Yurtdışında dil okulu dendiğinde Kanada dil okulları son yıllarda en çok tercih edilen dil okulları arasındadır. Kanada ILAC International Dil Okulu (International Language Academy of Canada), Toronto ve Vancouver’da İngilizce dil eğitimi veren, Kanadanın en büyük ve en prestijli dil okullarından biridir ve 75’ten fazla farklı milletten öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. Kanada’da öğrenci vizenizle uzun dönem eğitiminizi aldıktan sonra Kanada’da sertifika programına dahil olmanız, Kanada’da üniversite eğitimi almanız veya Kanada’da yüksek lisans yapmanız için okul yetkilileri size yardımcı olurlar.  Kanada’da lise eğitimi almamış olsanız dahi Kanada ILAC’te pathway denilen hazırlık programına katılarak daha akademik bir dil eğitimi alma imkanı elde edersiniz. Haftalık 30 ders saati veya 38 ders saati İngilizce eğitim sunulmaktadır. IELTS veya TOEFL sınav hazırlık kursları da alabilirsiniz. ILAC Toronto dil okulu ya da ILAC Vancouver dil okulu dil eğitiminin yanısıra Kanada vizesi de tarafımızdan öğrenci için alınmaktadır. 

ICES Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, ILAC Dil Okulu’nun Resmi Türkiye Kayıt Başvuru Merkezidir. Türk öğrenciler için %33’e varan indirimli dil eğitimi fiyatlarını kaçırmayın. Eğitim, konaklama, havaalanı karşılama gibi masraflar Kanada doları cinsindendir. ILAC International’ın ayrıca genç öğrenciler için yaz okulu programları da mevcuttur.

Kanada ILAC International Dil Okulu güncel fiyat listesi ve okul hakkında diğer bilgiler için lütfen bilgi iste formumuzu doldurun.

 

Neden Kanada ILAC Dil Okulunu Tercih Etmeliyim?

 • Kanada’nın en büyük ve en fazla ödüle sahip dil okuludur. Her yıl 14,000’den fazla öğrenci bu okulu tercih etmektedir.
 • ILAC Dil Okulu’nun tamamı Kanadalılara aittir ve aynı zamanda Kanadalılar tarafından işletilir.
 • Kanada’nın en büyük şehri Toronto ya da Kanada’nın en güvenli şehri Vancouver’da eğitim alma fırsatı elde edersiniz.
 • Modern kampüslerde güzel bir öğrenim atmosferi içinde eğitim alma şansı
 • Ücretsiz internet erişimi
 • Kanada’da dil eğitimi alırken farklı milletlerden öğrencilerle tanışma fırsatı
 • IELTS veya TOEFL sınavına girmeden 70’ten fazla üniversiteye girme şansı
 • Sınıflarda öğrenci dağılımı, öğrencinin İngilizce seviyesi, yaş-profil ve ulusuna göre yapılmaktadır.

 

 

Kanada ILAC Eğitim Ve Ders Programı

ILAC’te yetişkin ve genç yetişkin programları mevcuttur. Kanada ILAC Dil Okulu genç yetişkin programları 16-18 yaş arasını kapsar. Yetişkin Programları ise 19 yaş ve üzeridir. ILAC’te her İngilizce seviyesi 4 haftadır. Öğrenciler minimum 2 haftalık kayıt yaptırabilir.

ILAC’te toplamda 17 seviye vardır

 • 1-3 Başlangıç
 • 4-5 Orta Altı
 • 6-7 Orta
 • 8-9 Orta Üstü
 • 10-11 İleri Altı
 • 12-13 İleri
 • 14-15 İleri Üstü
 • 16-17 Yeterlik

 

ILAC Yoğun İngilizce Programları

ILAC Kanada Dil Okulu’nda haftada 26 temel ders+4 seçmeli ders olacak şekilde yapılmaktadır. Toplamda haftada 30 ders saati alınır ve dersler 45 dakikadır. Örnek takvime göre; pazartesiden cumaya dersler sabah 08:30 da dersler başlar ve 11:30‘a kadar sürer. Bu sürede temel dersler alınır. 11:30-12:00 öğle arasıdır ve 12:00-13:30 arasında Salı ve Perşembe günleri seçmeli dersler ve diğer günlerde yine temel dersler alınır. Seçmeli dersler, temel derslerinizi tamamlayıcı ve dil becerinizi geliştirmeye fırsat sağlamana yardımcı olur.

