LAL Malta dil okulu, IELS Malta olarak da bilinmektedir. Feltom, Alto gibi kurumların akreditasyonuna sahiptir. Yurtdışı eğitimi İngilizcenizi geliştirmeniz için çok önemlidir ve IELS LAL Malta dil okulu bu konuda uzun süreli deneyime sahip bir okuldur.

 

 

LAL Hakkında

35 yıldır eğitim veren ve köklü bir kuruluş olan LAL Language Centers, bulunduğu bölgelerin en dikkat çeken konumlarında yer alır. Malta Dil Okulları Sliema ve Gozo’da bulunan okulun Güney Afrika Dil Okulları, Amerika Dil Okulları ve İngiltere Dil Okulları listesinde LAL Language Centers’ın diğer dil okulu şubeleri hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

İngilizce dil eğitimi alırken eğitim dışında kalan zamanda sosyal aktivitelere verdiği önemle, öğrencilere dili yaşayarak öğrenme fırsatı veren LAL, kaliteli öğretmenleri ve konaklama seçenekleri ile en sık tercih edilen okullardandır.

Daha fazla bilgi almak için ICES Turkey Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile iletişime geçebilirsiniz. Dil okulu danışmanlık hizmetimiz ücretsizdir.

 

IELS LAL Language Centers Programları 

Adult courses denilen yetişkinlere yönelik programlar 16 yaş ve üzerinin katıldığı İngilizce dil eğitimi programlarıdır. Adult courses listesi aşağıdaki şekildedir:

  • Genel İngilizce (General English)
  • Yoğun İngilizce (Intensive English)
  • İş İngilizcesi (Business English)
  • Birebir dersler
  • Sınav Hazırlık Kursları (IELTS/TOEFL/TOEIC/Cambridge Sınavları)
  • Öğretmenlere yönelik kurslar
  • Celta Qualification Course
  • Yurtdışında yaz okulu düşünen junior program denilen küçük yaştaki öğrencilerimiz için Malta’da Sliema’da kurs alma imkanı mevcuttur.

 

LAL Sliema Dil Okulu

Akdeniz ‘de kendine özgü bir ada olan Malta, İngilizlerin etkisinde kalmış renkli bir ülkedir. Dolayısıyla İngilizce öğrenmek için en uygun yerlerden biridir. Sliema‘nın tam kalbinde yer alan LAL Malta ‘ da akıllı tahtalar olan modern sınıflar bulunmaktadır. Maksimum 12 kişilik sınıfların olduğu okulda 95 sınıf bulunmaktadır. Neredeyse kış mevsiminin hiç yaşanmadığı bir ülke olan Malta, aynı zamanda turistlerin ziyaret etmek için sıklıkta tercih ettiği bir ülkedir. LAL Malta okula yürüyüş mesafesinde ve ihtiyaçlarınıza yönelik birçok konaklama seçeneği sunar. Malta‘da dil okulu diyince akla gelen ilk okullardan olan LAL Language Centres Malta , İngiltere dil okullarına kıyasla iyi bir alternatif oluşturmaktadır.

 

 

LAL Gozo Dil Okulu

Malta’nın en büyük 2.adası olan Gozo, adanın en kalabalık şehridir. Resmi dil olarak İngilizce de konuşulmaktadır. LAL Gozo , limana sadece 10 dakikalık mesafede bulunmaktadır. Diğer okullarımıza göre daha sessiz ve sakin bir okul olan LAL Gozo, uluslararası öğrenciler ile iletişime geçip, İngilizce öğrenmek ve pratik yapmak için oldukça uygun bir lokasyondur. LAL Language Centres Gozo , Sliema‘dan sonra Malta ‘ da tercih edilen dil okullarından biridir.

 

LAL Malta Dil Okulu Konaklama

LAL Language Centres konaklamalarında tek kişilik ya da çift kişilik odada aile yanında kalınabilir. Genellikle Malta’da yurt konaklamalar tercih edilir.

Malta dil okulu Gozo’da eğitim alan öğrenciler Migiarro Residence ‘ta konaklayabilmektedir. Tüm apartmanlarda ücretsiz Wi-fi bulunmaktadır. Odalar çift kişilik ya da üç kişiliktir.

IELS Malta English School’da Sliema’da dil eğitimi alan öğrenciler dil okuluna 5 dakikalık mesafedeki Day’s Inn Hotel& Residence ya da 15 dakika uzaktaki The Howard Hotel&Residence’ta kalabilir. Bunun dışında farklı konaklama seçenekleri ve oteller de mevcuttur. Residence konaklama tercih edenlerin yaş profili genellikle 18-35 yaş arasındadır.

 

LAL Malta Dil Okulu Vize

LAL Dil okulları arasında en çok Malta Dil okulu ilgi çekmektedir çünkü Malta dil okulları son zamanlarda daha çok popüler olmaya başlayan bir bölgedir. Öğrenci vizesi olmayan, ancak yeşil pasaportu olan öğrencilerin 90 güne kadar vizesiz eğitim alabilmektedir. Ayrıca Malta’da 3 ay üzeri eğitim aldığınızda çalışma izni elde etme fırsatınız mevcuttur. Aynı zamanda, İngilterede üniversitede eğitimi almak ve üniversite hazırlık programlarına dahil olmak isteyen öğrencilerin çoğu maliyet açısından yurtdışı dil eğitimi için Malta’yı daha uygun fiyatlı bulduğundan Malta Dil Okulları’nı tercih etmektedir.

BİLGİ ALMAK İÇİN FORMU DOLDURUP GÖNDERİN, SİZİ ARAYALIM!

Ayrıntılı bilgi için

LAL Malta ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için bizi arayın.

444 22 03

~ Bilgi İste ~

Bilgi Almak İçin Formu Doldurup Gönderin, Sizi Arayalım!