444 2 203
info@icesturkey.com

Etkinlikler

Geçmiş Etkinlikler
Berlin School of Business and Innovation
Berlin School of Business and Innovation
Almanya'nın önde gelen ve uygun maliyetli üniversitelerinden Berlin School of Business and Innovation, İngiltere'nin en iyi 10 MBA programından birine sahip olan UCA London ve popüler Amerikan üniversitelerinden Concordia Chicago diplomalarına çok uygun ödeme imkanları ile ulaşmanızı ve Almanya'da 18 aylık çalışma izni almanızı sağlıyor. Ücretsiz Webinarımıza katılıp detaylı bilgi almak için formu doldurup bize göndermeniz yeterli! 
İtalya - Padova Üniversitesi Webinar
İtalya - Padova Üniversitesi Webinar

Avrupa'nın ve dünyanın en prestijli üniversitelerinden Padova Üniversitesi'nde eğitim, başvuru şartları, burs imkanları ve yaşam hakkında detaylı bilgileri yerinden alabileceğiniz ücretsiz webinarımızda lisans ve yüksek lisans programları hakkında son derece detaylı bilgiler paylaşılacak ve sorularınız üniversite temsilcisi tarafından yanıtlanacaktır.

Padova Üniversite webinarına katılan tüm öğrencilerimiz başvurularında ücretsiz danışmanlık alabilecektir. Formu gönderip kayıt olan öğrencilerimize 48 saat içinde webinar linki iletilecektir. 

RADBOUD UNIVERSITY WEBINAR
RADBOUD UNIVERSITY WEBINAR
Hollanda'nın en iyi üniversitelerinden birinde İngilizce olarak lisans ve yüksek lisans programları, burs imkanları ve yaşam şartları hakkında detaylı bilgiler verilecek webinarımıza davetlisiniz. Radboud Üniversitesi, Times Higher Education sıralamalarına göre dünyanın en iyi 150 üniversitesinden biri olup eğitim ücretleri ve yaşam maliyetleri açısından eş değeri birçok üniversiteye göre daha makuldür. Hollanda'da en iyi kalitede eğitim almak ve eğitim sonrasında çalışma izni almak için ücretsiz webinarımıza kayıt olmayı unutmayın. 
Katılımcılara webinar linki kayıt sonrası 48 saat içerisinde iletilecektir. 
AVRUPADA UYGUN FİYATLI VE KALİTELİ EĞİTİM - WEBINAR
AVRUPADA UYGUN FİYATLI VE KALİTELİ EĞİTİM - WEBINAR

University of Szeged'den Emilia Szörenyi ve Think Poland'dan Zuzanna Siwecka'nın katılımlarıyla gerçekleşecek webinarlarımıza bugün kayıt için sağdaki formu doldurun webinar günü linkten katılın:

14.00 Polonya sunumu: https://global.gotomeeting.com/join/425966413

16.00 Macaristan sunumu: https://global.gotomeeting.com/join/115150781

icesturkey etkinlikleri

ICES Turkey etkinlikleri Avrupa, Amerika ve Kanada’dan bir çok üniversite, lise ve dil okulu tarafından özel olarak desteklenmektedir ve öğrenciler için birebir kayıt ve başvuru imkanı tanımaktadır. Türkiye’de yapılan en kapsamlı yurt dışı eğitim etkinliklerine öğrenciler basit bir şekilde seçtikleri etkinliklerin sağ tarafında oluşturulan kayıt formlarını doldurarak kayıt olabilecekler.

icesturkey etkinlikleri

Yurt dışı eğitim etkinlikleriyle, ICES Turkey Yurtdışı Eğitim ve Danışmanlık, Yurt dışında eğitim almak isteyen öğrenci adaylarını belirli üniversiteler, dil okulları ve liselerle bir araya getiriyor. Öğrenciler bu çalışmalar esnasında ücretsiz olarak okul temsilcileriyle birebir tanışma, sorularına yanıt alma, başvuru sürecini öğrenme, burs imkanlarından faydalanma gibi bir çok imkana sahip olacak. ICES Turkey etkinlikleri Avrupa, Amerika ve Kanada’dan bir çok üniversite, lise ve dil okulu tarafından özel olarak desteklenmektedir ve öğrenciler için birebir kayıt ve başvuru imkanı tanımaktadır. 

Akreditasyonlar ve Desteklenen Üniversiteler