*Seçmeli dersler seviyenize göre sunulmaktadır. Konuşma, Dinleme, Filmler Üzerinden İngilizce, Telaffuz, Kelime Bilgisi, Akademik Kelime Bilgisi gibi dersler mevcuttur.

 

ILAC Power İngilizce Programları

Yoğun İngilizce derslerinden farklı olarak 8 ders daha Power İngilizce dersi alınır ve totalde haftada 38 ders alınır. Bu kursun sayesinde seviyeleri tamamlarken %30 daha hızlı ilerleme imkanınız olur. Örnek programa göre; İngilizce dil dersleri pazartesiden perşembeye 8:30-15:15 arasında ders yapılır. Cuma günü ise 08:30-13:30 arası temel dersler alınır.

 

Pathway - Üniversite Hazırlık Programları

Eğer Kanada’da üniversite veya yüksek lisans eğitimini almak ve bir kolejde ya da üniversitede eğitiminizi tamamlamak istiyorsanız bu program akademik açıdan hazırlık anlamında gerekli ve verimlidir. Bunun için ILAC sınavından 10.seviyede olmanız gerekmektedir. ILAC ayrıca size Kanada’daki kolejlere ve üniversiteler başvurularınız konusunda siz Kanada’da eğitim alırken yardımcı olan bir kurumdur.

Sınav Hazırlık (IELTS-TOEFL-Cambridge) Kursları
Kanada dil eğitiminde bu kurslara katılım için minimum ILAC 10.seviye olunması gerekmektedir.
Her iki haftada bir pazartesi günü kursa başlanabilir. 10.seviyenin altında kalan öğrenciler Genel İngilizce kursundan başlarlar. Sınav Hazırlık kursları konusunda Kanada ILAC’te eğitim alın!

 

İş İngilizcesi Programı

İş İngilizcesi Programında öğrenciler kariyer odaklı becerilerini geliştirir ve iş ortamında etkin iletişim kurma methodlarını geliştirirler. Ders konularında müzakere, iletişim ağı kurma ve toplantı yönetimi, iş yazışmaları ve sunum yapma becerileri desteklenir.

Not: İngilizce dil seviyenizi görmek ve ücretsiz ILAC sınavını almak isteyen öğrenciler olarak lütfen bizimle irtibata geçiniz.

 

Kanada ILAC Kampüsleri

Kanada ILAC kampüsleri Toronto ve Vancouver’da bulunmaktadır. Güvenli, fiyat kalite performansı yüksek ve İngilizce eğitimin en iyi alınabileceği bu okulda hangi kampüsü seçeceğiniz konusunda ICES Turkey öğrencilerine yardımcı oluyoruz.

 

ILAC Toronto Dil Okulu

Güvenli bir büyük şehir ve merkezi bir bölgede eğitim, bol aktivite,CN Tower,Niagara Şelalesi ve New York’a yakın olan ILAC Toronto dil okulu kampüsü, ICES Turkey Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı öğrencileri tarafından da Kanada’da en çok tercih edilen okullar arasındadır.

 

ILAC Vancouver

ILAC Vancover dil okulu otobüs durağı ve Skytrain’e yakın ve merkezi konumda eğitim isteyen, ferah bir okulu tercih edenler için uygundur. Doğasıyla büyüleyen Vancouver’da eğitim almak isteyenler için ILAC Vancouver dil okulu kampüsü caziptir.

 

Kanada ILAC Konaklama Seçenekleri

ILAC dil okulunda eğitiminize başlamadan önce “Gittiğimde nerede kalacağım?” gibi soru işaretlerine gerek yok çünkü siz gitmeden önce okul aracılığıyla bu hizmet sağlanmaktadır. Eğitim programlarının yanı sıra aile yanı veya öğrenci yurdu konaklama türünden faydalanabilirsiniz.

ILAC Dil Okulu’nda Dil Eğitimi Alırken Aile Yanı Konaklamanın Avantajları
*Kanada, dünyanın en zengin kültür çeşitliliğine sahip ülkelerden biridir. İki veya daha fazla uluslararası milletten öğrenci ile aile yanında kalınabilir. Aynı zamanda Kanada Toronto birçok Kanada kolej, Kanada üniversite ve Kanada Yüksek Lisans ‘a kayıtlı öğrencilerin bulunduğu büyük bir şehirdir.
*Kahvaltınızı ve öğle yemeğinizi kendiniz hazırlarsınız ve akşam yemeğiniz ev sahibiniz tarafından sıcak servis edilir.
*Kaldığınız ailenin evi ile ILAC arasındaki mesafe 45-55 dakikadır.

