EMBASSY ENGLISH AVUSTRALYA

Avustralya , son dönemlerde refah düzeyinin yüksek oluşu ve para biriminin AUD olmasından dolayı oldukça tercih edilmektedir. Öğrenci nüfusunun oldukça fazla olduğu Avustralya ‘ da yabancılara karşı sıcak davranışların sergilenmesi ve cana yakın insanların bulunması bu ülkeyi daha cazip hale getirmiştir. Embassy English zincir okulunun Avustralya ‘ da bir çok şubesi bulunmaktadır.

 

Embassy Dil Okulu Brisbane

Brisbane şehir merkezinde bulunan Embassy Brisbane , konumu itibari ile Avustralya ‘ nın doğa güzelliklerinin tadını çıkarmanıza yardımcı olur.Embassy Brisbane dil okulunu tercih eden öğrenciler , Queensland partner üniversitelerinden birine geçiş yapabilirler.Bu merkeze katılmak için minimum yaş 16 ‘ dır. Yoğun İngilizce , standart İngilizce , Language Semester Abroad , İş İngilizcesi , sınavlara hazırlık ( IELTS ) ve birebir dersleri Embassy Brisbane ‘ de alabilirsiniz.

 

Embassy Dil Okulu Melbourne

Embassy dil okulunun Melbourne merkezi , Merkezi bir iş bölgesinde bir kampüste bulunduğu için hem sosyal anlamda öğrencilerin gelişimine hem de şehrin tadını çıkarmalarına fırsat verir. Yurt seçeneği de bulunan okulda , okula 15 dakikalık mesafede bulunan Urban Central ‘ de de veya tramvayla 30 dakikalık mesafede bulunan Seasons Heritage ‘ de kalabilirsiniz.Aile yanı tercih eden öğrenciler için ise Melbourne bölgesinin her yerinde konaklamalar bulunmaktadır.

 

Embassy Dil Okulu Gold Coast

Muhteşem Gold Coast sahiline oldukça yakın bir konumda olan Embassy dil okulu , yardımsever çalışanları ve aile sıcaklığındaki ortamı ile öğrencilere en yüksek verimi vermeyi amaçlar.Bu merkezde eğitime başlayabilmek için minimum yaş 16 olmaktadır. Language Semester Abroad , sınavlara hazırlık ( IELTS ) gibi alanlarda da eğitim veren Embassy Gold Coast dil okulu , size Avustralya ‘ da eğitimin yanında sörf yapma deneyimi de sağlar.

 

Embassy Dil Okulu Sydney

Üniversite tarzında bir kampüste dil eğitimi alırken aynı zamanda kampüsün öğrencileri ile kaynaşma imkanı bulabileceğiniz Embassy Sydney dil okulu Harbour köprüsüne , Sydney Opera binasına oldukça yakın oluşu ile bu merkezi oldukça tercih edilebilir kılmıştır.Cambridge sınav merkezi olan Embassy Sydney ‘ de akademik amaçlar için İngilizce , sınav hazırlığı , Language Semester Abroad gibi alanlarda da eğitim alabilirsiniz.

 

Embassy Dil Okulu Auckland

Embassy Auckland dil okulu ile Yeni Zelanda ‘yı keşfetme imkanı bulacaksınız. Üniversite öğrencileri ile aynı kampüsü paylaşmak , öğrencilere daha çok pratik yapma şansı verecektir.Konaklama olarak hem pansiyon , hem de bölgenin her yerinde bulunan aile yanlarında konaklayabilirsiniz. Programa katılma yaşı minimum 16 ‘dır.

Embassy dil okulunun fiyat listesi ve güncel promosyonları hakkında bilgi almak için ICES Yurtdışı Eğitim danışmanlarınızla iletişime geçiniz veya bilgi istek formunu doldurunuz.

BİLGİ ALMAK İÇİN FORMU DOLDURUP GÖNDERİN, SİZİ ARAYALIM!

Ayrıntılı bilgi için

Embassy English Avustralya ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için bizi arayın.

444 22 03

~ Bilgi İste ~

Bilgi Almak İçin Formu Doldurup Gönderin, Sizi Arayalım!