444 2 203
info@icesturkey.com

Etkinlikler

Geçmiş Etkinlikler
NABA Milano | Top 100 for Arts&Design in the world - Webinar
NABA Milano | Top 100 for Arts&Design in the world - Webinar

Alanında dünyanın en iyi 100 üniversitesi arasında bulunan, tasarım - sanat akademisi NABA Milano ile tanışmak için ücretsiz webinarımıza hemen kayıt olun! NABA Milano, moda tasarım, grafik tasarım, dijital tasarım, animasyon, yeni medya ve teknolojileri gibi birçok geleceğe ışık tutan bölümleri, sektörün önde gelen firmalarıyla ortaklığı, yaz okulları, portfolyo kampları, %50'ye varan burs imkanları ve daha birçok avantajla sizleri bekliyor.

Hemen ekranın sağ kısmındaki formu doldurun ve etkinlik davetinizi alın! *Katılım Sınırlıdır * Webinar dili İngilizcedir.

Hollanda | Radboud University Webinar
Hollanda | Radboud University Webinar

Hollanda'nın ve Avrupanın en iyi araştırma üniversitelerinden Radboud University ile gerçekleştireceğimiz ücretsiz webinarımıza davetlisiniz. Radboud University, Times sıralamalarına göre dünyanın en iyi 150 üniversite içerisinde yer alıyor. İngilizce dilinde lisans ve yüksek lisans programları bulabileceğiniz üniversitemiz, dünya çapında anlaşmalı üniversite ortakları ve firma partnerleriyle hem akademik hem de kariyer anlamında geleceğinize büyük katkı yapacaktır. Hollanda'nın en arkadaş canlısı kentlerinden biri olan Nijmegen ise öğrenciler için ideal bir yaşam sunuyor.

WEBINAR LINKI: ICES Turkey is inviting you to a scheduled Zoom meeting.

Topic: Radboud University Webinar | ICES Turkey
Time: Feb 23, 2022 07:00 PM Istanbul

Join Zoom Meeting
https://zoom.us/j/96043446002?pwd=YWwwNWtweFhoU0sxQS9FcmptY3dNQT09
Meeting ID: 960 4344 6002
Passcode: 821464

| WEBINAR TARİHİ: 23 ŞUBAT 2022 ÇARŞAMBA SAAT 19:00

Almanya'da İngilizce Eğitim Semineri
Almanya'da İngilizce Eğitim Semineri
Almanya'da Berlin başta olmak üzere farklı kampüslerde sağladığı İngilizce eğitimle ön plana çıkan SRH Hochschule'nin temsilcisi ile Almanya'da İngilizce eğitim fırsatlarını değerlendirmek ister misin? Taksim Point Hotel'de gerçekleşecek etkinliğe katılmak için kayıt yaptırmanız yeterli. 
 
İtalya'da Eğitim - University of Padua
İtalya'da Eğitim - University of Padua

İtalya'nın en önemli devlet üniversitelerinden Padova Üniversitesi ile gerçekleştireceğimiz ücretsiz webinar'a davetlisiniz. Padova'da İngilizce dilinde lisans ve yüksek lisans programları hakkında detaylı bilgi alabileceğiniz bu webinar programımızda üniversite temsilcimiz ve uzman eğitim danışmanınıza tüm sorularınızı sorabilecek ve başvuru işlemleriniz için detaylı olarak destek alabileceksiniz. Webinar programımıza katılan öğrenciler Padova Üniversitesi için ücretsiz danışmanlık hizmetinden faydalanma imkanı da bulacaklar.