Aile yanı konaklamaya dahil olanlar:
*Haftanın 7 günü, günde 3 öğün yemek
*İnternet erişimi
*Daha önceki öğrencilerin memnun kalmış olduğu misafirperver aileler
*Konforlu oda ve ortak banyo

 

ILAC Dil Okulu Konaklama Seçeneği: Öğrenci Yurtları

Dream House - Toronto

ILAC Toronto’ya 30 dakika mesafede bulunan ve tercih edilen bu yurt hareketli bir bölge olan St.Clair ve Barhurst bölgesinde yer almaktadır. Yurtta özel odalar, ortak mutfaklar, ortak öğrenci alanları, Wi-Fi ve TV, haftada bir temizlik dahildir. Yemek ise dahil değildir.

Dream House Konaklama Seçenekleri:

 • Özel oda, ortak banyo (3 öğrenci bir banyoyu paylaşır)
 • Özel oda, yarı-ortak banyo (2 öğrenci bir banyoyu paylaşır)
 • Özel oda, özel banyo (odada kişiye özel banyo)

*Konaklama yer durumu ve güncel fiyatlar için mutlaka bize danışınız.

 

Parkside Öğrenci Yurdu - Toronto

ILAC’e yaklaşık 15 dakikalık mesafede bulunan yurt şehrin merkezindedir ve restoranlar ve aynı zamanda alışveriş merkezleri bu çevrededir. Yurtta ortak mutfak, Wi-Fi ve öğrenci salonu bulunmaktadır.

 

Parkside Residence Konaklama Seçenekleri:

 • Özel oda, ortak banyo
 • Ortak oda, ortak banyo

**Not: Parkside Residence’ta Eylül’den Nisan’a kadar konaklama tam pansiyondur. Mayıs-Ağustos aralığında ise sadece kahvaltı dahildir.

 

Diğer Yurtlar - Toronto

 • Casa Toronto
 • Chestnut Residence (Mayıs-Ağustos)
 • Tartu College (Mayıs-Ağustos)
 • Ryerson ILLC (Mayıs-Ağustos)
 • CCNM College (Tüm yıl)
 • Alexandra Hotel (Tüm yıl)
 • Pitman Hall-Sadece genç yetişkinler (Mayıs-Ağustos)

 

GEC VIVA Öğrenci Yurdu - Vancouver

ILAC Vancouver Dil Okulu’na giden öğrenciler için şehir merkezindeki konum, haftalık temizlik, özel, tam donanımlı mutfak, ücretsiz Wi-Fi ve Netflix seçenekleriyle cazip bir yurttur.

 

Diğer Yurtlar - Vancouver

 • GEC Granville (Tüm yıl)
 • YWCA Hotel (Tüm yıl)

 

Kanada ILAC Dil Okulu Havaalanı Transferi

Kanada dil okuluna gitmeden önce en çok sorulan sorulardan biri de “Beni orada kim karşılayacak?” sorusudur. Türkiye’den gelen öğrencilere bir ILAC temsilcisi elinde ILAC International Dil Okulu logosu ile havalimanında sizi karşılar. Eğer gitmeden önce havalimanı karşılama hizmeti aldıysanız size vereceğimiz havaalanı karşılama konfirmasyonunda belirtilmekte olan karşılama konusunda sorun yaşarsanız acil durumda aranacak telefon numaraları da yazmaktadır.

 

Kanada ILAC Dil Okulu Fiyatları

ILAC Dil Okulu fiyatları ve dil okulu indirimleri için lütfen bilgi ise formumuzu doldurunuz. ILAC Toronto Dil Okulu ve ILAC Vancouver Dil Okulu fiyatları kampüs farklı olsa da aynıdır. Konaklama fiyatlarına ise kurs başlama tarihinize göre yaz dönemi ek ücretleri eklenebilir. Kanada Toronto Dil Okulu fiyat listesi için lütfen bilgi isteyiniz.

 

BİLGİ ALMAK İÇİN FORMU DOLDURUP GÖNDERİN, SİZİ ARAYALIM!

Ayrıntılı bilgi için

ILAC Kanada ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için bizi arayın.

444 22 03

~ Bilgi İste ~

Bilgi Almak İçin Formu Doldurup Gönderin, Sizi Arayalım!