İletişim İş Fırsatları Etkinlikler
Toronto School of Management

Toronto School of Management

Toronto School of Management İşletme, Muhasebe, Konaklama ve Turizm, IT ve Bilgisayar, Dijital Pazarlama, Siber Güvenlik veya Data Analitiği gibi kariyere yönelik diploma veya sertifika programları sunan yenilikçi bir kolejdir. Genelde 1 yıl eğitim, 1 yıl da full time (iş yerleştirme garantili) çalışma modelindedir. Programları Amazon Web Servisleri, Oracle Hospitality, Tableau ve Quickbooks tarafından desteklenmektedir. Toronto School of Management öğrencilere iş ortakları ve partnerleri ile gerçek iş dünyasında deneyim kazandırır. Öğrenciler çalışmaları esnasında 20 saate kadar ve planlanan aralar sırasında ise full-time olarak çalışabilir. TsoM tarafından sağlanan diplomaların dördü, sınıf içi çalışmalarını doğrudan akademik ve kariyer hedefleriyle ilgili olan denetimli, pratik iş deneyimi ile bütünleştiren bir eğitim içerir.Toronto kampüsü, Ontario’nun başkentinde, Kanada’nın iş ve kültür merkezinde yer almaktadır ve toplu taşıma araçları ile kolayca ulaşılabilecek merkezi bir noktada, ana metro hattında bulunmaktadır. Aynı zamanda TsoM, Global UniversitySystems üyesidir.

TsoM Ranking (Sıralama)

Toronto School of Management sertifika ve diploma programı sunduğu için dünya sıralamasında yer almamaktadır.

Mezun Kişiler ve Ünlü İsimler

Toronto School of Management’da sertifika ve diploma programlarını tamamlayan öğrenciler dünyanın her yerinde, büyük, global şirketlerle çalışma fırsatını elde ederler.

Lisans Eğitimi Bölümleri

Toronto School of Management’da lisans programları bulunmamaktadır.

Yüksek Lisans Programları

Toronto School of Management’da yüksek lisans programı bulunmamaktadır.

MBA Programı

Toronto School of Management’da MBA programı bulunmamaktadır.

TsoM Sertifika-Diploma ProgramlarıBusiness (İşletme)Hospitality&Tourism (Konaklama ve Turizm)Big Data (Data)Accounting (Muhasebe)Information Technology (Bilgi Teknolojisi)

Toronto School of Management

Gereken Not Ortalaması ve Taban Puanlar

Sertifika veya Diploma programları için, öğrencinin Ontario High School seviyesine denk sayılan lise diploması ve dil yeterliliğini uluslararası dil sınavlarından biriyle kanıtlaması istenir. 

Fiyat ve Ücretler

Cerfiticate in Business Essentials CO-OP (İş Şartları)

5.000 CAD

Diploma in Business Administration CO-OP (İşletme Yönetimi)

9.000 CAD

Diploma in Hospitality&Tourism Management CO-OP (Konaklama ve Turizm)

9.000 CAD

Diploma in Cyber Security Specialist CO-OP (Siber Güvenlik)

11.495 CAD

Diploma in Data Analytics CO-OP (Data Analiz)

11.000 CAD

Başvuru Dönemi ve Tarihleri

Programların başvuru tarihleri esnektir.  Öğrenciler yılda 2’den 6’ya kadar olan farklı aralıklarda başvuru yapabilir ve öğrenim görmeye başlayabilirler. Programdan programa değişen intake ve başlangıç tarihlerine TsoM’un kendi sayfasından ulaşılabilir.

Vize

Detaylı bilgi için Öğrenci Vizesi sayfamıza bakınız.

Neden ICES Turkey Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı?

Üniversiteleri birebir tanıyan, başvuru kontakt ofisleri ile ve uluslararası öğrenci toplulukları, öğrenci birimleriyle yakın ilişki içinde çalışan her yıl ziyaretlerde bulunan ICES Turkey Yurtdışı Eğitim, Kanada’da eğitim hakkında çok iyi yetişmiş ve eğitim görmüş bir akademik danışman kadrosuna sahiptir. Yalnızca üniversite seçimi değil sertifika ve diploma programlarının birebir seçimleri, yaşam imkanları, masraflar, tüyolar için destek alabileceğiniz kurumumuz tüm süreçleri sizi en az yoracak ve en başarılı şekilde noktalayacak düzeneğini Kanada’daki eğitim hakkındayıllardır danışmanlığını sürdürmektedir.

TsoM Yorumları ve Görüşleri

Yurtdışı eğitim sürecinde her daim yanında olduğumuz öğrencilerimizin yorumlarını okumak için öğrenci yorumları sayfamızı ziyaret edebilir, istediğiniz ülke, üniversite ve bölüm ile ilgili bilgi edinebilirsiniz. 

Bilgi Almak İçin Formu Doldurup Gönderin, Sizi Arayalım!
Hızlı İletişim İçin Hemen Arayın 444 2 203
Bilgi İste