LSI Dil Okulu Kanada dışında İngiltere, Amerika, Avustralya, Yeni Zelanda gibi İngilizce eğitim alabileceğiniz diğer ülkelerde de kampüsleri bulunan LSI Dil Okulları, Kanada’da Toronto ve Vancouver şehirlerinde merkezi bir konumda hizmet vermektedir. Yurtdışı dil okullarında etkili bir ders anlatımı ve iyi bir İngilizce dil eğitimi için sınıf mevcutları yoğun değildir. Sınıf büyüklüğü maksimum 15 öğrenci ve dersler 50 dakikadır. LSI Kanada ayrıca küçük öğrenciler için Kanada Yaz Okulu programı da düzenlemektedir.

 

ICES Yurtdışı Eğitim Danışmanlık ile Toronto ve Vancouver dil okulunda dil eğitimi almanız için size İngilizce dil okul ücretleri ve okulun Türk öğrencilerine özel indirimli fiyat ve diğer bilgileri sunmaktadır.

Kanada’da üniversite okurken çalışma izniniz vardır ancak Kanada’da dil eğitimi alırken çalışma izniniz yoktur. Kanada vizesi almak ve detaylı bilgi edinmek için lütfen ICES Yurtdışı Eğitim Danışmanlık ile iletişime geçiniz.

 

LSI Kanada Dil Okulu En Çok Tercih Edilen Programlar

*Genel İngilizce 20
*Yoğun İngilizce 25
*Yoğun İngilizce 30
*İş İngilizcesi
*Akademik İngilizce
*Sınav Hazırlık Kursları (IELTS/TOEFL/TOEIC/Cambridge Sınavları)
*Birebir Kurslar

LSI Dil Okulu genel İngilizce kursları ve LSI Uluslararası Okul Yılı programları öğrencilere İngilizce dil eğitimi anlamında hem ders hem de sosyal faaliyet açısından katkı sağlar. İşyerinde kariyer yapmak ve iş hayatı ile ilgili İngilizce dil terimlerini öğrenebilmek için İş İngilizcesi programı idealdir. Sertifika ve diploma programına kayıt olmadan önce dil eğitimini geliştirmek isteyenler İngilizce dil eğitimine LSI Dil Okulu’nda başlangıç yapabilmektedir.

 

LSI Toronto Dil Okulu Ve Konumu

LSI Toronto kampüsü Yonge Street üzerinde yer almaktadır. Kanada’nın en güzel mahallelerinden biri olan Rosedale’de bulunan LSI Toronto, çevredeki tüm güzellikleri keşfedebileceğiniz avantajlı bir konumdadır. İngilizce öğrenmek için en ideal konumlardan birindedir.

LSI Toronto Dil Okulu, açık avlulu, ortak odalı ve öğrenciler için bilgisayar odası bulunan modern bir binanın 2. ve 3.katlarında yer almaktadır.

 

LSI Toronto Dil Okulu Aktiviteler

İngilizce dil eğitimi alırken, ders sonrası ve haftasonları aktiviteler düzenlenmektedir. Niagara Şelalesi, buz pateni, piknik gibi çeşitli faaliyetler bulunmaktadır.

 

LSI Toronto Dil Okulu Konaklama

Aile yanı konaklamada tek kişilik odada; kahvaltı dahil, yarım pansiyon ya da tam pansiyon seçenekleri bulunmaktadır. Executive konaklama ve internet kullanımı ise ekstra ücrete tabidir.

Mayıs-Ağustos aylarında ise Neil Wycik Yurdu, tek kişilik kahvaltı dahil opsiyon ve Ryerson Üniversitesi ILLC tek kişilik-özel banyo seçeneğinde konaklama imkanı mevcuttur.

 

LSI Vancouver Okul Ve Konum

LSI Vancouver, deniz otobüsüne, Skytrain’e ve şehrin merkezine yakındır. İnternet erişimli bilgisayar odası, multimedya tabanlı eğitim materyalleri ile donatılmış olan okul, modern bir plazanın ilk katında yer almaktadır. Vancouver okulunda genel İngilizce, yoğun İngilizce programları alabileceğiniz gibi IELTS ve TOEFL hazırlık kurslarına da katılabilirsiniz. İngilizce eğitim almanın en iyi yolu yurtdışında dil eğitimi almaktır ve bu konuda dil okulu konumu oldukça önemlidir.

 

LSI Vancouver Dil Okulu Konaklama

Aile yanında tek kişilik odada konaklama sağlamanın dışında British Columbia Üniversitesi’nde yurtta konaklama sağlayabilirsiniz. Yurtdışında dil eğitiminizi Vancouver’da LSI Dil Okulu aracılığıyla sağlayabilirsiniz. Fiyat listelerinde konaklama seçenekleri ve konaklama fiyatları belirtilmiştir.

 

LSI Vancouver Aktiviteler

Plaj, Rocky Dağları, Victoria bölgesine gezi gibi çeşitli faaliyetler mevcuttur.

 

BİLGİ ALMAK İÇİN FORMU DOLDURUP GÖNDERİN, SİZİ ARAYALIM!

Ayrıntılı bilgi için

LSI Kanada ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için bizi arayın.

444 22 03

~ Bilgi İste ~

Bilgi Almak İçin Formu Doldurup Gönderin, Sizi Arayalım!