Join Zoom Meeting
https://zoom.us/j/92837725839?pwd=RTFDMGNxVDlncUJiY0M0L0NvNTNGUT09

Berlin School of Business and Innovation
Berlin School of Business and Innovation
Almanya'nın önde gelen ve uygun maliyetli üniversitelerinden Berlin School of Business and Innovation, İngiltere'nin en iyi 10 MBA programından birine sahip olan UCA London ve popüler Amerikan üniversitelerinden Concordia Chicago diplomalarına çok uygun ödeme imkanları ile ulaşmanızı ve Almanya'da 18 aylık çalışma izni almanızı sağlıyor. Ücretsiz Webinarımıza katılıp detaylı bilgi almak için formu doldurup bize göndermeniz yeterli! 
İtalya - Padova Üniversitesi Webinar
İtalya - Padova Üniversitesi Webinar

Avrupa'nın ve dünyanın en prestijli üniversitelerinden Padova Üniversitesi'nde eğitim, başvuru şartları, burs imkanları ve yaşam hakkında detaylı bilgileri yerinden alabileceğiniz ücretsiz webinarımızda lisans ve yüksek lisans programları hakkında son derece detaylı bilgiler paylaşılacak ve sorularınız üniversite temsilcisi tarafından yanıtlanacaktır.

Padova Üniversite webinarına katılan tüm öğrencilerimiz başvurularında ücretsiz danışmanlık alabilecektir. Formu gönderip kayıt olan öğrencilerimize 48 saat içinde webinar linki iletilecektir. 

RADBOUD UNIVERSITY WEBINAR
RADBOUD UNIVERSITY WEBINAR
Hollanda'nın en iyi üniversitelerinden birinde İngilizce olarak lisans ve yüksek lisans programları, burs imkanları ve yaşam şartları hakkında detaylı bilgiler verilecek webinarımıza davetlisiniz. Radboud Üniversitesi, Times Higher Education sıralamalarına göre dünyanın en iyi 150 üniversitesinden biri olup eğitim ücretleri ve yaşam maliyetleri açısından eş değeri birçok üniversiteye göre daha makuldür. Hollanda'da en iyi kalitede eğitim almak ve eğitim sonrasında çalışma izni almak için ücretsiz webinarımıza kayıt olmayı unutmayın. 
Katılımcılara webinar linki kayıt sonrası 48 saat içerisinde iletilecektir. 
AVRUPADA UYGUN FİYATLI VE KALİTELİ EĞİTİM - WEBINAR
AVRUPADA UYGUN FİYATLI VE KALİTELİ EĞİTİM - WEBINAR

University of Szeged'den Emilia Szörenyi ve Think Poland'dan Zuzanna Siwecka'nın katılımlarıyla gerçekleşecek webinarlarımıza bugün kayıt için sağdaki formu doldurun webinar günü linkten katılın:

14.00 Polonya sunumu: https://global.gotomeeting.com/join/425966413

16.00 Macaristan sunumu: https://global.gotomeeting.com/join/115150781

icesturkey etkinlikleri

ICES Turkey etkinlikleri Avrupa, Amerika ve Kanada’dan bir çok üniversite, lise ve dil okulu tarafından özel olarak desteklenmektedir ve öğrenciler için birebir kayıt ve başvuru imkanı tanımaktadır. Türkiye’de yapılan en kapsamlı yurt dışı eğitim etkinliklerine öğrenciler basit bir şekilde seçtikleri etkinliklerin sağ tarafında oluşturulan kayıt formlarını doldurarak kayıt olabilecekler.

icesturkey etkinlikleri

Yurt dışı eğitim etkinlikleriyle, ICES Turkey Yurtdışı Eğitim ve Danışmanlık, Yurt dışında eğitim almak isteyen öğrenci adaylarını belirli üniversiteler, dil okulları ve liselerle bir araya getiriyor. Öğrenciler bu çalışmalar esnasında ücretsiz olarak okul temsilcileriyle birebir tanışma, sorularına yanıt alma, başvuru sürecini öğrenme, burs imkanlarından faydalanma gibi bir çok imkana sahip olacak. ICES Turkey etkinlikleri Avrupa, Amerika ve Kanada’dan bir çok üniversite, lise ve dil okulu tarafından özel olarak desteklenmektedir ve öğrenciler için birebir kayıt ve başvuru imkanı tanımaktadır. 

Akreditasyonlar ve Desteklenen Üniversiteler