar hakkında detaylı bilgi almak için bilgi istek formunu doldurunuz.

Konaklama

St. Giles konaklama olarak aile yanı ile yurt konaklama seçeneklerine sahiptir. Aile yanında tek kişilik odalarda konaklama tercih edilir ancak öğrenci yanında birisiyle birlikte seyahat ediyorsa aile yanında çift kişilik odada konaklama seçme hakkı olur. Aile yanı konaklamalarda yemek seçeneği birden fazladır: sabah ve akşam yemeği birlikte, sadece kahvaltı ya da öğrencinin evde kendi yemeğini yapabileceği seçenekler mevcuttur. Genellikle Haziran-Ağustos aylarında yaz dönemi ek ücreti uygulanmaktadır.

Yurt konaklamalarında ise öğrencilerin tek/çift kişilik odalarda odanın fiziksel özelliklerine bağlı olarak büyük ya da küçük oda seçenekleri vardır. Yemek hizmeti genellikle olmaz, ancak ortak kullanım alanlarında mutfağa sahip olan yurtlarda öğrenciler mutfakta kendilerine yemek hazırlayabilirler. Banyo ve tuvalet çoğu zaman ortak kullanım alanlarındadır. St.Giles aile ve yurt konaklamalarına ek olarak otel ve paylaşımlı ev konaklama seçenekleri de sunar.

Vize

Uzun süredir vize konusunda oldukça deneyimli olan ekibimiz ile vize konusunda profesyonel danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Danışmanlık hizmetimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bilgi istek formumuzu doldurarak randevu oluşturabilirsiniz.

Neden ICES Turkey Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı?

Danışmanlık hizmetimiz program seçiminizden vize sürecine, hatta dil eğitimine başladıktan sonra da ülkeye dönene kadar devam etmektedir. Öğrencilerimiz ile gitmeden önce ve gittikten sonra bağımızı koparmaz, neler yaptıkları konusunda takip ederiz. Temsilcisi olduğumuz pek çok dil okulumuz arasından öğrencilerin talebini karşılayacak en iyi seçenekleri sunarız.

ST GILES International English Schools Dil Okulu Yorumları ve Görüşleri

ST.GILES dil okuluna daha önce gönderdiğimiz öğrencilerin görüşlerini danışmanlarımız ile yapacağınız görüşmeler esnasında öğrenebilirsiniz. Buna ek olarak buradan öğrenci yorum ve görüşlerini yorumlar sayfasından bakabilir ya da Instagram hesabımızdan öğrenci görüşlerinin özetini okuyabilirsiniz.

Bilgi Almak İçin Formu Doldurup Gönderin, Sizi Arayalım!
Hızlı İletişim İçin Hemen Arayın 444 2 203
Bilgi İste