444 2 203
info@icesturkey.com

Etkinlikler

Geçmiş Etkinlikler
AVRUPADA UYGUN FİYATLI VE KALİTELİ EĞİTİM - WEBINAR
AVRUPADA UYGUN FİYATLI VE KALİTELİ EĞİTİM - WEBINAR

University of Szeged'den Emilia Szörenyi ve Think Poland'dan Zuzanna Siwecka'nın katılımlarıyla gerçekleşecek webinarlarımıza bugün kayıt için sağdaki formu doldurun webinar günü linkten katılın:

14.00 Polonya sunumu: https://global.gotomeeting.com/join/425966413

16.00 Macaristan sunumu: https://global.gotomeeting.com/join/115150781

icesturkey etkinlikleri

ICES Turkey etkinlikleri Avrupa, Amerika ve Kanada’dan bir çok üniversite, lise ve dil okulu tarafından özel olarak desteklenmektedir ve öğrenciler için birebir kayıt ve başvuru imkanı tanımaktadır. Türkiye’de yapılan en kapsamlı yurt dışı eğitim etkinliklerine öğrenciler basit bir şekilde seçtikleri etkinliklerin sağ tarafında oluşturulan kayıt formlarını doldurarak kayıt olabilecekler.

icesturkey etkinlikleri

Yurt dışı eğitim etkinlikleriyle, ICES Turkey Yurtdışı Eğitim ve Danışmanlık, Yurt dışında eğitim almak isteyen öğrenci adaylarını belirli üniversiteler, dil okulları ve liselerle bir araya getiriyor. Öğrenciler bu çalışmalar esnasında ücretsiz olarak okul temsilcileriyle birebir tanışma, sorularına yanıt alma, başvuru sürecini öğrenme, burs imkanlarından faydalanma gibi bir çok imkana sahip olacak. ICES Turkey etkinlikleri Avrupa, Amerika ve Kanada’dan bir çok üniversite, lise ve dil okulu tarafından özel olarak desteklenmektedir ve öğrenciler için birebir kayıt ve başvuru imkanı tanımaktadır. 

Akreditasyonlar ve Desteklenen Üniversiteler